Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
Lotto Arena
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
P3
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
19:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Simplon
Groningen
Stadscafé De Basiliek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Taverne
Bergen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Todo
Best
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
Victorie
Alkmaar
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Werftheater
Utrecht
Witte Theater
IJmuiden
20:30
't Zwaantje
Deest
14:30
013
Tilburg
4AD
Diksmuide
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Bon theater
Medemblik
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
15:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
23:00
De Gym
Groningen
19:30
de Kei
Ede
19:30
De Meester
Almere
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:00
De Perifeer
Deventer
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Doornroosje
Nijmegen
21:45
Duycker
Hoofddorp
22:30
Effenaar
Eindhoven
vrijdag 30 september 2016
Kurt Rosenwinkel Trio
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Rage Against The System
Little Devil, Tilburg
Nickelback
Lotto Arena, Antwerpen
Delain
Luxor Live, Arnhem
21:00
Liwet's Eye albumrelease
Luxor Live, Arnhem
Låpsley
Melkweg, Amsterdam
20:00
Coma Commander / Drunktank
Mezz, Breda
20:30
Julian Sas + support
Mezz, Breda
Stahlzeit
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Nederlands Kamerkoor
Muziekcentrum Enschede, Enschede
New Model Army
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Ruben Hoeke Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Brückenbauer + Fools & Pretenders + Rebel Radio
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
Tommy Emmanuel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
21:00
red ribbon army ['Interracial' release party]
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
KingFisher Sky / Sleeping Romance
P3, Purmerend
20:30
Life`s Electric
Paard, Den Haag
22:00
Enter The Gallow
Paard, Den Haag
John Coffey
Paradiso, Amsterdam
22:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
22:00
Cassie Ramone / Colleen Green
Paradiso, Amsterdam
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
20:00
Bars and Melody
Patronaat, Haarlem
20:00
Babyshakers (punk) / Boycot / Hang Youth / Od kids / The Anomalys / Th
Patronaat, Haarlem
20:30
Monomyth
Patronaat, Haarlem
23:00
DJ Signal / Emperor / Kasra / Mefjus
Patronaat, Haarlem
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
19:30
Kelten zonder Grenzen
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:15
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
NUHR
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Jaimi Faulkner
Simplon, Groningen
Martha Jane & The Talisman
Stadscafé De Basiliek, 's-Hertogenbosch
20:00
The Kik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Margriet Sjoerdsma
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Schalm, Veldhoven
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Her Majesty
Theater De Storm, Winterswijk
Maaike Ouboter
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:15
Hidden Agenda Deluxe
Theater in de Steeg, Den Haag
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Minou Bosua - Minoux
Theater Walhalla, Rotterdam
19:45
Us The Duo
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Deposit
Todo, Best
20:30
Dandelion
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Glücks
V11, Rotterdam
Nirvana - 25 Years of Nevermind
Victorie, Alkmaar
20:00
Moderat
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Krachtstroom met o.a. White Miles
Vorstin, Hilversum
20:30
Soulmachine
Vorstin, Hilversum
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
zaterdag 01 oktober 2016
20:30
Julian Sas Band
't Zwaantje, Deest
14:30
Epic Metal Fest
013, Tilburg
Krankland
4AD, Diksmuide
21:00
Laced in Lust
Altstadt, Eindhoven
Låpsley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
The Essence
Baroeg, Rotterdam
Port Noir
Bibelot, Dordrecht
21:00
Astrid Akse
Billie's Bar, Amsterdam
22:00
Kees Dusink Project ft. Robin van Rhoon
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Bon theater, Medemblik
Jochen Otten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
17:00
The Workmates
Café de Pilaren, Alkmaar
20:15
Enge Buren - Ruk!
Colosseum Dokkum, Dokkum
Bryan Ferry
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
15:00
The Great Communicators
Concerto, Amsterdam
20:00
a balladeer / Marble Sounds
Corneel, Lelystad
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
CulturA & Zo, Nootdorp
23:00
Bodem / Thee J Johanz
De Gym, Groningen
19:30
Sleeping Romance
de Kei, Ede
19:30
Popronde Almere
De Meester, Almere
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
15:00
DW Robertson
De Perifeer, Deventer
20:30
Cabarestafette
De Speeldoos, Vught
20:00
Cymbaline / Mountain States / Remove Before Flight / The Hubschrauber
Doornroosje, Nijmegen
21:45
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
22:30
SUONO DIGS DEEPER WITH: AUDIOFLY
Effenaar, Eindhoven