Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadscafé De Basiliek
's-Hertogenbosch
Extase
Tilburg
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater het Hof
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
P3
Purmerend
23:00
013
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
19:15
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Simplon
Groningen
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Groene Engel
Oss
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
Witte Theater
IJmuiden
22:00
Paard
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
23:00
Patronaat
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Todo
Best
Luxor Live
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Duycker
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:45
De Helling
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Kursaal Oostende
Oostende
22:00
Taverne
Bergen
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:30
Paard
Den Haag
22:00
Vera
Groningen
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
The Hub for Expats
Eindhoven
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
23:30
Vera
Groningen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Concerto
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:30
Effenaar
Eindhoven
Molen De Ster
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
PopEi
Eindhoven
19:30
de Kei
Ede
21:45
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
vrijdag 30 september 2016
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
Martha Jane & The Talisman
Stadscafé De Basiliek, 's-Hertogenbosch
Mark Foggo's Skasters
Extase, Tilburg
20:30
Margriet Sjoerdsma
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Maaike Ouboter
Theater De Veste, Delft
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
21:00
Liwet's Eye albumrelease
Luxor Live, Arnhem
20:00
Living Room Heroes
Cafe D’n Ingel, Thorn
Lil Kleine - Topdown Tour The Grand Final
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Life`s Electric
Paard, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Låpsley
Melkweg, Amsterdam
Kurt Rosenwinkel Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Krachtstroom met o.a. White Miles
Vorstin, Hilversum
21:00
KingFisher Sky / Sleeping Romance
P3, Purmerend
23:00
King Shiloh Soundsystem
013, Tilburg
22:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
19:30
Kelten zonder Grenzen
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Julian Sas + support
Mezz, Breda
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
John Coffey
Paradiso, Amsterdam
20:30
JMSN
BIRD, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
19:15
Jasper Schalks / Pitou / Rosemary & Garlic / The Rising Sun
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Jaimi Faulkner
Simplon, Groningen
20:15
Hidden Agenda Deluxe
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Her Majesty
Theater De Storm, Winterswijk
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Ludens, Voorburg
20:00
GET LIT met o.a. Jonna Fraser
Het Bolwerk, Sneek
20:00
FS Green & Mc Fit + Nixus, Seth
Groene Engel, Oss
19:30
Fris
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Fabian Franciscus
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
22:00
Enter The Gallow
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
23:00
DJ Signal / Emperor / Kasra / Mefjus
Patronaat, Haarlem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Deposit
Todo, Best
Delain
Luxor Live, Arnhem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Hiphop
Duycker, Hoofddorp
20:00
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Deeldeliers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Iduna, Drachten
20:30
Dandelion
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Coma Commander / Drunktank
Mezz, Breda
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
Cassie Ramone / Colleen Green
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brückenbauer + Fools & Pretenders + Rebel Radio
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Brenda Frans
Billie's Bar, Amsterdam
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bier, Bands & Bunkeren
De Meester, Almere
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:00
Beers, Burgers & Bands: Camilla Blue
Hofman, Utrecht
20:00
Bars and Melody
Patronaat, Haarlem
20:00
Babyshakers (punk) / Boycot / Hang Youth / Od kids / The Anomalys / Th
Patronaat, Haarlem
19:45
Aussie Assault Tour 2016
De Helling, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater De Lievekamp, Oss
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
A Balladeer
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
3J'S
Bibelot, Dordrecht
zaterdag 01 oktober 2016
19:30
World Music Day with Marco Santos & Friends
Paard, Den Haag
22:00
White Miles
Vera, Groningen
23:30
Welcome to the Future - 25 jaar Quazar
Paradiso, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Three Horns and a Bass
The Hub for Expats, Eindhoven
17:00
The Workmates
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
The T.S. Eliot Appreciation Society (release show)
EKKO, Utrecht
The Paper Kites
TivoliVredenburg, Utrecht
23:30
The New Poor
Vera, Groningen
20:30
The Kik
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
The Great Communicators
Concerto, Amsterdam
19:00
The Essence
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
The Bouncing Souls / The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
22:30
SUONO DIGS DEEPER WITH: AUDIOFLY
Effenaar, Eindhoven
Sunday Sun
Molen De Ster, Utrecht
22:00
SubRosa
Merleyn, Nijmegen
15:00
Stars On Trash Vol 1
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Stars of the Lid
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
Sonic Boom
PopEi, Eindhoven
19:30
Sleeping Romance
de Kei, Ede
21:45
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Mythe, Goes
20:00
Simone Kleinsma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Rhythm & Gospel Unity Choir
Theater De Veste, Delft