Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
StudioGonz
Gouda
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Dizzy
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
Vera
Groningen
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
Posthuis Theater
Heerenveen
Lepel Concerts
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
De Groene Zwaan
De Rijp
21:00
RASA
Utrecht
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
Hedon
Zwolle
Theater De Kolk
Assen
21:00
TAC
Eindhoven
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Melkweg
Amsterdam
EKKO
Utrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Vorstin
Hilversum
20:00
Iduna
Drachten
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
20:30
Podium 't Beest
Goes
De Brakke Grond
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Paard
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
22:00
Panama
Amsterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Theater PePijn
Den Haag
01:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Melkweg
Amsterdam
21:00
Spirit of 66
Verviers
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Ziggo Dome
Amsterdam
16:00
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Annabel
Rotterdam
20:00
De Pul
Uden
21:00
4AD
Diksmuide
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Veste
Delft
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
013
Tilburg
22:00
013
Tilburg
20:00
La Zone
Liège
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Grounds
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
19:00
Luxor Live
Arnhem
De Oosterpoort
Groningen
Willemeen
Arnhem
15:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
15:00
RASA
Utrecht
vrijdag 04 december 2015
20:00
Kate Boy
Bitterzoet, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Laurence Jones Band
Groene Engel, Oss
20:00
Leftfield
Paradiso, Amsterdam
21:00
Lemon
StudioGonz, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Lonely Robot
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Maison Du Malheur
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Mark Blomsteel
Dizzy, Rotterdam
21:00
Mark Olson
Metropool, Hengelo
21:00
Massive Assault / The Hunger
Vera, Groningen
20:00
Michel Bisceglia
30CC/Schouwburg, Leuven
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posthuis Theater, Heerenveen
Naive Set
Lepel Concerts, Groningen
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Noize Suppressor
De Groene Zwaan, De Rijp
21:00
Orkesta Mendoza
RASA, Utrecht
21:00
Pauw
Effenaar, Eindhoven
20:00
Peaches
Tolhuistuin, Amsterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
21:00
Red Snapper
Hedon, Zwolle
20:00
Rob Acda Award voorronde 2
Patronaat, Haarlem
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Hedon, Zwolle
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Theater De Kolk, Assen
21:00
schnellertollermeier
TAC, Eindhoven
Selah Sue
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Mythe, Goes
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Paard, Den Haag
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater 't Pand, Gorinchem
Stiff Little Fingers
Melkweg, Amsterdam
Sue the Night
EKKO, Utrecht
20:30
Sunday Sun
Neushoorn, Leeuwarden
Sven Hammond
Vorstin, Hilversum
20:00
Symfo Classics
Iduna, Drachten
Tangerine - In Stereo
Theater De Kolk, Assen
20:15
The Analogues
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
The Black Heart Rebellion
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:15
The Common Linnets
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Dutch Queen Tribute
De Pul, Uden
20:30
The Ex
Podium 't Beest, Goes
The Mysterons / Tout Va Bien / Slomote
De Brakke Grond, Amsterdam
20:30
The Rosenberg Trio - Familia
Parktheater, Eindhoven
20:30
The Wooden Sky
Café Wilhelmina, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Knol - Lost & Found
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Trip
Paard, Den Haag
20:00
TROPICAL12+ INDOOR FESTIVAL
ECI Cultuurfabriek, Roermond
22:00
Uit Je Naad!
Panama, Amsterdam
21:00
UNDERCOVERSESSIE ROBBIE WILLIAMS
Roepaen, Ottersum
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
20:30
Vijay Iyer Trio
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
ZUMA - a Neil Young Evening
De Bosuil, Weert
zaterdag 05 december 2015
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Chatham County Line
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:00
David Gogo
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
De Dijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dralms
Sugar Factory, Amsterdam
Ghost
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Hadewych Minis, The Truth And Nothing But The Truth (Reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
17:00
Herman Pouderoyen
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
01:00
Idiott Smith / Natalie Mering / Sean Nicholas Savage
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Jan Akkerman & Benjamin Herman
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Julie Scott
Paard, Den Haag
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
kehlani
Melkweg, Amsterdam
21:00
Layla Zoe
Spirit of 66, Verviers
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Madonna
Ziggo Dome, Amsterdam
16:00
muziekcafé met o.a. (inter) nationale artiesten
Vorstin, Hilversum
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Noisia
Annabel, Rotterdam
20:00
Ranestrane
De Pul, Uden
21:00
Roosbeef / Iwein Segers
4AD, Diksmuide
22:00
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
22:00
ST8MENT presents Synth & Beat
Effenaar, Eindhoven
22:00
Suburban Disco
013, Tilburg
22:00
Supersized Freestyle Special
013, Tilburg
20:00
The Black Heart Rebellion
La Zone, Liège
21:00
Tourist LeMC
De Zwerver, Oostende
20:00
Will Johnson
Cactus Muziekcentrum, Brugge
zondag 06 december 2015
20:00
Andy Frasco
Fluor, Amersfoort
21:00
Antonio Reyes / Diego Del Morao
Grounds, Rotterdam
Arkona
Baroeg, Rotterdam
19:00
B-Brave BAD-tour
Luxor Live, Arnhem
Balthazar
De Oosterpoort, Groningen
Battle Beast
Willemeen, Arnhem
15:00
Boi Akih / Mehmet Polat Trio
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Bombino
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Chatham County Line
LantarenVenster, Rotterdam
15:00
Cuca Roseta
RASA, Utrecht