Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
De verlichte geest
Roeselare
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Klif
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:15
De Dialoog
Ermelo
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Boekhandel Praamstra
Deventer
20:00
Bleyemakerij BOEMEL 76
Tilburg
20:00
Bistro Den Bascuul
Lokeren
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
013
Tilburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaal Grooswijck
Koog aan de Zaan
23:00
Woetsjtok
Brunssum
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Wiel's Le Renard Noir
Brussel
16:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Vera
Groningen
van Beresteyn
Veendam
21:30
V11
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Taverne
Bergen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
21:30
Rotown
Rotterdam
Rodahal
Kerkrade
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podium Vlieland
Vlieland
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
21:00
PC Sint-Andries
Balen
Patronaat
Haarlem
19:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Paleiskerk
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
22:00
P3
Purmerend
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Odeon
Veldhoven
20:00
NTGent
Gent
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Mezz
Breda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
M.C. Kinky Star
Gent
M-Lab
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
vrijdag 09 oktober 2015
18:00
Antimatter
De verlichte geest, Roeselare
Mark van de Veerdonk - TOF
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
André Manuel
De Maaspoort, Venlo
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
My Baby
De Helling, Utrecht
20:00
Diana Krall
De Doelen, Rotterdam
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
21:00
Revival
De Bosuil, Weert
20:00
Dope Body
dB's, Utrecht
17:00
Julian Primeaux
Concerto, Amsterdam
20:00
Echotape
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Axelle Red
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Janne Schra
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Karel J. Schepers
Boekhandel Praamstra, Deventer
20:00
Marcel Verbeek / Rogier Pelgrim
Bleyemakerij BOEMEL 76, Tilburg
20:00
Derek
Bistro Den Bascuul, Lokeren
20:30
Kraak & Smaak
BIRD, Rotterdam
20:00
Sassenachs
Bibelot, Dordrecht
21:00
Palio Superspeed Donkey
Bibelot, Dordrecht
20:00
Ibeyi
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
bassekou Kouyate / Ngoni Ba
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Rowwen Heze
013, Tilburg
zaterdag 10 oktober 2015
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Zaantheater, Zaandam
20:15
Gerry Colvin Band
Zaal Grooswijck, Koog aan de Zaan
23:00
the obsCURE
Woetsjtok, Brunssum
20:30
My Baby
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
The Imaginary Suitcase
Wiel's Le Renard Noir, Brussel
16:00
MuziekcafÉ Met (inter) Nationale Artiesten
Vorstin, Hilversum
21:00
Liesbeth List
Vorstin, Hilversum
21:00
Jamsessie In De Vorstin
Vorstin, Hilversum
21:00
Razz + Orange Fox
Vera, Groningen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
van Beresteyn, Veendam
21:30
The Hickey Underworld
V11, Rotterdam
Ben Khan
Tolhuistuin, Amsterdam
Walk off the Earth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jon Spencer Blues Explosion
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Extince
TivoliVredenburg, Utrecht
Jett Rebel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Danny Vera
Theater Sneek, Sneek
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater PePijn, Den Haag
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
Dorine Wiersma
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Henny Vrienten - En toch...
Theater de Spiegel, Zwolle
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Roeka - Voort!
Theater De Omval, Diemen
Sven Ratzke - STARMAN
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Daniël Arends
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Peter Beets Trio
Theater Dakota, Den Haag
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Huub Stapel - MV²
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Knol - Lost & Found
Theater Aan de Slinger, Houten
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Echotape
Taverne, Bergen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jill Barber / Matthew Barber
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
de wannebiezz
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Taake
Schaaf City Theater, Leeuwarden
21:30
Half Way Station
Rotown, Rotterdam
Racoon
Rodahal, Kerkrade
20:00
Biters
Q-Factory, Amsterdam
21:30
Wille & the Bandits
Porgy en Bess, Terneuzen
20:30
Belgian Metal Invasion
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Templeton Pek
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Katinka Polderman
Podium Vlieland, Vlieland
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
21:00
The Original Jukebox Heroes
PC Sint-Andries, Balen
Valient Thorr
Patronaat, Haarlem
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Parkgebouw, Rijssen
20:00
The Franklin Electric
Paradiso, Amsterdam
Gregory Porter
Paradiso, Amsterdam
20:15
Damask Ensemble / Fernando Aguado
Paleiskerk, Den Haag
20:00
Saybia
Paard, Den Haag
20:30
The Girls Who Cried Wolf / Alkaloid / The Howl Ensemble
Paard, Den Haag
22:00
ABBA Revival
P3, Purmerend
20:00
The Bootleg Beatles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
NNENN
Odeon, Veldhoven
20:00
Zita Swoon Group: Nothing That is Everything
NTGent, Gent
21:00
Going Back To My Roots
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Taake
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Lavinia Meijer & Carel Kraayenhof
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Randy Newman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Superstijl
Mezz, Breda
19:00
Hoffmaestro
Melkweg, Amsterdam
19:00
Sarah Jane
Melkweg, Amsterdam
19:00
Rita Zipora
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dazzled Sticks
Melkweg, Amsterdam
21:30
Broken Water
M.C. Kinky Star, Gent
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
21:00
Set It Off
Little Devil, Tilburg
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
The Dublin Legends
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Close Up
Kroepoekfabriek, Vlaardingen