Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rietveld Theater
Delft
20:00
Theater De Veste
Delft
19:00
Azotod
De Meern
20:00
Kiehool
Burgum
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Mezz
Breda
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Taverne
Bergen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
00:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
Melkweg
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater Hof 88
Almelo
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
IJsselhallen
Zwolle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
16:00
De Pul
Uden
19:00
Little Devil
Tilburg
17:00
De Fles
Spijkenisse
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
11:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
15:00
P3
Purmerend
18:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Lux
Nijmegen
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
14:30
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
16:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:30
Patronaat
Haarlem
15:00
NiXenMeer
Enschede
20:00
Agora Theater Druten
Druten
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:00
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BREStheater
Brielle
16:30
Mezz
Breda
20:00
Luxor Live
Arnhem
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:30
Kavka
Antwerpen
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
RASA
Utrecht
013
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Wilminktheater
Enschede
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
The Cave
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Extrapool
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Metropool
Hengelo
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Wilminktheater
Enschede
Klokgebouw
Eindhoven
Vorst Nationaal
Brussel
Paleis 12
Brussel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
zaterdag 31 januari 2015
Roos Blufpand
Rietveld Theater, Delft
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater De Veste, Delft
19:00
Barracuda / Ellements / Lust for Live / ROVED / Spank / Spijcker / The
Azotod, De Meern
20:00
Rocksolid #7
Kiehool, Burgum
20:00
Jean-Louis Murat
Botanique, Brussel
20:00
Waxahatchee
Botanique, Brussel
21:00
Mountain Bike
Mezz, Breda
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
The Hendrix Alive Project
Taverne, Bergen
Daniël Arends - Carte Blanche
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Schudden - Perrongeluk
Posttheater, Arnhem
20:30
Jan Rot
Musis, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Gigant, Apeldoorn
00:00
Nipsey Hussle
Melkweg, Amsterdam
16:00
Grauzone
Melkweg, Amsterdam
The Kooks
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
Paradiso, Amsterdam
20:15
Jan J. Pieterse, Gerard van Maasakkers e.a. | Club Sandwich Brabant
Meervaart, Amsterdam
20:30
uKanDanZ
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Juliana Braga E Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater Hof 88, Almelo
17:00
Bag Of Bones
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Pan Speedrock
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 01 februari 2015
K3
IJsselhallen, Zwolle
20:00
The Original USA Gospel Singers
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Naomi Punk
dB's, Utrecht
Justin Townes Earle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jhelisa
TivoliVredenburg, Utrecht
Andy Burrows
TivoliVredenburg, Utrecht
Luke Winslow King
EKKO, Utrecht
16:00
Rex Pharao / Tim Akkerman
De Pul, Uden
19:00
Wolf (SWE) + Edge Of Serenity
Little Devil, Tilburg
17:00
Kris Pohlmann Band
De Fles, Spijkenisse
Joris Linssen & caramba
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Omar Ka
Grounds, Rotterdam
11:00
Sesamstraat acteurs lezen voor - Brammetje Boterham
ECI Cultuurfabriek, Roermond
15:00
De Popfabriek Presentaties
P3, Purmerend
18:00
Isolde et Les Bens
De Zwerver, Oostende
20:00
Ruth Moody
Lux, Nijmegen
20:15
Stef Bos CC Westrand
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
14:30
Ali B beken(d)t
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
16:00
De Staat
Het Huis Verloren, Hoorn
20:30
Dreaming of Kate
Patronaat, Haarlem
15:00
Laurence Jones Blues Band
NiXenMeer, Enschede
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Agora Theater Druten, Druten
22:30
Iman Spaargaren Undercurrent
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:00
Pere Ubu
Paard, Den Haag
20:00
La Banda Jufra
Musicon, Den Haag
Epica
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Raìces Cubanas
BREStheater, Brielle
16:30
Angelo Boltini
Mezz, Breda
20:00
Michael Rose & Etana
Luxor Live, Arnhem
16:15
Eerie Wanda
Gigant, Apeldoorn
19:30
Funeral For A Friend
Kavka, Antwerpen
16:00
Michael de Jong
Paradiso, Amsterdam
16:00
Bounds of Modesty / Plutonium / What If We're Next
Ruigoord Kerk, Amsterdam
19:30
Before You Exit / Christina Grimmie
Melkweg, Amsterdam
Ennio Morricone
Ziggo Dome, Amsterdam
Slipknot
Heineken Music Hall, Amsterdam
Waxahatchee
Paradiso, Amsterdam
White Fence
Bitterzoet, Amsterdam
16:00
Vernon Chatlein's Elements
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
maandag 02 februari 2015
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
RASA, Utrecht
Milow
013, Tilburg
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Wilminktheater, Enschede
14:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Willeke Alberti
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Snowapple
Paradiso, Amsterdam
20:00
Morfin / Skeletal Remains
The Cave, Amsterdam
21:00
Nicole Willis and The Soul Investigators
Bitterzoet, Amsterdam
dinsdag 03 februari 2015
20:00
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Snowapple
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Craving (D) + support
Little Devil, Tilburg
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (premiere)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Urbanus Zelf!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Golden Earring
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Hausse lll - Mattheis & Von Nohrfeldt
Extrapool, Nijmegen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Adrian Crowley
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
The Original USA Gospel Singers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Milow
Metropool, Hengelo
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Wilminktheater, Enschede
Dropkick Murphys
Klokgebouw, Eindhoven
Alt-J
Vorst Nationaal, Brussel
'Best Of' concert Ennio Morricone
Paleis 12, Brussel
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater de Speeldoos, Baarn
19:30
HANNA LEESS
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Counter Jib / Willie Darktrousers
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Philip Selway
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Ryan Bingham
Bitterzoet, Amsterdam
Alvvays
Paradiso, Amsterdam