Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Taverne
Bergen
Theater Concordia
Haastrecht
22:00
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:15
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
WORM
Rotterdam
22:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
20:15
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
dB's
Utrecht
17:00
De Fles
Spijkenisse
16:00
De Pul
Uden
18:00
De Zwerver
Oostende
11:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
EKKO
Utrecht
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:00
Grounds
Rotterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
16:00
Het Huis Verloren
Hoorn
IJsselhallen
Zwolle
19:30
Kavka
Antwerpen
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
16:30
Mezz
Breda
20:00
Musicon
Den Haag
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
NiXenMeer
Enschede
15:00
P3
Purmerend
16:00
Paard
Den Haag
16:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
16:00
Ruigoord Kerk
Amsterdam
14:30
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
RASA
Utrecht
20:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Extrapool
Nijmegen
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
Klokgebouw
Eindhoven
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paleis 12
Brussel
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
zaterdag 31 januari 2015
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Niels Geusebroek - Here Am I
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
The Hendrix Alive Project
Taverne, Bergen
Joris Linssen & caramba
Theater Concordia, Haastrecht
22:00
"De nacht heeft duizend ogen" van I Compani
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater De Omval, Diemen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Marike Jager
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Theater De Veste, Delft
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out)
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise)
Theater Hof 88, Almelo
20:15
André Manuel - Het Geval Apart
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater `t Spieker, Eibergen
20:15
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
uKanDanZ
Tolhuistuin, Amsterdam
22:15
Naomi Punk
V11, Rotterdam
21:00
Tee Pee Records Night met: Harsh Toke + Comet Control
Vera, Groningen
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Pan Speedrock
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Wilminktheater, Enschede
20:00
Trust
WORM, Rotterdam
22:00
Wallace Vanborn
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Oeloek - Prille Roest
Zaantheater, Zaandam
20:15
Acda en de Munnik - Afscheidsconcert
Zaantheater, Zaandam
zondag 01 februari 2015
20:00
Frank van Pamelen - Complot
Agora Theater Druten, Druten
Epica
Ancienne Belgique (AB), Brussel
White Fence
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Raìces Cubanas
BREStheater, Brielle
20:15
Stef Bos CC Westrand
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Naomi Punk
dB's, Utrecht
17:00
Kris Pohlmann Band
De Fles, Spijkenisse
16:00
Rex Pharao / Tim Akkerman
De Pul, Uden
18:00
Isolde et Les Bens
De Zwerver, Oostende
11:00
Sesamstraat acteurs lezen voor - Brammetje Boterham
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Luke Winslow King
EKKO, Utrecht
16:15
Eerie Wanda
Gigant, Apeldoorn
16:00
Vernon Chatlein's Elements
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:00
Omar Ka
Grounds, Rotterdam
Slipknot
Heineken Music Hall, Amsterdam
16:00
De Staat
Het Huis Verloren, Hoorn
K3
IJsselhallen, Zwolle
19:30
Funeral For A Friend
Kavka, Antwerpen
19:00
Wolf (SWE) + Edge Of Serenity
Little Devil, Tilburg
20:00
Ruth Moody
Lux, Nijmegen
20:00
Michael Rose & Etana
Luxor Live, Arnhem
19:30
Before You Exit / Christina Grimmie
Melkweg, Amsterdam
16:30
Angelo Boltini
Mezz, Breda
20:00
La Banda Jufra
Musicon, Den Haag
22:30
Iman Spaargaren Undercurrent
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Laurence Jones Blues Band
NiXenMeer, Enschede
15:00
De Popfabriek Presentaties
P3, Purmerend
16:00
Pere Ubu
Paard, Den Haag
16:00
Michael de Jong
Paradiso, Amsterdam
Waxahatchee
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dreaming of Kate
Patronaat, Haarlem
16:00
Bounds of Modesty / Plutonium / What If We're Next
Ruigoord Kerk, Amsterdam
14:30
Ali B beken(d)t
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
The Original USA Gospel Singers
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Joris Linssen & caramba
Theater Walhalla, Rotterdam
Justin Townes Earle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jhelisa
TivoliVredenburg, Utrecht
Andy Burrows
TivoliVredenburg, Utrecht
Ennio Morricone
Ziggo Dome, Amsterdam
maandag 02 februari 2015
Milow
013, Tilburg
21:00
Nicole Willis and The Soul Investigators
Bitterzoet, Amsterdam
14:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Willeke Alberti
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Snowapple
Paradiso, Amsterdam
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K
RASA, Utrecht
20:00
Morfin / Skeletal Remains
The Cave, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Wilminktheater, Enschede
dinsdag 03 februari 2015
21:00
Ryan Bingham
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Rayen Panday - Vrijspraak
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Counter Jib / Willie Darktrousers
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Hausse lll - Mattheis & Von Nohrfeldt
Extrapool, Nijmegen
20:00
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Havezathe het Everloo, Rossum
Dropkick Murphys
Klokgebouw, Eindhoven
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Craving (D) + support
Little Devil, Tilburg
19:30
HANNA LEESS
Melkweg, Amsterdam
Milow
Metropool, Hengelo
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig (premiere)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
'Best Of' concert Ennio Morricone
Paleis 12, Brussel
Alvvays
Paradiso, Amsterdam
22:00
Pink Oculus
Paradiso, Amsterdam
20:00
Adrian Crowley
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
Golden Earring
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
The Original USA Gospel Singers
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Vrouwen willen maar 1 ding
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Urbanus Zelf!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Snowapple
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Philip Selway
Tolhuistuin, Amsterdam