Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
CultuurCafé
Nijmegen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
De Spiegeltent
Gouda
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
20:30
People's Place
Amsterdam
20:00
Bootstraat
Hasselt
Cafe Lokaal
Heemskerk
Vera
Groningen
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
22:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
't Bierhuys
Woerden
22:00
Vera
Groningen
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AINSI
Maastricht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Taverne
Bergen
People's Place
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
OT301
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
EKKO
Utrecht
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:30
Hofman
Utrecht
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
21:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Nijdrop
Opwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Club Move
Barneveld
Lindenberg Theater
Nijmegen
Dok6
Panningen
20:00
Ons theater
Bilthoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Theater De Kolk
Assen
Doornroosje
Nijmegen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Winston
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Atak
Enschede
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Effenaar
Eindhoven
20:30
Podium Vlieland
Vlieland
21:00
Het Perron
Amsterdam
dinsdag 04 november 2014
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater de Griffioen, Amstelveen
JEFF the Brotherhood
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lach het weg
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Level 42
De Oosterpoort, Groningen
Lindsey Stirling
013, Tilburg
Navarone
CultuurCafé, Nijmegen
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Simone Felice
De Spiegeltent, Gouda
19:00
Stereo Mc's
Melkweg, Amsterdam
19:30
TAMA STAR ROADSHOW met JOOST KROON
Hedon, Zwolle
20:30
The Boston Boys
People's Place, Amsterdam
20:00
The Datsuns
Bootstraat, Hasselt
The Medics
Cafe Lokaal, Heemskerk
Wallis Bird + support
Vera, Groningen
woensdag 05 november 2014
20:15
Ali B
Munttheater, Weert
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
22:00
BIRDsessions ft. Roda de Choro with Rogério Souza and Martin Heap
BIRD, Rotterdam
20:00
Brandy Zdan
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
22:00
BvR Flamenco Big Band / Ntjam Rosie / The Ob6sions / Tommy Moustache
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Comedy Inc.
't Bierhuys, Woerden
22:00
Craft Spells
Vera, Groningen
20:00
Daan
Botanique, Brussel
20:00
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater de Mythe, Goes
20:00
Daniël Arends - Carte Blanche
Goudse Schouwburg, Gouda
Daniël Arends - Carte Blanche
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
De Jongens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Evensanne XL
De Badcuyp, Amsterdam
George Ezra
Melkweg, Amsterdam
Hadewych Minis
AINSI, Maastricht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jan Jaap van der Wal - Dystopia
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jeremy Oliver
Taverne, Bergen
Jon Allen
People's Place, Amsterdam
20:15
Kasper van Kooten
Leidse Schouwburg, Leiden
Kina Grannis
Melkweg, Amsterdam
20:00
Laat de Bom niet vallen
Paard, Den Haag
20:30
Lach het weg
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Level 42
TivoliVredenburg, Utrecht
Lucius
De Helling, Utrecht
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw
Zaantheater, Zaandam
20:00
Max van den Burg - Amok
Posttheater, Arnhem
20:00
Najib Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nits - NITS?
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Orange Glow
Burgerweeshuis, Deventer
Oscar & The Wolf
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Het Klooster, Nuenen
20:00
Sea Wolf
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Sondre Lerche
Paradiso, Amsterdam
20:30
Spyro Gyra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Stef Bos
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Datsuns
OT301, Amsterdam
20:30
The Doppelgangaz
Patronaat, Haarlem
20:00
Tribute of Cliff Richard and The Shadows
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen
Fransche School Culemborg, Culemborg
Wallis Bird
EKKO, Utrecht
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 06 november 2014
21:30
1 JAAR HOFMAN LIVE: James Wood
Hofman, Utrecht
20:15
A Concert in The Dark
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Ali B
Theater Harderwijk, Harderwijk
21:00
Appetite (Guns 'N Roses Tribute)
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Ashton Brothers - Treasures
De Maaspoort, Venlo
20:30
Banda Sonora / DJ Dolores
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Best Of Herman Brood Academy: Lakshmi / Project Bongo / The Brahms
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Bill Wyman's Rhythm Kings / Ellen ten Damme
Melkweg, Amsterdam
20:00
Brutus / Your Highness
Nijdrop, Opwijk
Caro Emerald
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Comedy Inc.
Club Move, Barneveld
Daniël Arends - Carte Blanche
Lindenberg Theater, Nijmegen
De Dijk
Dok6, Panningen
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
Ons theater, Bilthoven
20:00
De Wereldband
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Di-rect
Mezz, Breda
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater De Kolk, Assen
Dotan
Doornroosje, Nijmegen
Earth, Wind & Fire Experience
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Eefje De Visser
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Parktheater, Eindhoven
21:00
Gare Du Nord
Luxor Live, Arnhem
21:00
GIVE
Winston, Amsterdam
19:30
Go Back To The Zoo
Paradiso, Amsterdam
Hadewych Minis
Theater Aan de Slinger, Houten
Hatebreed
Atak, Enschede
19:30
Henny Vrienten / My Baby
Melkweg, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Impericon Never Say Die! Tour
Effenaar, Eindhoven
20:30
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Podium Vlieland, Vlieland
21:00
Ivo Bernard
Het Perron, Amsterdam