Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
United Stage
Veenendaal
20:30
Patronaat
Haarlem
Vleeshal
Middelburg
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Café Unique
Maarssen
20:00
Winston
Amsterdam
De Pul
Uden
Hedon
Zwolle
20:30
De Kelder
Amersfoort
20:00
ACU
Utrecht
21:30
Rotown
Rotterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
20:30
P60
Amstelveen
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Metropool
Hengelo
19:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
21:00
Mezz
Breda
22:00
dB's
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
12:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
20:00
Mezz
Breda
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Steentjeskerk
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Merleyn
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Roepaen
Ottersum
Panama
Amsterdam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
19:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
23:00
De Flux
Zaandam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Paard
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Cafe Rocks
Enschede
20:00
Victorie
Alkmaar
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
21:00
N9
Eeklo
20:00
Mezz
Breda
21:30
De Noot
Amersfoort
Xinix
Nieuwendijk
21:30
De Helling
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
Duycker
Hoofddorp
16:00
De Oosterpoort
Groningen
De Pul
Uden
20:00
Paard
Den Haag
18:30
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
12:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
De Meester
Almere
20:00
Bacchus
Leiden
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Metropool
Hengelo
20:00
P60
Amstelveen
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Steentjeskerk
Eindhoven
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Winston
Amsterdam
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
De Kelder
Amersfoort
21:00
Taverne
Bergen
16:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paard
Den Haag
20:00
't Oude Pothuys
Utrecht
21:00
Paardcafe
Den Haag
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Manifesto
Hoorn
donderdag 11 september 2014
20:30
Comedy Inc.
United Stage, Veenendaal
20:30
By The Rivers
Patronaat, Haarlem
Broeder Dieleman
Vleeshal, Middelburg
20:00
Bo Saris
De Oosterpoort, Groningen
20:00
BIRD presents Badbadnotgood
BIRD, Rotterdam
vrijdag 12 september 2014
20:00
voorronde European Battle of the Coverbands
Café Unique, Maarssen
20:00
Voorronde Amsterdamse Popprijs
Winston, Amsterdam
Uriah Heep
De Pul, Uden
Tim Akkerman
Hedon, Zwolle
20:30
The Kik + The Black Marble Selection
De Kelder, Amersfoort
20:00
The Happy Few
ACU, Utrecht
21:30
The Ghost of a Saber Tooth Tiger
Rotown, Rotterdam
21:00
The Doots / Orange Fox
Gigant, Apeldoorn
21:00
The Delta Saints
De Bosuil, Weert
20:30
Ten Foot Pole + Antillectual + Dead Giveway
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Take Root in VERA met Daniel Romano + Reverse Cowgirls
Vera, Groningen
20:30
Stream of Passion
P60, Amstelveen
19:30
Spoken XL
Paradiso, Amsterdam
21:00
Slobberbone
Metropool, Hengelo
19:00
SEIZOENSOPENING DAG 1: 3VOOR12/FRIESLAND PRESENTEERT...
Poppodium Romein, Leeuwarden
21:00
Rusty Roots
Mezz, Breda
22:00
Reverend James Leg
dB's, Utrecht
20:30
Paul de Munnik
LantarenVenster, Rotterdam
12:00
opROER
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Natural Child
EKKO, Utrecht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
20:00
Mannen van Naam
Cafe D’n Ingel, Thorn
20:00
Lose Control: Ruud Feltkamp + Tommy Walker + MVL
Mezz, Breda
Kwartfinale Grote Prijs - bands
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
20:30
King of the World
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Junkestra [EP-release]
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Judy Blank
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Johnny Cash Memorial Show by Def Americans
Steentjeskerk, Eindhoven
20:00
John Fullbright
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Jan Smit
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jack Parow
Merleyn, Nijmegen
22:00
Jack Parow
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Israel Nash Gripka
Patronaat, Haarlem
21:00
Girl Band
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Giovanca
BIRD, Rotterdam
20:30
Focus
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Fabrieke
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ethan Johns (locatie: Paradijskerk)
Rotown, Rotterdam
20:30
Eileen Rose & The Holy Wreck
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Dustin Welch / Kevin Welch
Roepaen, Ottersum
Dru Hill
Panama, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen
Theater Ludens, Voorburg
19:00
DJ Rudie Kuul & VJ Radie Kaal
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Metropool, Hengelo
20:00
De Dijk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland (try-out)
Patronaat, Haarlem
23:00
CRANQ
De Flux, Zaandam
20:00
Clockwork Radio / Number Nine
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
Buzz Rockington / Mutt Dog County
Paard, Den Haag
20:15
Bo Saris
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
BloYaTop
Cafe Rocks, Enschede
20:00
Barnyard Tea / Wieb Zigtema
Victorie, Alkmaar
20:30
And The Band Played On
Groene Engel, Oss
20:00
Amatorski
Poppodium Volt, Sittard
zaterdag 13 september 2014
20:00
ØCHTENDGLØREN
Hall Of Fame, Tilburg
16:00
white shadow
Concerto, Amsterdam
16:00
white shadow
Concerto, Amsterdam
21:00
Tuxedomoon
N9, Eeklo
20:00
Thrashbangers Night: Villainy
Mezz, Breda
21:30
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
De Noot, Amersfoort
The Silverfaces
Xinix, Nieuwendijk
21:30
The Klinik
De Helling, Utrecht
19:30
The Ghost of a Saber Tooth Tiger
Trix, Antwerpen
17:00
Tex-a-Go
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
tech.fabrik
Duycker, Hoofddorp
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
Stream of Passion
De Pul, Uden
20:00
Sinas
Paard, Den Haag
18:30
SEIZOENSOPENING DAG 2: HARD 'N HEAVY
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:15
Ronald Goedemondt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Pulled Apart By Horses
Bitterzoet, Amsterdam
12:00
opROER
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Metalcore Mayhem
De Meester, Almere
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Bacchus, Leiden
Manfred Mann's Earth Band
Boerderij, Zoetermeer
23:00
Major Lazer Giocatori / Wantigga
Burgerweeshuis, Deventer
Kwartfinale Grote Prijs - singersongwriter
Metropool, Hengelo
20:00
Kraak & Smaak
P60, Amstelveen
21:00
Julian Sas
De Peppel, Zeist
20:00
Johnny Cash Memorial Show by Def Americans
Steentjeskerk, Eindhoven
20:00
Jazzfestival
Estrado, Harderwijk
20:00
IX / Reindier / The Great Communicators
Winston, Amsterdam
Hamilton Loomis
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Giovanca
De Kelder, Amersfoort
21:00
Frédérique Spigt
Taverne, Bergen
16:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
Paard, Den Haag
20:00
Daimy Lotus / Someday
't Oude Pothuys, Utrecht
21:00
Clockwork Radio / Number Nine
Paardcafe, Den Haag
20:30
Chui Wan
Cinetol, Amsterdam
20:00
Carve / Skintrade
Gigant, Apeldoorn
00:00
Boomshakalak Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bodyfarm / Grand Supreme Blood Court / Yaotzin
Manifesto, Hoorn