Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
23:30
Vera
Groningen
21:00
J.C. De Bunker
Gemert
18:00
De Reünie
Geleen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
The Rambler
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:00
De Meerpaal
Dronten
19:30
Iduna
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:30
Bibelot
Dordrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
Paard
Den Haag
21:00
SuperMarkt
Den Haag
21:00
Azotod
De Meern
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Musis
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Ziggo Dome
Amsterdam
14:30
Independent Outlet
Amsterdam
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
18:00
Independent Outlet
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
19:30
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
Paradiso
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Westerunie
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
13:15
Theater 1892
Zoetermeer
14:00
Hofman
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Tivoli
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Pul
Uden
013
Tilburg
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
17:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Ernesto's
Sittard
20:00
O.J.C. Walhalla
Sevenum
15:30
BIRD
Rotterdam
16:00
Dizzy
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
P3
Purmerend
19:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
14:30
Cellebroederskapel
Maastricht
Zaal Dijk
Lemele
14:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Metropool
Hengelo
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Azotod
De Meern
19:30
Vk*
Brussel
16:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
MC Theater
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Little Devil
Tilburg
14:00
J.C. Down Town
Sittard
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Dizzy
Rotterdam
Rockz
Leidschendam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
zaterdag 19 april 2014
20:30
POPgroningen Talent Award Finale
Vera, Groningen
21:00
The Rising Sun
Vera, Groningen
23:30
Harm's Fork
Vera, Groningen
23:30
PGTA Afterparty + Orange Skyline DJ-set + POPGroningen DJ-team
Vera, Groningen
21:00
Crashinasecond
J.C. De Bunker, Gemert
18:00
32 Ohm / Model Depose / Portrait / Roza Parks / Sugarcane
De Reünie, Geleen
20:00
Ilse DeLange
Muziekcentrum Enschede, Enschede
14:15
Hayo Boerema
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Andy Frasco & The UN Band (USA) - (Party Blues)
The Rambler, Eindhoven
21:00
Keith & Tex
N9, Eeklo
20:00
Marco Borsato
De Meerpaal, Dronten
19:30
Kleine Prijs van Fryslân
Iduna, Drachten
20:00
Kris Berry & Perquisite
Bibelot, Dordrecht
21:30
Kraak & Smaak
Bibelot, Dordrecht
Wende Snijders
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Amsterdam Klezmer Band / BlackBoxRed / Danny Vera
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
voltjok met cairo libaration front
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Edsilia Rombley
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Herman Brood Academie On Tour
Paard, Den Haag
20:00
Voorronde GBOB
Musicon, Den Haag
Mike Peterson presents: Rene Froger
Paard, Den Haag
21:00
CHEATERS
SuperMarkt, Den Haag
21:00
Amstel Cover Band Qmusic presenteert: Het foute uur!
Azotod, De Meern
21:00
Engel & Just
De Bakkerij, Castricum
20:00
Jochen Otten
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Lebbis
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
PUUR: Maaike Ouboter, Tangarine e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Diederik van Vleuten
Musis, Arnhem
Arsenal
Lotto Arena, Antwerpen
14:00
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
14:30
Elle Bandita
Independent Outlet, Amsterdam
15:00
Ilse Huizinga vocal day jazz trip Easter Special
De Badcuyp, Amsterdam
18:00
Death Alley
Independent Outlet, Amsterdam
19:00
The Strypes
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ponto da Vista & Flor Lindamente com Trio Bacamarte @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
19:30
De Nieuwe Wildernis in Concert
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bellevue, Amsterdam
Stefany June
Paradiso, Amsterdam
20:15
Figo & Alaa Fifty feat. DJ Martin
Paradiso, Amsterdam
21:00
Rufus
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Good Meat / Salisbury / Villa Zeno
Winston, Amsterdam
22:00
LIQUICITY
Westerunie, Amsterdam
22:00
Amsterdam Soul Club
De Badcuyp, Amsterdam
20:30
Mister and Mississippi
P60, Amstelveen
20:00
Emilio Guzman
Flint, Amersfoort
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 20 april 2014
Herman Brood Academie
Hedon, Zwolle
21:00
Mister and Mississippi
Hedon, Zwolle
13:15
Jeffry Bonnet
Theater 1892, Zoetermeer
14:00
THISSFest Roadshow
Hofman, Utrecht
20:00
Dead Ghosts / White Mystery
dB's, Utrecht
20:00
Reiziger / The Fire Harvest
Tivoli, Utrecht
20:15
Customs
De Helling, Utrecht
22:00
DJ Erwin Peeters / Rob Spijker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Boogie Nights
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
FM (UK)
De Pul, Uden
Douwe Bob - middagshow
013, Tilburg
Finterforst / Trollfest
Little Devil, Tilburg
Douwe Bob
013, Tilburg
17:00
Shaggy Dogs
De Fles, Spijkenisse
22:00
N-Yanggg's Pasen
Ernesto's, Sittard
20:00
Mary's Little Lamb
O.J.C. Walhalla, Sevenum
15:30
Chloe Charles
BIRD, Rotterdam
16:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
20:00
Ambrose Akinmusire
BIRD, Rotterdam
20:00
Carel Kraayenhof
P3, Purmerend
19:00
Sleepy Sun
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Sunday Sun
Doornroosje, Nijmegen
14:30
Marike Jager
Cellebroederskapel, Maastricht
Bökkers
Zaal Dijk, Lemele
14:00
Eggbangers Ball
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Willeke Alberti
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Novastar
Metropool, Hengelo
20:30
Dub Trio
Patronaat, Haarlem
20:30
The Kyteman Orchestra
De Oosterpoort, Groningen
22:00
It All Started In The Nineties
Effenaar, Eindhoven
21:00
Handsome Poets / Rigby / Seven to Eleven
Azotod, De Meern
19:30
Gentleman's Dub Club Soundsystem / Mungo's Hi Fi / Radikal Guru / So
Vk*, Brussel
16:30
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
Halestorm
Melkweg, Amsterdam
Blood Red Shoes
Melkweg, Amsterdam
19:30
ZO! Gospel Choir
Paradiso, Amsterdam
20:00
Circa Waves
Paradiso, Amsterdam
21:00
Mud Morganfield
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:00
Pelican Fly
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
Evian Christ
MC Theater, Amsterdam
20:00
The Skatalites
P60, Amstelveen
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 21 april 2014
21:00
Dub Trio
Hedon, Zwolle
20:00
Guido's Orchestra
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Castle
Little Devil, Tilburg
14:00
AC in DC / Flashpoint Zero / Lima / Metal Daze / Oldskool N.O. / Pictu
J.C. Down Town, Sittard
20:00
Gery Mende: Caminho
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
Mystifier
Rockz, Leidschendam
21:00
Tom Mank & Sera Jane Smolen / Krista Detor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Marco Borsato
Paard, Den Haag
20:00
Drunktank
Musicon, Den Haag