Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Independent Outlet
Amsterdam
18:00
Independent Outlet
Amsterdam
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
19:30
Iduna
Drachten
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Flint
Amersfoort
Ethias Arena
Hasselt
22:00
Ernesto's
Sittard
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Dizzy
Rotterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Spieghel
Groningen
18:00
De Reünie
Geleen
20:00
De Pompstee
Roden
19:00
De Plashoeve
Vinkeveen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
De Fles
Spijkenisse
20:15
De Doelen
Rotterdam
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Bakkerij
Castricum
15:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
21:00
Café Torenzicht
Lienden
21:00
Café 't Keerpunt
Spijkerboor
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:30
Blok 10
Horst
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:30
Bibelot
Dordrecht
21:00
Azotod
De Meern
20:00
'T Archief
Leuven
Zaal Dijk
Lemele
19:30
Vk*
Brussel
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tivoli
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
13:15
Theater 1892
Zoetermeer
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
14:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
P3
Purmerend
20:00
O.J.C. Walhalla
Sevenum
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
23:00
MC Theater
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
14:00
Hofman
Utrecht
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Ernesto's
Sittard
22:00
Effenaar
Eindhoven
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
19:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Dizzy
Rotterdam
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Oosterpoort
Groningen
16:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Helling
Utrecht
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
dB's
Utrecht
14:30
Cellebroederskapel
Maastricht
15:30
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Azotod
De Meern
013
Tilburg
013
Tilburg
Zeezicht
Breda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Rockz
Leidschendam
15:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Musicon
Den Haag
zaterdag 19 april 2014
14:30
Elle Bandita
Independent Outlet, Amsterdam
18:00
Death Alley
Independent Outlet, Amsterdam
20:00
Dan Bern
In The Woods, Lage Vuursche
19:30
Kleine Prijs van Fryslân
Iduna, Drachten
21:00
Jacco Gardner
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Skatalites
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Customs
Hedon, Zwolle
20:00
Rico & A.R.T. (CD Release)
Hedon, Zwolle
20:30
PUUR: Maaike Ouboter, Tangarine e.a.
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Emilio Guzman
Flint, Amersfoort
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
22:00
W.C. Brothers
Ernesto's, Sittard
20:00
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
20:30
Mathilde Santing
Dorpstheater Wormer, Wormer
23:00
Dave Dope / The Vizitor
Doornroosje, Nijmegen
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
Wende Snijders
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
20:00
Lemon (NL)
De Spieghel, Groningen
18:00
32 Ohm / Model Depose / Portrait / Roza Parks / Sugarcane
De Reünie, Geleen
20:00
In the Name of / Queen Forever / The Breezer Experience
De Pompstee, Roden
19:00
Lakeside Music Club
De Plashoeve, Vinkeveen
Kaiser Chiefs
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Marco Borsato
De Meerpaal, Dronten
20:00
Lebbis
De Maagd, Bergen op Zoom
Rabo Music Rally - Finale
De Lantaarn, Hellendoorn
20:00
Dolf Jansen
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Harris / Parris
De Fles, Spijkenisse
20:15
Karsu Dönmez
De Doelen, Rotterdam
JeBroer
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Fates Warning
De Bosuil, Weert
21:00
Engel & Just
De Bakkerij, Castricum
15:00
Ilse Huizinga vocal day jazz trip Easter Special
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Amsterdam Soul Club
De Badcuyp, Amsterdam
19:00
Ponto da Vista & Flor Lindamente com Trio Bacamarte @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
21:00
Crazy Daisy
Café Torenzicht, Lienden
21:00
Krista Detor
Café 't Keerpunt, Spijkerboor
20:00
Jochen Otten
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Amsterdam Klezmer Band / BlackBoxRed / Danny Vera
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
voltjok met cairo libaration front
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
U2-4-U2
Boerderij, Zoetermeer
22:30
Balls Of Steel / Barracuda / Black Pearl / Deaf Old People
Blok 10, Horst
21:00
Rufus
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Kris Berry & Perquisite
Bibelot, Dordrecht
21:30
Kraak & Smaak
Bibelot, Dordrecht
21:00
Amstel Cover Band Qmusic presenteert: Het foute uur!
Azotod, De Meern
20:00
The Imaginary Suitcase
'T Archief, Leuven
zondag 20 april 2014
Bökkers
Zaal Dijk, Lemele
19:30
Gentleman's Dub Club Soundsystem / Mungo's Hi Fi / Radikal Guru / So
Vk*, Brussel
23:00
Pelican Fly
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Reiziger / The Fire Harvest
Tivoli, Utrecht
20:00
Piepschuim
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
13:15
Jeffry Bonnet
Theater 1892, Zoetermeer
20:00
Willeke Alberti
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
14:00
Eggbangers Ball
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
Dub Trio
Patronaat, Haarlem
19:30
ZO! Gospel Choir
Paradiso, Amsterdam
20:00
Circa Waves
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Skatalites
P60, Amstelveen
20:00
Carel Kraayenhof
P3, Purmerend
20:00
Mary's Little Lamb
O.J.C. Walhalla, Sevenum
21:00
Mud Morganfield
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Novastar
Metropool, Hengelo
Halestorm
Melkweg, Amsterdam
Blood Red Shoes
Melkweg, Amsterdam
23:00
Evian Christ
MC Theater, Amsterdam
Finterforst / Trollfest
Little Devil, Tilburg
14:00
THISSFest Roadshow
Hofman, Utrecht
Herman Brood Academie
Hedon, Zwolle
21:00
Mister and Mississippi
Hedon, Zwolle
22:00
N-Yanggg's Pasen
Ernesto's, Sittard
22:00
It All Started In The Nineties
Effenaar, Eindhoven
22:00
DJ Erwin Peeters / Rob Spijker
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Boogie Nights
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
19:00
Sleepy Sun
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Sunday Sun
Doornroosje, Nijmegen
16:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
20:00
FM (UK)
De Pul, Uden
20:30
The Kyteman Orchestra
De Oosterpoort, Groningen
16:30
Pieter Derks
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Customs
De Helling, Utrecht
17:00
Shaggy Dogs
De Fles, Spijkenisse
20:00
Dead Ghosts / White Mystery
dB's, Utrecht
14:30
Marike Jager
Cellebroederskapel, Maastricht
15:30
Chloe Charles
BIRD, Rotterdam
20:00
Ambrose Akinmusire
BIRD, Rotterdam
21:00
Handsome Poets / Rigby / Seven to Eleven
Azotod, De Meern
Douwe Bob - middagshow
013, Tilburg
Douwe Bob
013, Tilburg
maandag 21 april 2014
Koffie
Zeezicht, Breda
20:00
Jan Smit
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Guido's Orchestra
Schouwburg Venray, Venray
Mystifier
Rockz, Leidschendam
15:00
Annabelle Chvostek / Dan Bern / Krista Detor
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bo Saris
Paradiso, Amsterdam
21:00
Public Service Broadcasting
Paradiso, Amsterdam
20:00
Marco Borsato
Paard, Den Haag
21:00
Tom Mank & Sera Jane Smolen / Krista Detor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Drunktank
Musicon, Den Haag