Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:45
dB's
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn
Ysselsteyn
19:30
De Flux
Zaandam
Bernie's Beachclub
Zandvoort
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
17:00
P60
Amstelveen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
Westergastheater
Amsterdam
Lofi
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
13:00
Orpheus
Apeldoorn
16:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Luxor Live
Arnhem
21:00
Beauforthuis
Austerlitz
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Recreatiegebied Geestmerambacht
Broek op Langedijk
Ossegempark
Brussel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:45
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
14:00
Ericakerk
Ede
19:30
Simplon
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:15
Simplon
Groningen
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Cacaofabriek
Helmond
22:15
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
Livestream
Online
20:00
Livestream
Online
20:30
Livestream
Online
23:00
Livestream
Online
Kursaal Oostende
Oostende
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
DRU Industriepark
Ulft
18:45
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Grote Kerk Veere
Veere
Graaf van Kesselstraat
Venlo
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn
Ysselsteyn
17:00
De Flux
Zaandam
Bernie's Beachclub
Zandvoort
14:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Fluor
Amersfoort
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Westergastheater
Amsterdam
Beurs van Berlage
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
De Roma
Antwerpen
10:00
Orpheus
Apeldoorn
13:00
Orpheus
Apeldoorn
14:30
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
18:30
Beauforthuis
Austerlitz
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Ossegempark
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
vrijdag 25 juni 2021
Possessed by Paul James (USA) + Mary Lee & the B-side Brothers (D/Bra)
dB's, Utrecht
20:00
Figgie
TivoliVredenburg, Utrecht
21:45
Dead Elvis
dB's, Utrecht
98% Maximum Soul
Spirit of 66, Verviers
Jera On Air
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn, Ysselsteyn
19:30
The Lasses
De Flux, Zaandam
Luminosity Beach Festival
Bernie's Beachclub, Zandvoort
zaterdag 26 juni 2021
Het Zomer Theater: Andre Hazes Jr.
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Minka -19.30
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Dirk Scheele
Podium Victorie, Alkmaar
Vunzige Deuntjes Festival
Het Amsterdamse Bos, Amstelveen
17:00
Candy Dulfer
P60, Amstelveen
Jimmy Eat World
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:30
Candy Dulfer
P60, Amstelveen
Awakenings Festival
Westergastheater, Amsterdam
Nomads Festival
Lofi, Amsterdam
12:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
Dinner and Music with Tineke Schoemaker and Johnny Laporte
Q-Factory, Amsterdam
ISABEL
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Eefje de Visser / Nick Verstand
De Roma, Antwerpen
13:00
K3 - Dromen!
Orpheus, Apeldoorn
16:00
K3 - Dromen!
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Marise
Luxor Live, Arnhem
21:00
VanWyck
Beauforthuis, Austerlitz
DefQon 1
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
18:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Kenny B / Trijntje Oosterhuis
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Indian Summer Festival
Recreatiegebied Geestmerambacht, Broek op Langedijk
Couleur Café
Ossegempark, Brussel
20:00
Spill Gold
Burgerweeshuis, Deventer
19:45
Fokko
Bibelot, Dordrecht
The Bruceband
Bibelot, Dordrecht
14:00
Muziek van C.V. Stanford
Ericakerk, Ede
19:30
Jack And The Weatherman - Vroege Show
Simplon, Groningen
20:00
Nagasaki Swim
Vera, Groningen
20:30
Rob de Nijs
De Oosterpoort, Groningen
21:15
Jack and the Weatherman
Simplon, Groningen
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Jack Poels
Cacaofabriek, Helmond
22:15
Jack Poels - Solo Tour 2021
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
20:00
Julian Schneemann
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
Lavinia Meijer
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Sonic Whip 1,5 meter concert: Atlanta
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Sonic Whip 1,5 meter concert: Atlanta
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Viva Electronica
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Dijk
Bostheater Ommen, Ommen
Defqon.1 at Home
Livestream, Online
20:00
Babymetal
Livestream, Online
20:30
Stefan Schmitz
Livestream, Online
23:00
Bad Religion (the '10s)
Livestream, Online
Willem Vermandere
Kursaal Oostende, Oostende
19:30
Roué Verveer
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
Roué Verveer
Theater De Willem, Papendrecht
Muziek op Rhoon
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
15:00
BAROEG WORLDWIDE ON PRSPCT RADIO
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ellen ten Damme
Openluchttheater Cabrio, Soest
20:00
De Niemanders
DRU Industriepark, Ulft
20:00
De Niemanders (Extra Show)
DRU Industriepark, Ulft
18:45
New Year's Metal Fest w/ SHINIGAMI
dB's, Utrecht
20:00
Matteo Myderwyk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Palmbomen II
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Linde Schöne
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
New Year's Metal Fest w/ SHINIGAMI
dB's, Utrecht
Midsummer Prog Festival
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Pieter de Graaf
Grote Kerk Veere, Veere
Zoks Festival
Graaf van Kesselstraat , Venlo
Jera On Air
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn, Ysselsteyn
17:00
De Kift
De Flux, Zaandam
Luminosity Beach Festival
Bernie's Beachclub, Zandvoort
zondag 27 juni 2021
14:00
Het Zomer Theater: Andre Hazes Jr.
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Froukje
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Luwten
Fluor, Amersfoort
Ellen ten Damme - Casablanca
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Awakenings Festival
Westergastheater, Amsterdam
Zomer in de Beurs
Beurs van Berlage, Amsterdam
15:00
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Kift
Paradiso, Amsterdam
16:00
Chef'Special
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
De Kift
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Zucchero
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Chef'Special
Olympisch Stadion, Amsterdam
Iron Maiden
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Eefje de Visser / Nick Verstand
De Roma, Antwerpen
10:00
K3 - Dromen!
Orpheus, Apeldoorn
13:00
K3 - Dromen!
Orpheus, Apeldoorn
14:30
Charivari Trio
Musis, Arnhem
20:00
Rex Pharao
Luxor Live, Arnhem
18:30
Tico Y Aguabajo
Beauforthuis, Austerlitz
DefQon 1
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
18:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Couleur Café
Ossegempark, Brussel
20:00
Pieter de Graaf
Paard, Den Haag