Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
Hoftheater
Raalte
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
19:30
De Flux
Zaandam
22:00
So What!
Gouda
20:00
So What!
Gouda
Rockhal
Esch zur Alzette
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Livestream
Online
23:00
Livestream
Online
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
17:00
P60
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Metropool
Hengelo
Ossegempark
Brussel
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
17:00
De Flux
Zaandam
20:00
DRU Industriepark
Ulft
20:00
DRU Industriepark
Ulft
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Livestream
Online
Q-Factory
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Openluchttheater Cabrio
Soest
19:45
Bibelot
Dordrecht
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Recreatiegebied Geestmerambacht
Broek op Langedijk
Paradiso
Amsterdam
21:15
Simplon
Groningen
19:30
Simplon
Groningen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
22:15
Cacaofabriek
Helmond
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn
Ysselsteyn
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
13:00
Orpheus
Apeldoorn
16:00
Orpheus
Apeldoorn
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Doornroosje
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Bernie's Beachclub
Zandvoort
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
14:00
Ericakerk
Ede
20:00
Vera
Groningen
20:45
dB's
Utrecht
18:45
dB's
Utrecht
Lofi
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Grote Kerk Veere
Veere
20:30
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Livestream
Online
Bibelot
Dordrecht
21:00
Beauforthuis
Austerlitz
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Het Amsterdamse Bos
Amstelveen
Kursaal Oostende
Oostende
Graaf van Kesselstraat
Venlo
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
14:30
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
20:30
Effenaar
Eindhoven
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
14:30
Musis
Arnhem
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
Ossegempark
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Pretpark Walibi Holland
Biddinghuizen
Livestream
Online
20:00
De Roma
Antwerpen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
18:45
dB's
Utrecht
15:45
dB's
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
dB's
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
vrijdag 25 juni 2021
21:30
Roué Verveer
Hoftheater, Raalte
The Hubschrauber
Doornroosje, Nijmegen
The Hubschrauber
Doornroosje, Nijmegen
19:30
The Lasses
De Flux, Zaandam
22:00
Tim Knol
So What!, Gouda
20:00
Tim Knol
So What!, Gouda
Zucchero
Rockhal, Esch zur Alzette
zaterdag 26 juni 2021
Awakenings Festival
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Babymetal
Livestream, Online
23:00
Bad Religion (the '10s)
Livestream, Online
15:00
BAROEG WORLDWIDE ON PRSPCT RADIO
Baroeg, Rotterdam
20:00
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
17:00
Candy Dulfer
P60, Amstelveen
20:30
Candy Dulfer
P60, Amstelveen
20:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
Couleur Café
Ossegempark, Brussel
20:00
De Dijk
Bostheater Ommen, Ommen
17:00
De Kift
De Flux, Zaandam
20:00
De Niemanders
DRU Industriepark, Ulft
20:00
De Niemanders (Extra Show)
DRU Industriepark, Ulft
DefQon 1
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Defqon.1 at Home
Livestream, Online
Dinner and Music with Tineke Schoemaker and Johnny Laporte
Q-Factory, Amsterdam
Dirk Scheele
Podium Victorie, Alkmaar
Edwin Evers Band
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Eefje de Visser / Nick Verstand
De Roma, Antwerpen
20:00
Ellen ten Damme
Openluchttheater Cabrio, Soest
19:45
Fokko
Bibelot, Dordrecht
21:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Het Zomer Theater: Andre Hazes Jr.
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Indian Summer Festival
Recreatiegebied Geestmerambacht, Broek op Langedijk
ISABEL
Paradiso, Amsterdam
21:15
Jack and the Weatherman
Simplon, Groningen
19:30
Jack And The Weatherman - Vroege Show
Simplon, Groningen
20:30
Jack Poels
Cacaofabriek, Helmond
22:15
Jack Poels - Solo Tour 2021
Cacaofabriek, Helmond
Jera On Air
Festivalterrein Agrobaan Ysselsteyn, Ysselsteyn
Jimmy Eat World
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Julian Schneemann
Neushoorn, Leeuwarden
13:00
K3 - Dromen!
Orpheus, Apeldoorn
16:00
K3 - Dromen!
Orpheus, Apeldoorn
Kenny B / Trijntje Oosterhuis
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Lavinia Meijer
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Linde Schöne
TivoliVredenburg, Utrecht
Luminosity Beach Festival
Bernie's Beachclub, Zandvoort
20:15
Marise
Luxor Live, Arnhem
20:00
Matteo Myderwyk
TivoliVredenburg, Utrecht
Midsummer Prog Festival
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
19:00
Minka -19.30
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Muziek op Rhoon
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
14:00
Muziek van C.V. Stanford
Ericakerk, Ede
20:00
Nagasaki Swim
Vera, Groningen
20:45
New Year's Metal Fest w/ SHINIGAMI
dB's, Utrecht
18:45
New Year's Metal Fest w/ SHINIGAMI
dB's, Utrecht
Nomads Festival
Lofi, Amsterdam
20:00
Palmbomen II
TivoliVredenburg, Utrecht
Pieter de Graaf
Grote Kerk Veere, Veere
20:30
Rob de Nijs
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
12:00
Rolf Sanchez
Olympisch Stadion, Amsterdam
21:30
Roué Verveer
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
Roué Verveer
Theater De Willem, Papendrecht
23:00
Sonic Whip 1,5 meter concert: Atlanta
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Sonic Whip 1,5 meter concert: Atlanta
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Spill Gold
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Stefan Schmitz
Livestream, Online
The Bruceband
Bibelot, Dordrecht
21:00
VanWyck
Beauforthuis, Austerlitz
23:00
Viva Electronica
Doornroosje, Nijmegen
Vunzige Deuntjes Festival
Het Amsterdamse Bos, Amstelveen
Willem Vermandere
Kursaal Oostende, Oostende
Zoks Festival
Graaf van Kesselstraat , Venlo
zondag 27 juni 2021
20:00
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:00
Ali B - Koorts
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
14:30
Antoine Hénaut
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
20:30
Arbi el Ayachi / Arie Koomen / Rami Nima / Roel C. Verburg
Effenaar, Eindhoven
Awakenings Festival
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Baroeg Gaat Live: DJ Hugo en Quincy
Baroeg, Rotterdam
15:00
Black Omolo
Het Bolwerk, Sneek
Blind Guardian
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Bongeziwe Mabandla
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bryan Ferry
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
14:30
Charivari Trio
Musis, Arnhem
20:00
Chef'Special
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Chef'Special
Olympisch Stadion, Amsterdam
Couleur Café
Ossegempark, Brussel
20:00
De Kift
Paradiso, Amsterdam
De Kift
Paradiso, Amsterdam
DefQon 1
Pretpark Walibi Holland, Biddinghuizen
Defqon.1 at Home
Livestream, Online
20:00
Eefje de Visser / Nick Verstand
De Roma, Antwerpen
Ellen ten Damme - Casablanca
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
18:45
Fleur
dB's, Utrecht
15:45
Fleur
dB's, Utrecht
20:00
Froukje
Podium Victorie, Alkmaar
Hardcore Revival Fest W/ Possible Suspect, Mihoen, Kru$h, Cockroach, G
dB's, Utrecht
Henk Hofstede
Boerderij, Zoetermeer