Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kattendans
Bergeijk
16:00
Doornroosje
Nijmegen
19:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Effenaar
Eindhoven
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Werchter
Werchter
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
22:00
Het Sieraad
Amsterdam
Livestream
Online
Luxor Live
Arnhem
20:30
Mezz
Breda
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
14:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Q-Factory
Amsterdam
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
The Student Hotel
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
Auberge du Bonheur
Tilburg
Baroeg
Rotterdam
Blue Collar Hotel
Eindhoven
15:00
CHV Noordkade
Veghel
20:45
dB's
Utrecht
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
17:00
Het Sieraad
Amsterdam
Livestream
Online
20:00
Maassilo
Rotterdam
16:00
Mezz
Breda
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
13:00
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
Paal 17
De Koog
20:30
Patronaat
Haarlem
15:00
Philips Stadion
Eindhoven
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
15:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
17:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:00
Thiemeloods
Nijmegen
14:00
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Maassilo
Rotterdam
013
Tilburg
16:00
De Brakke Grond
Amsterdam
19:30
De Brakke Grond
Amsterdam
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Valkenbergpark
Breda
Willemeen
Arnhem
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
22:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:30
De Brakke Grond
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
Openluchttheater
Overloon
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
20:30
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
19:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paard
Den Haag
21:30
Paard
Den Haag
21:00
Philips Stadion
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
17:30
Attractie- & Vakantiepark Slagharen
Slagharen
20:00
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
16:00
De Brakke Grond
Amsterdam
19:30
De Brakke Grond
Amsterdam
19:30
De Kargadoor
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
20:00
Festivalterrein Dranouter
Dranouter
20:15
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Maassilo
Rotterdam
21:30
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
12:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
16:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
zaterdag 25 juli 2020
Postmen
De Kattendans, Bergeijk
16:00
Akwasi - Sankofa Tour
Doornroosje, Nijmegen
19:00
Akwasi - Sankofa Tour
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Akwasi - Sankofa Tour
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Effenaar, Eindhoven
Brihang - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
Het Zesde Metaal - Zomerbar Live
Festivalpark Werchter, Werchter
20:00
Bony King of Nowhere / Junior / Tin Fingers
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
22:00
Kraak & Smaak
Het Sieraad, Amsterdam
Tomorrowland Around the World
Livestream, Online
90'S NOW
Luxor Live, Arnhem
20:30
Roel Spanjers
Mezz, Breda
16:00
Jeroen van der Boom
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Jeroen van der Boom
Olympisch Stadion, Amsterdam
14:30
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Ilse DeLange
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
13:00
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
Fedde Le Grand
Paal 17, De Koog
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
San Holo
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Dinner and music with Ian Siegal
Q-Factory, Amsterdam
Sweet Mary Jane
Rock Pub Time-Out, Roosendaal
19:00
The Kik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Karin Bloemen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
The Kik
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Vices invites: Mind Fuji
The Student Hotel, Groningen
Typhoon - Larger Than Live
Ziggo Dome, Amsterdam
zondag 26 juli 2020
Glennis Grace - Sunday Sessions
Auberge du Bonheur, Tilburg
Infected Rain + Ankor
Baroeg, Rotterdam
The Adolescents
Blue Collar Hotel, Eindhoven
15:00
Destination Blues Band
CHV Noordkade, Veghel
20:45
Throwing Bricks
dB's, Utrecht
20:00
Airboxes / De Cauter Trio / Stef Kamil Carlens
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
17:00
Jan Vayne
Het Sieraad, Amsterdam
Tomorrowland Around the World
Livestream, Online
20:00
Berget Lewis
Maassilo, Rotterdam
16:00
Convoi Exceptional
Mezz, Breda
12:00
Trijntje Oosterhuis
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Trijntje Oosterhuis
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Trijntje Oosterhuis
Olympisch Stadion, Amsterdam
18:00
Arthur en Lucas Jussen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Arthur en Lucas Jussen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
13:00
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
Sam Feldt
Paal 17, De Koog
20:30
Stage 1,5: Thijs Boontjes Dans- & Showorkest
Patronaat, Haarlem
15:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
15:00
Eric Vaarzon Morel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
17:00
Jett Rebel / Kamerata Zuid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Jett Rebel / Kamerata Zuid
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:00
Back to Blondie
Thiemeloods, Nijmegen
14:00
Philip Kroonenberg - Sunday Sounds
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 27 juli 2020
Dropkick Murphys
013, Tilburg
20:00
Berget Lewis
Maassilo, Rotterdam
dinsdag 28 juli 2020
Judas Priest
013, Tilburg
16:00
Blackwave.
De Brakke Grond, Amsterdam
19:30
Blackwave.
De Brakke Grond, Amsterdam
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
Ludo Xander
Valkenbergpark, Breda
Municipal Waste
Willemeen, Arnhem
woensdag 29 juli 2020
Brad Paisley
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Indian Askin
Comedy Club Haug, Rotterdam
22:00
Indian Askin
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:30
Jaguar Jaguar
De Brakke Grond, Amsterdam
Domination Inc. / Nervosa
Little Devil, Tilburg
pip en pelle
Openluchttheater, Overloon
19:00
Kasper van der Laan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
donderdag 30 juli 2020
20:30
Verbaak / van Bijnen
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Deejay Abstract / Defano Holwijn / I Am Aisha / Jay-Way / Lauwtje / Sa
Melkweg, Amsterdam
20:30
Kristoffer Gildenlow / Vault
Metropool, Hengelo
19:00
Eric Vaarzon Morel / Gijs Scholten van Aschat
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Maan
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:30
Eric Vaarzon Morel / Gijs Scholten van Aschat
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Indian Askin
Paard, Den Haag
21:30
Indian Askin
Paard, Den Haag
21:00
Rob Scheepers
Philips Stadion, Eindhoven
The Iron Maidens
Q-Factory, Amsterdam
vrijdag 31 juli 2020
17:30
Wolter Kroes - Slagharen Summer Music
Attractie- & Vakantiepark Slagharen, Slagharen
20:00
KOWNU
Cinetol, Amsterdam
Jazz Club: Randal Corsen & Dibo D.
Concertgebouw, Amsterdam
Jazz Club: Randal Corsen & Dibo D.
Concertgebouw, Amsterdam
16:00
Willy Organ
De Brakke Grond, Amsterdam
19:30
Willy Organ
De Brakke Grond, Amsterdam
19:30
Iris Penning / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
H20
Dynamo, Eindhoven
20:00
Bas Birker / Lukas Lelie / Ygor & Jan-Bart Demuelenaere
Festivalterrein Dranouter, Dranouter
20:15
Mintzkov
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Ronnie Flex dinnershow
Maassilo, Rotterdam
21:30
The Glamrocks
Markant Uden, Uden
Black Acid
Melkweg, Amsterdam
12:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
16:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Lil Kleine
Olympisch Stadion, Amsterdam
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Jazz Orchestra of the Concertgebouw: Tribute to Stevie Wonder
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal