PODIUMINFO CONCERTAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Concertagenda
 
reset
Pagina 2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 mrt
20:00
Cafe De Pijpenla
Harlingen
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Theater De Tuin
Leusden
1
20:00
Oude Kerkje
Kortenhoef
20:15
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
1
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
De Klif
Nijmegen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
In the Woods
Leusden
Bitterzoet
Amsterdam
1
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
1
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
21:00
Corneel
Lelystad
21:00
Podium `t Beest
Goes
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Simplon
Groningen
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
1
21:00
P3
Purmerend
Altstadt
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Patronaat
Haarlem
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
De Lantaarn
Hellendoorn
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Vera
Groningen
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:30
De Vorstin
Hilversum
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Hedon
Zwolle
013
Tilburg
1
zo 17 mrt
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Rotterdamse Schouwburg
Rotterdam
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Walhalla
Rotterdam
De Bosuil
Weert
De Nieuwe Regentes
Den Haag
11:00
Willem Twee concertzaal
's-Hertogenbosch
12:00
Cacaofabriek
Helmond
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
14:00
Paradijskerk
Rotterdam
14:30
De Spot
Middelburg
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
1
15:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:30
De Vorstin
Hilversum
15:30
Patronaat
Haarlem
15:30
Iduna
Drachten
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Waalse Kerk
Amsterdam
17:00
Club Dauphine
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam

zaterdag 16 maart 2019

20:00
J R&B Bluesband Cafe De Pijpenla, Harlingen
20:00
SCREW HOUSTON + DEAD GIVEAWAY + NEW BEST FRIEND Willemeen, Arnhem
20:00
Epik High La Madeleine, Brussel
20:00
The Wild Romance Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Quill Oefenbunker, Landgraaf
Foto Anne Soldaat / Yorick van Norden
Anne Soldaat / Yorick van Norden Theater De Tuin, Leusden
1
20:00
Canticum Anglicum Oude Kerkje, Kortenhoef
20:15
Orkest van de Achttiende Eeuw Willem Twee concertzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Paul de Munnik Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Bertolf - Soelaas De Meerpaal, Dronten
20:15
Janne Schra - Lalala Love Podium onder de toren, Grootschermer
20:15
Max van den Burg - Paasbest De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019 Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Lakshmi - Adem Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Theater aan de Schie, Schiedam
Foto The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story Theater Het Kruispunt, Barendrecht
1
Romy Monteiro Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Roos Blufpand - Alles is Liefde C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Diligentia, Den Haag
20:15
The Kik Hertaalt! Hoftheater, Raalte
20:15
The Brothers Timisela - Hotperdomme nou! De Maaspoort, Venlo
20:30
CCC Inc Fluor, Amersfoort
20:30
Ramon Valle Trio & Rick Margitza TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Kamagurka - De grenzen van de ernst Meervaart, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Savannah - Back to the Country - Part 8 Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:30
The Simon & Garfunkel Story Musis, Arnhem
20:30
Physical Graffiti Spirit of 66, Verviers
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels De Klif, Nijmegen
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen De Kattendans, Bergeijk
20:30
Steve Hillage Band / System 7 Boerderij, Zoetermeer
20:30
John West - Het neusje van de zalm Chassé Theater, Breda
20:30
The Hillbilly Moonshiners Metropool, Hengelo
20:30
David Weber-Krebs / Krista Detor In the Woods, Leusden
Foto Dodgy
Dodgy Bitterzoet, Amsterdam
1
20:30
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers - Let's Go Crazy DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Miles Hunt (The Wonder Stuff) Q-Factory, Amsterdam
20:30
Frank Rensen De Roode Bioscoop, Amsterdam
Foto The Cinematic Orchestra
The Cinematic Orchestra Paradiso, Amsterdam
1
20:30
David Kweksilber Bimhuis, Amsterdam
20:30
James Burki / The Sprvk Paard, Den Haag
20:30
Desert Storm / Komatsu Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Jean Paul Rena Café de Gouden Leeuw, Nispen
21:00
Nacht van de Nederpop met VOF de Kunst Corneel, Lelystad
21:00
Maiden United Podium `t Beest, Goes
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble Hedon, Zwolle
21:00
CUT_ Simplon, Groningen
21:00
Neil Diamond Memories Cacaofabriek, Helmond
21:00
2000 Motels De Peppel, Zeist
21:00
Leifur James Paradiso, Amsterdam
21:00
Dr. Love dance classic party Het Bolwerk, Sneek
21:00
Drunken Dolly Rotown, Rotterdam
1
21:00
Tachyon & Exices P3, Purmerend
Alcuna Wilds Altstadt, Eindhoven
21:00
Earring Session, Golden Earring coverband Little Devil, Tilburg
21:00
Pieter Jansen / Working Titles Patronaat, Haarlem
21:00
Jacco Wynia TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
White Spandex The Jack, Eindhoven
21:00
St. Patrick's Day Bibelot, Dordrecht
21:00
DANS! Bibelot, Dordrecht
21:00
Temple Fang Q-Factory, Amsterdam
21:00
Amy Winehouse tribute De Lantaarn, Hellendoorn
21:00
MILLENNIALS C.C. Cayen, Enkhuizen
21:00
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble Hedon, Zwolle
21:30
FEWS Vera, Groningen
21:30
The Whiskey Men @ Stage Music Cafe Stage Music Cafe, Eindhoven
21:30
Nico Dijkshoorn and The Hank Five De Vorstin, Hilversum
Monomyth Merleyn, Nijmegen
22:00
LIVE: Rush, a tribute by La Villa Strangiato (IT) Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Cymbaline / Taveneer Merleyn, Nijmegen
23:00
Cynkt / Falhaber / Jeisson Drenth / Ringo live / Seek The Note Gigant, Apeldoorn
23:00
University of Dance Invites Freddy Moreira Hedon, Zwolle
Foto Zer00's Heroes: K-otic Live
Zer00's Heroes: K-otic Live 013, Tilburg
1

zondag 17 maart 2019

Ronald Snijders - Groot Succes 2 Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Carmen Rotterdamse Schouwburg, Rotterdam
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ruben Hein Theater Walhalla, Rotterdam
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble De Bosuil, Weert
Theo Nijland - En de rest is onzin De Nieuwe Regentes, Den Haag
11:00
Pieter van Loenen Willem Twee concertzaal, 's-Hertogenbosch
12:00
Lambertusconcerten - Rianne Wilbers en Beate Loonstra Cacaofabriek, Helmond
14:00
Misty House Big Band PlusEtage, Baarle-Nassau
14:00
Geert Bierling Paradijskerk, Rotterdam
14:30
Hippe Gasten De Spot, Middelburg
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters Kantine Walhalla, Rotterdam
1
15:00
Daisy Correia Theater de Stoep, Spijkenisse
15:30
Jennifer Ewbank / Peter Beets De Vorstin, Hilversum
15:30
Hans Vos Patronaat, Haarlem
15:30
Frank Carillo Iduna, Drachten
16:00
Combattimento - Concertpodium Domani De Maaspoort, Venlo
16:00
Nekromantix dB's, Utrecht
16:00
Ellen ten Damme Waalse Kerk, Amsterdam
17:00
Jazzy Sunday met St. Paul Peterson Club Dauphine, Amsterdam
18:00
Dub Explorations Melkweg, Amsterdam
Pagina 2