Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Café de Cactus
Hengelo
20:00
Café Loburg
Wageningen
18:45
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:00
Cinetol
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Nobelaer
Etten-Leur
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
De Warande
Turnhout
DeLaMar
Amsterdam
Den Enghel
Bergen op Zoom
20:00
Den heuvel
Alphen
20:00
DNK
Assen
Dok6
Panningen
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Effenaar
Eindhoven
19:30
Electron
Breda
Eureka
Zwolle
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Groene Engel
Oss
20:15
Handelsbeurs
Gent
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kursaal Oostende
Oostende
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Luxor Live
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Phil.
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Stathe
Utrecht
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Liefde
Haarlem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
donderdag 30 maart 2023
20:00
Sylvie Kreusch
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
L'Hijaz Car
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Ik Ga Stuk!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Pantha Du Prince
Botanique, Brussel
20:00
Marco Betti & The Nighthawks (rockabilly, Jazz) Italy
Café de Cactus, Hengelo
20:00
Jasper Somsen Invites ... Paul Van Der Feen & Hans Vroomans
Café Loburg, Wageningen
18:45
Stitch'n Bitch Capelle
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:00
Daisy Chain / Nevin / MIEL
Cinetol, Amsterdam
Angelique Kidjo - Mother Nature
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
MEAU
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Club 3voor12 Met Bowl + Ontaard + Rats & Daggers
dB's, Utrecht
20:00
Vive La Fête
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Rapalje
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Henry van Loon - Jannie the Showdog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Candy Dulfer - More Sax, Candy & Rock-‘n-roll
De Meerpaal, Dronten
20:30
Martijn Koning - Appeltjes Schillen
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Elke Vierveijzer - Drift
De Nobelaer, Etten-Leur
Warhaus
De Oosterpoort, Groningen
20:00
November Ultra
De Roma, Antwerpen
20:00
Toverberg
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Metejoor
De Warande, Turnhout
Alex Agnew - Wake me up when it's over
DeLaMar, Amsterdam
Nathalie Baartman - SNAK
Den Enghel, Bergen op Zoom
20:00
Patrick Nederkoorn - Hoogtij
Den heuvel, Alphen
20:00
The African Mama's - Graceland in concert
DNK, Assen
Christel de Laat - Hoe dan?!
Dok6, Panningen
Martijn Crins - Mesthoop
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Club Void: Nightstalker + Supersonic Blues
Effenaar, Eindhoven
19:30
Trico / Mathilde Nobel
Electron, Breda
Ramkot
Eureka, Zwolle
20:00
Boaz
Fluor, Amersfoort
20:15
Fabian Franciscus - Lekker Gezellig
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
The Bootleg Sixties - Overtures
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Blaudzun - NY-RIO-BERLIN
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
The Music Of Cream
Groene Engel, Oss
20:15
Emiliana Torrini & The Colorist Orchestra (albumrelease) + Pitou
Handelsbeurs, Gent
20:00
Blackbird
Hedon, Zwolle
20:00
Stef Kamil Carlens / The Gates of Eden
Het Depot, Leuven
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
Joris Linssen & Caramba - Dichterbij
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Motel Westcoast - One of these nights
Hoftheater, Raalte
20:15
Tineke Schouten - Dubbel
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Arthur H.
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Van Morrison
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nik Kershaw
Kursaal Oostende, Oostende
Jan Beuving - Restante
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Kommil Foo - Grind
Leidse Schouwburg, Leiden
Jimmy Diamond
Luxor Live, Arnhem
20:15
Cor Bakker / Karin Bloemen - Waar waren we gebleven
Meervaart, Amsterdam
19:00
Dardust
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bon Entendeur
Melkweg, Amsterdam
22:00
EUT
Merleyn, Nijmegen
19:30
Iconic Albums - Moontan (reprise)
Metropool, Hengelo
20:00
Edwin Evers Band
Metropool Enschede, Enschede
Future Palace
Metropool Enschede, Enschede
Monolithe Noir
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Slagerij van Kampen - Rhythm of Life
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Prins S. en De Geit
Paard, Den Haag
Rob Bolland & Friends
Paard, Den Haag
22:00
Amy Root
Paradiso, Amsterdam
19:30
Fiep
Paradiso, Amsterdam
19:30
Altın Gün
Paradiso, Amsterdam
20:30
Merijn Scholten - Solo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Dik Hout
Patronaat, Haarlem
20:00
Hallo Venray
Patronaat, Haarlem
20:00
Tania Kross - Van Curaçao Tot Concertgebouw
Phil., Haarlem
20:15
Willie Wartaal - Moederdag
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Dominic Seldis / Francis van Broekhuizen - The Francis & Dominic Show
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Eric Vaarzon Morel - Cadanza
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Suzan & Freek - Theatertour
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Peter Lusse - Eddie voor het leven
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
René Van Meurs - 2636
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Erik Van Muiswinkel - Moojen Ligjes In De Lugt
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jon van Eerd - Zo Vader Zo Zoon
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Richard Groenendijk - Voor iedereen beter
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Ellen ten Damme - Barock
Singer Theater, Laren
20:00
Suarez
Spirit of 66, Verviers
Ronald Snijders - Een avond met mij
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Theo Maassen - Onbekend Terrein
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Heerschop & Viggo Waas - Er Gaat Nog Iets Heel Moois Gebeuren
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Wim Helsen - Niet mijn apen, niet mijn circus
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
De Gijsjaradijsja Band
Stathe, Utrecht
Theo Nijland - Ontboezemingen van een blij mens
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Milow - Unplugged
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dana Winner - Miss You Most
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
LOS muziektheater - Lusten en Lasten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Jan Smit - Boven Jan
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Wouter Hamel - Little Torch
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Brel Door Olivier Laurent
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Luan Buleshkaj - Leeuwenkind
Theater de Liefde, Haarlem
20:15
Patrick Laureij - Live
Theater de Purmaryn, Purmerend
Spinvis & Saartje Van Camp - Neveldieren
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Michael Varekamp & The Legends - Helden van Toen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Daniel Lohues - Nieuwe Voorstelling
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Cabarestafette
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Amsterdams Kleinkunst Festival Halve Finalistentournee
Theater Hof 88, Almelo