Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Luxor Live
Arnhem
21:15
Iduna
Drachten
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
Festivalpark Stenehei
Dessel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Rinkelbom
Heerenveen
19:30
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
18:45
dB's
Utrecht
20:45
dB's
Utrecht
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wijthmenerplas
Zwolle
Westside Slotermeer
Amsterdam
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadspark Groningen
Groningen
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Pelmolenpad
Den Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
21:00
Paard
Den Haag
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Observatorium Robert Morris
Lelystad
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Melkweg
Amsterdam
Megaland
Landgraaf
20:30
Luxor Live
Arnhem
23:00
Livestream
Online
J.C. Elektra
Sliedrecht
Het Klooster
Woerden
19:30
Hedon
Zwolle
Haarlemmerhout
Haarlem
Festivalpark Werchter
Werchter
Festivalpark Stenehei
Dessel
Evenemententerrein Julianadorp
Julianadorp
20:00
De Roma
Antwerpen
19:00
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
Concertgebouw
Amsterdam
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
Boerderij
Zoetermeer
19:45
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:15
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
Woodstock69
Bloemendaal
14:30
Vorstin
Hilversum
16:45
Vorstin
Hilversum
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
12:30
Poppodium Volt
Sittard
15:00
Poppodium Volt
Sittard
14:30
Podium Victorie
Alkmaar
16:45
Podium Victorie
Alkmaar
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
19:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
vrijdag 18 juni 2021
19:00
Blaudzun (show 1)
Luxor Live, Arnhem
21:30
Blaudzun (show 2)
Luxor Live, Arnhem
21:15
Leif de Leeuw Band
Iduna, Drachten
Peter Pannekoek
Hoftheater, Raalte
20:00
Halve Finale Kleine Prijs van Fryslân
Het Bolwerk, Sneek
Cousin Hatfield
Hedon, Zwolle
19:30
Pieter de Graaf
Hedon, Zwolle
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
20:00
Fleur
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Nacht | Schrijvers, artiesten, dansers & wetenschappers over de nac
Doornroosje, Nijmegen
Black Uhuru
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Fleur
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Wiebe Kaspers
De Rinkelbom, Heerenveen
19:30
Zuco 103
De Flux, Zaandam
20:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
De Bosuil, Weert
18:45
The Dawn Brothers
dB's, Utrecht
20:45
The Dawn Brothers
dB's, Utrecht
Randy Newman
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Kommil Foo - OOGST
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
Andrew & Jasper Rock 'n Roll Revue
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
21:00
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
21:00
Baroeg Gaat Live: Doodswens - DJ’s Fraukje + Inge
Baroeg, Rotterdam
20:00
Herman van Veen
013, Tilburg
zaterdag 19 juni 2021
20:00
FFOOSS
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Into The Summer Festival
Wijthmenerplas, Zwolle
Mystic Garden Festival
Westside Slotermeer, Amsterdam
The Vices
Vera, Groningen
21:00
The Vices
Vera, Groningen
20:00
Autarkh
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Blaudzun
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stadspark Live
Stadspark Groningen, Groningen
18:00
Het Zomer Theater: Davina Michelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Live in Hoorn
Pelmolenpad , Den Hoorn
20:00
Roué Verveer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
LA Priest
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Ambassade
Paradiso, Amsterdam
Muzikale Voetsporen: Anneke Van Giersbergen
Paard, Den Haag
21:00
Raga Impressions
Paard, Den Haag
20:30
Ellen ten Damme
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Portland
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
School's out
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
Kids 'n' Billies Festival
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Sunsation Festival
Observatorium Robert Morris, Lelystad
The Doors Alive
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Lavinia Meijer
Metropool, Hengelo
Robert Jon & The Wreck
Metropool, Hengelo
Sevn Alias
Melkweg, Amsterdam
Black Uhuru
Melkweg, Amsterdam
19:30
Meis
Melkweg, Amsterdam
21:30
Meis - Extra Show
Melkweg, Amsterdam
Pinkpop
Megaland, Landgraaf
20:30
Stéphanie Struijk
Luxor Live, Arnhem
23:00
Bad Religion (the '00s)
Livestream, Online
Elektra's Tuinfeest
J.C. Elektra, Sliedrecht
Peter Pannekoek
Het Klooster, Woerden
19:30
Linde Schöne
Hedon, Zwolle
Houtfestival
Haarlemmerhout, Haarlem
TW Classic
Festivalpark Werchter, Werchter
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
Julianapop
Evenemententerrein Julianadorp, Julianadorp
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
19:00
Explore The North - Summer Sessions: S10
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Explore The North - Summer Sessions: S10
De Harmonie, Leeuwarden
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Vandoliers
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C. De Werft, Geel
20:00
Alex Agnew
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
Richard Hallebeek Project
Boerderij, Zoetermeer
19:45
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
21:00
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
21:15
Chansons - Ensemble 'SOIT'
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Pieter de Graaf
013, Tilburg
20:00
Herman van Veen
013, Tilburg
zondag 20 juni 2021
Hernan Cattaneo at the Beach
Woodstock69, Bloemendaal
14:30
Brainpower
Vorstin, Hilversum
16:45
Brainpower
Vorstin, Hilversum
16:00
The Quartet.NL
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ava
TivoliVredenburg, Utrecht
12:30
Pitboel Presents PitPop 4
Poppodium Volt, Sittard
15:00
Pitboel Presents PitPop 4
Poppodium Volt, Sittard
14:30
Victorie Sunday Sessions met Shirma Rouse - Show 1
Podium Victorie, Alkmaar
16:45
Victorie Sunday Sessions met Shirma Rouse - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
18:00
Het Zomer Theater: Tino Martin
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
19:00
Stage 1,5: Lavinia Meijer - Show 1
Patronaat, Haarlem
21:00
Stage 1,5: Lavinia Meijer - Show 2
Patronaat, Haarlem
20:00
Joshua J
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mummy's A Tree
Paco Plumtrek, Almelo
11:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal (6+)
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Hippe Gasten
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther