Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Bolwerk
Sneek
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Bosuil
Weert
Festivalpark Stenehei
Dessel
20:00
So What!
Gouda
20:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Bibelot
Dordrecht
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Hedon
Zwolle
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Musis
Arnhem
Spirit of 66
Verviers
21:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
21:00
Baroeg
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Café Wilhelmina
Eindhoven
Festivalpark Werchter
Werchter
21:00
Bibelot
Dordrecht
19:45
Bibelot
Dordrecht
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Observatorium Robert Morris
Lelystad
20:30
Luxor Live
Arnhem
Stadspark Groningen
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Metropool
Hengelo
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Paard
Den Haag
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Megaland
Landgraaf
19:30
013
Tilburg
Het Klooster
Woerden
Westside Slotermeer
Amsterdam
Paard
Den Haag
21:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Pelmolenpad
Den Hoorn
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Metropool
Hengelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
C.C. De Werft
Geel
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
Evenemententerrein Julianadorp
Julianadorp
Concertgebouw
Amsterdam
Wijthmenerplas
Zwolle
Haarlemmerhout
Haarlem
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
20:00
013
Tilburg
Festivalpark Stenehei
Dessel
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:00
De Harmonie
Leeuwarden
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Melkweg
Amsterdam
23:00
Livestream
Online
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
Melkweg
Amsterdam
16:45
Podium Victorie
Alkmaar
14:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
14:30
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
dB's
Utrecht
dB's
Utrecht
dB's
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
19:30
De Flux
Zaandam
20:00
De Roma
Antwerpen
14:45
Dynamo
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
15:00
Poppodium Volt
Sittard
12:30
Poppodium Volt
Sittard
Megaland
Landgraaf
vrijdag 18 juni 2021
20:00
Halve Finale Kleine Prijs van Fryslân
Het Bolwerk, Sneek
19:30
HAEVN
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Grollo - Tribute To Cuby & The Blizzards
De Bosuil, Weert
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
20:00
Fokko
So What!, Gouda
20:00
Fleur
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Fleur
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
19:00
Erwin Java / Sean Webster
Bibelot, Dordrecht
Ellen ten Damme
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
20:30
Def Americans
Patronaat, Haarlem
20:00
De Nacht | Schrijvers, artiesten, dansers & wetenschappers over de nac
Doornroosje, Nijmegen
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Cousin Hatfield
Hedon, Zwolle
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Candy Dulfer - Sax, Candy & Rock 'n Roll
Musis, Arnhem
Brasero
Spirit of 66, Verviers
21:30
Blaudzun (show 2)
Luxor Live, Arnhem
19:00
Blaudzun (show 1)
Luxor Live, Arnhem
Black Uhuru
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Björn van der Doelen
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
21:00
Baroeg Gaat Live: Doodswens - DJ’s Fraukje + Inge
Baroeg, Rotterdam
Andrew & Jasper Rock 'n Roll Revue
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Alex Agnew - Be Careful What You Wish For
C.C. De Schakel, Waregem
zaterdag 19 juni 2021
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Vandoliers
Café Wilhelmina, Eindhoven
TW Classic
Festivalpark Werchter, Werchter
21:00
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
19:45
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
The Vices
Vera, Groningen
21:00
The Vices
Vera, Groningen
The Doors Alive
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Sunsation Festival
Observatorium Robert Morris, Lelystad
20:30
Stéphanie Struijk
Luxor Live, Arnhem
Stadspark Live
Stadspark Groningen, Groningen
Sevn Alias
Melkweg, Amsterdam
20:00
School's out
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
20:00
Roué Verveer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Robert Jon & The Wreck
Metropool, Hengelo
Richard Hallebeek Project
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Raga Impressions
Paard, Den Haag
Portland
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Pinkpop
Megaland, Landgraaf
19:30
Pieter de Graaf
013, Tilburg
Peter Pannekoek
Het Klooster, Woerden
Mystic Garden Festival
Westside Slotermeer, Amsterdam
Muzikale Voetsporen: Anneke Van Giersbergen
Paard, Den Haag
21:30
Meis - Extra Show
Melkweg, Amsterdam
19:30
Meis
Melkweg, Amsterdam
Live in Hoorn
Pelmolenpad , Den Hoorn
19:30
Linde Schöne
Hedon, Zwolle
19:30
Lavinia Meijer
Metropool, Hengelo
20:00
LA Priest
Paradiso, Amsterdam
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C. De Werft, Geel
Kids 'n' Billies Festival
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
Julianapop
Evenemententerrein Julianadorp, Julianadorp
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Into The Summer Festival
Wijthmenerplas, Zwolle
Houtfestival
Haarlemmerhout, Haarlem
18:00
Het Zomer Theater: Davina Michelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
20:00
Herman van Veen
013, Tilburg
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
20:00
FFOOSS
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:00
Explore The North - Summer Sessions: S10
De Harmonie, Leeuwarden
21:00
Explore The North - Summer Sessions: S10
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Ellen ten Damme
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
Elektra's Tuinfeest
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:00
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
De Ambassade
Paradiso, Amsterdam
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:15
Chansons - Ensemble 'SOIT'
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Blaudzun
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Black Uhuru
Melkweg, Amsterdam
23:00
Bad Religion (the '00s)
Livestream, Online
20:00
Autarkh
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alex Agnew
C.C. De Schakel, Waregem
zondag 20 juni 2021
Wade Bowen
Melkweg, Amsterdam
16:45
Victorie Sunday Sessions met Shirma Rouse - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
14:30
Victorie Sunday Sessions met Shirma Rouse - Show 1
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
18:00
Veldhuis & Kemper
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
14:30
Vardan Hovanissian & Emre Gültekin
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
Tim Knol - Solo Acoustic (extra early show)
dB's, Utrecht
Tim Knol - Solo Acoustic # 1
dB's, Utrecht
Tim Knol - Solo Acoustic # 1
dB's, Utrecht
16:00
The Quartet.NL
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Stage 1,5: Lavinia Meijer - Show 2
Patronaat, Haarlem
19:00
Stage 1,5: Lavinia Meijer - Show 1
Patronaat, Haarlem
19:30
Sam & Julia
De Flux, Zaandam
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
14:45
Raylin
Dynamo, Eindhoven
Randy Newman
De Oosterpoort, Groningen
15:00
Pitboel Presents PitPop 4
Poppodium Volt, Sittard
12:30
Pitboel Presents PitPop 4
Poppodium Volt, Sittard
Pinkpop
Megaland, Landgraaf