Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
013
Tilburg
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Metropool
Hengelo
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
21:15
Iduna
Drachten
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
Vera
Groningen
Hoftheater
Raalte
19:30
Hedon
Zwolle
Megaland
Landgraaf
19:30
Paard
Den Haag
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:15
Theater de Kampanje
Den Helder
19:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Patronaat
Haarlem
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
Observatorium Robert Morris
Lelystad
20:45
dB's
Utrecht
18:45
dB's
Utrecht
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:00
De Rinkelbom
Heerenveen
19:30
De Flux
Zaandam
20:00
C.C. De Schakel
Waregem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
Livestream
Online
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:15
Beauforthuis
Austerlitz
18:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Paradiso
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
J.C. Elektra
Sliedrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
De Harmonie
Leeuwarden
19:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Festivalpark Stenehei
Dessel
20:00
013
Tilburg
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Haarlemmerhout
Haarlem
Wijthmenerplas
Zwolle
Concertgebouw
Amsterdam
Evenemententerrein Julianadorp
Julianadorp
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:15
C.C. De Werft
Geel
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Hedon
Zwolle
Pelmolenpad
Den Hoorn
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:30
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
Westside Slotermeer
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
19:30
013
Tilburg
Megaland
Landgraaf
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
21:00
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
Metropool
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Openluchttheater Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
Melkweg
Amsterdam
Stadspark Groningen
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Observatorium Robert Morris
Lelystad
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
19:45
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Festivalpark Werchter
Werchter
Café Wilhelmina
Eindhoven
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
De Roma
Antwerpen
19:15
Dynamo
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Baroeg
Rotterdam
013
Tilburg
14:30
Vorstin
Hilversum
16:45
Vorstin
Hilversum
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Festivalpark Stenehei
Dessel
Woodstock69
Bloemendaal
18:00
Pettelaarse Schans
's-Hertogenbosch
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
11:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Haarlemmerhout
Haarlem
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
C.C. De Werft
Geel
15:45
dB's
Utrecht
vrijdag 18 juni 2021
20:00
Herman van Veen
013, Tilburg
18:00
Het Zomer Theater: Miss Montreal
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
JazzRock Café: De Sopa Bros
Metropool, Hengelo
20:00
Kommil Foo - OOGST
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
21:15
Leif de Leeuw Band
Iduna, Drachten
20:00
Mary Lake & Jasmín
Melkweg, Amsterdam
20:00
Matteo Myderwyk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Peeping Tom
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Personal Trainer
Vera, Groningen
Peter Pannekoek
Hoftheater, Raalte
19:30
Pieter de Graaf
Hedon, Zwolle
Pinkpop
Megaland, Landgraaf
19:30
Projazz: Smandem
Paard, Den Haag
Randy Newman
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Rex Pharao
Poppodium Volt, Sittard
21:15
Roué Verveer
Theater de Kampanje, Den Helder
19:15
Roué Verveer
Theater de Kampanje, Den Helder
Stage 1,5: Hibakusha / Inferum
Patronaat, Haarlem
19:30
Stones Sessions - Seated Clubtour show 1
Podium Victorie, Alkmaar
22:00
Stones Sessions - Seated Clubtour show 2
Podium Victorie, Alkmaar
Sunsation Festival
Observatorium Robert Morris, Lelystad
20:45
The Dawn Brothers
dB's, Utrecht
18:45
The Dawn Brothers
dB's, Utrecht
Whispering Sons
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:00
Wiebe Kaspers
De Rinkelbom, Heerenveen
19:30
Zuco 103
De Flux, Zaandam
zaterdag 19 juni 2021
20:00
Alex Agnew
C.C. De Schakel, Waregem
20:00
Autarkh
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Bad Religion (the '00s)
Livestream, Online
Black Uhuru
Melkweg, Amsterdam
20:00
Blaudzun
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:15
Chansons - Ensemble 'SOIT'
Beauforthuis, Austerlitz
18:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Chef'Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
De Ambassade
Paradiso, Amsterdam
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
Elektra's Tuinfeest
J.C. Elektra, Sliedrecht
20:30
Ellen ten Damme
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
Explore The North - Summer Sessions: S10
De Harmonie, Leeuwarden
19:00
Explore The North - Summer Sessions: S10
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
FFOOSS
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
20:00
Herman van Veen
013, Tilburg
18:00
Het Zomer Theater: Davina Michelle
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Houtfestival
Haarlemmerhout, Haarlem
Into The Summer Festival
Wijthmenerplas, Zwolle
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
Julianapop
Evenemententerrein Julianadorp, Julianadorp
Kids 'n' Billies Festival
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C. De Werft, Geel
20:00
LA Priest
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lavinia Meijer
Metropool, Hengelo
19:30
Linde Schöne
Hedon, Zwolle
Live in Hoorn
Pelmolenpad , Den Hoorn
19:30
Meis
Melkweg, Amsterdam
21:30
Meis - Extra Show
Melkweg, Amsterdam
Muzikale Voetsporen: Anneke Van Giersbergen
Paard, Den Haag
Mystic Garden Festival
Westside Slotermeer, Amsterdam
Peter Pannekoek
Het Klooster, Woerden
19:30
Pieter de Graaf
013, Tilburg
Pinkpop
Megaland, Landgraaf
Portland
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
21:00
Raga Impressions
Paard, Den Haag
Richard Hallebeek Project
Boerderij, Zoetermeer
Robert Jon & The Wreck
Metropool, Hengelo
20:00
Roué Verveer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ruben Block
De Roma, Antwerpen
20:00
School's out
Openluchttheater Lichtenvoorde , Lichtenvoorde
Sevn Alias
Melkweg, Amsterdam
Stadspark Live
Stadspark Groningen, Groningen
20:30
Stéphanie Struijk
Luxor Live, Arnhem
Sunsation Festival
Observatorium Robert Morris, Lelystad
The Doors Alive
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Vices
Vera, Groningen
21:00
The Vices
Vera, Groningen
19:45
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
21:00
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
TW Classic
Festivalpark Werchter, Werchter
Vandoliers
Café Wilhelmina, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zondag 20 juni 2021
Alan Parsons Live Project
De Roma, Antwerpen
19:15
Autarkh / Encrypted Apocrypha
Dynamo, Eindhoven
20:00
Ava
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bad Penny (NL)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Baroeg Gaat Live: DJ Rogier - something completely different II
Baroeg, Rotterdam
Black Uhuru
013, Tilburg
14:30
Brainpower
Vorstin, Hilversum
16:45
Brainpower
Vorstin, Hilversum
De Dijk live at Amsterdamse Bos
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Graspop Metal Meeting
Festivalpark Stenehei, Dessel
Hernan Cattaneo at the Beach
Woodstock69, Bloemendaal
18:00
Het Zomer Theater: Tino Martin
Pettelaarse Schans, 's-Hertogenbosch
Hippe Gasten
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
11:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal (6+)
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Houtfestival
Haarlemmerhout, Haarlem
Iris Hond speelt Einaudi
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Joshua J
Paradiso, Amsterdam
20:15
Kommil Foo - OOGST
C.C. De Werft, Geel
15:45
Le Garage
dB's, Utrecht