Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
Koninklijk Circus
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Metropool Enschede
Enschede
Rockhal
Esch zur Alzette
Handelsbeurs
Gent
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Perron-3
Rosmalen
Perron-3
Rosmalen
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Spirit of 66
Verviers
Café Loburg
Wageningen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Frascati Theater
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Botanique
Brussel
Botanique
Brussel
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Nieuwe Kerk
Den Haag
19:30
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Biekorf
Lebbeke
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
't Getouw
Mol
Doornroosje
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
21:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
De Domijnen
Sittard
Poppodium Volt
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
013
Tilburg
20:30
Markant Uden
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Spirit of 66
Verviers
19:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
dinsdag 24 november 2020
20:30
The Driver Era
Tolhuistuin, Amsterdam
Nasty Cherry
Paradiso, Amsterdam
Belphegor / Incantation
Gigant, Apeldoorn
Roman Frayssinet
Koninklijk Circus, Brussel
Kid Francescoli
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Easy Life
Botanique, Brussel
Katie Gately
Botanique, Brussel
Alain Souchon
Vorst Nationaal, Brussel
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Mina Caputo
Metropool Enschede, Enschede
Therapy?
Rockhal, Esch zur Alzette
Dirk
Handelsbeurs, Gent
20:30
Alex Ploeg - EGO
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Oosterpoort, Groningen
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
Remy Evers - Gewoon Remy
Perron-3, Rosmalen
19:30
Matteo Myderwyk
LantarenVenster, Rotterdam
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Magnapop
EKKO, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Ben Poole
Spirit of 66, Verviers
Ten Times A Million
Café Loburg, Wageningen
Martijn Kardol - Welkom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 25 november 2020
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
Jandino - Opgefokt
Flint, Amersfoort
DIEHELEDING - 1001
Frascati Theater, Amsterdam
Vlamousse - Saampies
Theater Bellevue, Amsterdam
Kid Francescoli
Melkweg, Amsterdam
19:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rose Marin
Melkweg, Amsterdam
The Indien + Pyke
Paradiso, Amsterdam
Status Quo
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mina Caputo
Q-Factory, Amsterdam
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Philippe Elan - Ma France en chansons
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Kasper van der Laan - De Weg Naar SuccesGeluk
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Magnapop
De Roma, Antwerpen
Dolly Dots
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Orpheus, Apeldoorn
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Chassé Theater, Breda
S10
Botanique, Brussel
Thaiboy Digital
Botanique, Brussel
Spinvis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
19:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Luke Slater
Paard, Den Haag
21:30
Anuar - Eerlijk
Theater PePijn, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
De Oosterpoort, Groningen
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
De Oosterpoort, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan als
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Grof geschud - lijmen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Elstak & Elstak - Overlieven
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Mayleaf - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Money And The Man - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Theater Aan de Slinger, Houten
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. Biekorf, Lebbeke
Youp van 't Hek - Korrel Zout
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Gabriels - #Eindejaars2
't Getouw, Mol
Ane Brun
Doornroosje, Nijmegen
Kiki Schippers - Meer
De Muze, Noordwijk
Marc Almond
Kursaal Oostende, Oostende
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dennis van Aarssen - That's life
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Dennis van Aarssen - That's life
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
21:00
Edson Da Graça - Zoals het hoort
Studio de Bakkerij, Rotterdam
(A)Broad Horizon
De Domijnen, Sittard
(A)Broad Horizon
Poppodium Volt, Sittard
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
20:30
André Manuel - Sneu
Markant Uden, Uden
Opera Alaska
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Marble Sounds
TivoliVredenburg, Utrecht
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
Stef Bos - Bloemlezing
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stef Bos - Bloemlezing
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ronald Snijders - Een avond met mij
De Maaspoort, Venlo
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
De Maaspoort, Venlo
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
De Maaspoort, Venlo
Mystery
Spirit of 66, Verviers
19:30
Jim van der Zee - Starting the Engine
Theater De Leest, Waalwijk
21:30
Jim van der Zee - Starting the Engine
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Verelst - Amai
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen