Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Stoep
Spijkenisse
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Kampanje
Den Helder
SplotsZ
Roelofarendsveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Chassé Theater
Breda
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
Agnietenhof
Tiel
20:15
Luxor Live
Arnhem
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Hedon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
19:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
23:00
EKKO
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
LOLA050
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
00:30
Brouwerij Martinus
Groningen
Chassé Theater
Breda
Cinetol
Amsterdam
22:15
CHV Noordkade
Veghel
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Omval
Diemen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Paradiso
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Posthuis Theater
Heerenveen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Gashouder
Dedemsvaart
00:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posthuis Theater
Heerenveen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
ACU
Utrecht
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Fluor
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Bibelot
Dordrecht
C.C. Deurne
Deurne
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Café Knarie
Groningen
Parkgebouw
Rijssen
20:00
dB's
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Aan de Slinger
Houten
Spant!
Bussum
De Velinx
Tongeren
21:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Diligentia
Den Haag
21:30
So What!
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
donderdag 17 januari 2019
20:00
You Me At Six
Melkweg, Amsterdam
20:15
Yungblud
Doornroosje, Nijmegen
vrijdag 18 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Goudse Schouwburg, Gouda
Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Ambrose Akinmusire
TivoliVredenburg, Utrecht
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater Grenedeer, Gronsveld
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Anne Bakker / Gayle Skidmore / Robin Haijes / Sofie de Bruijn
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Venray, Venray
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie & Silvester - Wie?!
ATLAS Theater, Emmen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kampanje, Den Helder
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
SplotsZ, Roelofarendsveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Bintangs
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Bo Saris / Boris
Chassé Theater, Breda
19:45
Boef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
BRUUT!
BIRD, Rotterdam
20:30
Celano Baggiani Group / John Dikeman / Spinifex
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
S.C.C. De Enck, Oirschot
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
20:15
Dayna Kurtz
Luxor Live, Arnhem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Deelder & Van der Lek
Luxor Live, Arnhem
DeWolff
Hedon, Zwolle
Dorona Alberti - Käsebrot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Duo Jasper van t Hof & Paul van Kemenade/Three Horns & a Bass/Zuid Ned
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
19:00
Dyscordia
De Kreun, Kortrijk
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater de Purmaryn, Purmerend
23:00
Eindbaas 24
EKKO, Utrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Storm, Winterswijk
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
ESNS in Lola met Turia, Laster en Dodecahedron
LOLA050, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Every Stranger Looks Like You / Une Misère
Gigant, Apeldoorn
00:30
Fenn
Brouwerij Martinus, Groningen
Flip Noorman - De Big One
Chassé Theater, Breda
Fontaines D.C.
Cinetol, Amsterdam
22:15
Four Scratch
CHV Noordkade, Veghel
Freek de Jonge - De Suppoost
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater De Omval, Diemen
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Gerry Cinnamon
Paradiso, Amsterdam
Hans Dulfer plays Blues
De Kattendans, Bergeijk
Henry van Loon - Onze Henry
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Isabel Provoost
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
De Meenthe, Steenwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Posthuis Theater, Heerenveen
Jeremy Loops
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater Hofpoort, Coevorden
Johan Goossens - Vlam
Gashouder, Dedemsvaart
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Posthuis Theater, Heerenveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Kid Harlequin
ACU, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Knight of the Guitar II
Fluor, Amersfoort
Lakshmi - Adem
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Bussel, Oosterhout
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Maaike Ouboter + Tim Dawn + Reachel Singh
Bibelot, Dordrecht
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Deurne, Deurne
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater De Musketon, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Matroesjka - Brainwash
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Parktheater, Eindhoven
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Mothership / Mothership of Led Zeppelin
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Mr Scruff
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Mr. Knowhow
Café Knarie, Groningen
Nathalie Baartman - Breek
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Neuk! + radical retard
dB's, Utrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Aan de Slinger, Houten
Paul de Munnik
Spant!, Bussum
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Velinx, Tongeren
21:00
Pene Corrida
Little Devil, Tilburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Physical Graffiti
Nieuwe Nor, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
21:30
Postmen
So What!, Gouda
Rayen Panday - Fenomeen
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Ruchte, Someren
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Het Diekhuus, Middelharnis
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland