Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De hoogte
Winsum
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:15
Cultura
Ede
21:00
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. De Werf
Aalst
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Brabanthallen
's-Hertogenbosch
00:00
Bon theater
Medemblik
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Amstelkerk
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
20:15
ACU
Utrecht
013
Tilburg
20:30
013
Tilburg
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
00:00
P3
Purmerend
15:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
14:30
Markant Uden
Uden
15:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Imperiumtheater
Leiden
15:00
Iduna
Drachten
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
dB's
Utrecht
16:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
14:30
Agora Theater Druten
Druten
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zappa
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater De Veste
Delft
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Junushoff Theater
Wageningen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Goudse Schouwburg
Gouda
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Warande
Turnhout
zaterdag 12 januari 2019
20:00
Alcuna Wilds
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
20:15
Ellen Pieters / Guido Spek
De Maaspoort, Venlo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Roeka - En toen ineens
De Kattendans, Bergeijk
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
De hoogte, Winsum
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Cammeleur, Dongen
20:00
UTCA Hiphop feat Josbros
dB's, Utrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:15
Oldenhermanns - Unsexed
Cultura, Ede
21:00
Heidevolk
Corneel, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
16:00
The Yearlings
Concerto, Amsterdam
20:00
Night Fever
Chassé Theater, Breda
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Werf, Aalst
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Steenoven, Herzele
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
BREStheater, Brielle
20:30
Henk Dissel
Brabanthallen, 's-Hertogenbosch
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Bon theater, Medemblik
Kayak
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Phil's Music Laboratory
Bimhuis, Amsterdam
Orgel Vreten
Bibelot, Dordrecht
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Anne Bakker / Carly E.
Amstelkerk, Amsterdam
21:00
Kid Harlequin
Altstadt, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
Agora Theater Druten, Druten
Johan Goossens - Vlam
Agnietenhof, Tiel
Holy Hell Tour
AFAS Live, Amsterdam
20:15
The Shenanigans
ACU, Utrecht
Boef
013, Tilburg
20:30
De Bonanza: Rob Stenders
013, Tilburg
zondag 13 januari 2019
20:30
Handsome Poets en Orange Skyline
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Dorona Alberti
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Cory Henry / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
11:00
Pynarello - De Negende Symphonie uit de Nieuwe Wereld van Dvorak
Theater Kerkrade, Kerkrade
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:30
Stargaze speelt Björk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:45
Victorie Sunday Sessions: Thank God it's Donna ft. Carolina Dijkhuizen
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Kubilay Kaya
Patronaat, Haarlem
20:30
2000 Motels
Patronaat, Haarlem
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
Yungblud
Paard, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
15:00
Dr. Jordan Institute
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Buray Kehanet
Meervaart, Amsterdam
14:30
Laurence Servaes / Marco Bakker - Nieuwjaarsconcert
Markant Uden, Uden
15:00
Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
15:00
Erwin Java / Kat Riggins
Iduna, Drachten
16:15
The Yearlings
Gigant, Apeldoorn
15:00
Bertolf - Soelaas
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
The Como Mamas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
15:00
Margriet Sjoerdsma & Egbert Derix - Favourite Songs
ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:00
Muziek Jong voor Oud - Concertpodium Domani
De Maaspoort, Venlo
16:00
Joep's Kapel - Loslaotconcert | Albumpresentatie
De Maaspoort, Venlo
20:15
Neujahr in Wien | Nieuwjaarsspecial - Wien bleibt Wien
De Maaspoort, Venlo
20:15
Het Nieuwe Lied - Nieuwjaarsconcert
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Club 3voor12 Nieuwjaarsduik met Subterranean Street Society, Kinsmit &
dB's, Utrecht
16:00
White Elephant
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Judith Hill
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jorge Rossy Vibes Quintet ft. Al Foster + Mark Turner
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Moon Moon Moon
BHC (Bij Huize Corné), Breda
14:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Agora Theater Druten, Druten
maandag 14 januari 2019
Snow Patrol
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
You Me At Six
Zappa, Antwerpen
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
TivoliVredenburg, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Jodymoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jason Marsalis / JazzArt Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
dinsdag 15 januari 2019
20:30
Styx
Vera, Groningen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Four Fists (US)
Sugar Factory, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Ella Mai
Melkweg, Amsterdam
Andy Burrows
Melkweg, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Markant Uden, Uden
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Pascal Obispo
Koninklijk Circus, Brussel
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Blanco White
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Jasper Steverlinck
De Warande, Turnhout