Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Metropool Enschede
Enschede
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
P60
Amstelveen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
ACU
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Concerto
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Huiskamer
Weert
21:00
Effenaar
Eindhoven
Singer Theater
Laren
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Muze
Noordwijk
20:00
dB's
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
15:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Perron-3
Rosmalen
22:00
Hedon
Zwolle
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Vera
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Patronaat
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Meervaart
Amsterdam
14:00
dB's
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Molen De Ster
Utrecht
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
Paradiso
Amsterdam
14:30
Agora Theater Druten
Druten
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
00:00
P3
Purmerend
20:00
Patronaat
Haarlem
14:30
Markant Uden
Uden
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
16:00
Imperiumtheater
Leiden
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
Paard
Den Haag
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zappa
Antwerpen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theaterpand Weesp
Weesp
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Het Park
Hoorn
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
De Warande
Turnhout
Theater De Veste
Delft
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Theaterpand Weesp
Weesp
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zaterdag 12 januari 2019
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Snareskin / Wantigga
Metropool Enschede, Enschede
Stefano Keizers - Erg Heel
Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C.C. Den Herd, Bladel
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
The Dawn Brothers
EKKO, Utrecht
19:30
The Dolmen
P60, Amstelveen
20:30
The Fortunate Sons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
The Shenanigans
ACU, Utrecht
21:00
The Sore Losers
Hedon, Zwolle
20:00
The Spunyboys
Patronaat, Haarlem
16:00
The Yearlings
Concerto, Amsterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater PePijn, Den Haag
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Huiskamer, Weert
21:00
This Is Jackson - Thriller
Effenaar, Eindhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Highlights
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - Kakmaker
De Muze, Noordwijk
20:00
UTCA Hiphop feat Josbros
dB's, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Veste, Delft
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Fransche School Culemborg, Culemborg
15:00
Vocaal Ensemble MUSA
St. Catherinakerk, Eindhoven
20:15
Voltage: Tom Petty tribute
Gigant, Apeldoorn
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Trefpunt, Warmond
20:30
William Boeva - Reset
Perron-3, Rosmalen
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Deventer Schouwburg, Deventer
Yungblud
Vera, Groningen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater 't Pand, Gorinchem
zondag 13 januari 2019
20:30
2000 Motels
Patronaat, Haarlem
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:00
Bertolf - Soelaas
Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Buray Kehanet
Meervaart, Amsterdam
14:00
Club 3voor12 Nieuwjaarsduik met Subterranean Street Society, Kinsmit &
dB's, Utrecht
20:30
Cory Henry / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Dorona Alberti
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Dr. Jordan Institute
Molen De Ster, Utrecht
15:00
Erwin Java / Kat Riggins
Iduna, Drachten
15:00
Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
20:30
Handsome Poets en Orange Skyline
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Het Nieuwe Lied - Nieuwjaarsconcert
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
14:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Agora Theater Druten, Druten
16:00
Joep's Kapel - Loslaotconcert | Albumpresentatie
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jorge Rossy Vibes Quintet ft. Al Foster + Mark Turner
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Judith Hill
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
20:00
Kubilay Kaya
Patronaat, Haarlem
14:30
Laurence Servaes / Marco Bakker - Nieuwjaarsconcert
Markant Uden, Uden
15:00
Margriet Sjoerdsma & Egbert Derix - Favourite Songs
ECI Cultuurfabriek, Roermond
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
16:00
Moon Moon Moon
BHC (Bij Huize Corné), Breda
16:00
Muziek Jong voor Oud - Concertpodium Domani
De Maaspoort, Venlo
20:15
Neujahr in Wien | Nieuwjaarsspecial - Wien bleibt Wien
De Maaspoort, Venlo
11:00
Pynarello - De Negende Symphonie uit de Nieuwe Wereld van Dvorak
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Stargaze speelt Björk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The Como Mamas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
16:15
The Yearlings
Gigant, Apeldoorn
15:45
Victorie Sunday Sessions: Thank God it's Donna ft. Carolina Dijkhuizen
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
16:00
White Elephant
Cacaofabriek, Helmond
Yungblud
Paard, Den Haag
maandag 14 januari 2019
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jason Marsalis / JazzArt Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Jodymoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Snow Patrol
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
You Me At Six
Zappa, Antwerpen
dinsdag 15 januari 2019
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
Andy Burrows
Melkweg, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Markant Uden, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Blanco White
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Ella Mai
Melkweg, Amsterdam
Four Fists (US)
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jasper Steverlinck
De Warande, Turnhout
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
19:00
Pascal Obispo
Koninklijk Circus, Brussel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Styx
Vera, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen