Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Zappa
Antwerpen
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Anna Amstelveen
Amstelveen
00:00
ATLAS Theater
Emmen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
18:30
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
De Schakel
Gilze
20:15
De Weverij
Zierikzee
Dok6
Panningen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Dorpshuis Heerde
Heerde
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Zonnehuis
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
Junushoff Theater
Wageningen
Kaffee 't Hof
Middelburg
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
La Madeleine
Brussel
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
Mezz
Breda
woensdag 21 november 2018
Nelly
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter + Anna Rune
Rotown, Rotterdam
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2018: Beeldenstorm
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Noam Vazana - NANI - innemend en exotisch
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
Racoon
Spant!, Bussum
20:00
Ana Popovic
Spirit of 66, Verviers
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
Gumbo Kings EP release
Sugar Factory, Amsterdam
Suburban Living
Sugar Factory, Amsterdam
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Blue
Theater de Bussel, Oosterhout
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
The Bluebirds
Theater de Schalm, Veldhoven
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Speeldoos, Baarn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Theater De Tuin, Leusden
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jesse Cook
TivoliVredenburg, Utrecht
Jungle
TivoliVredenburg, Utrecht
Liam Gallagher
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Spinvis & Saartje van Camp
Vorstin, Hilversum
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Danko Jones
Zappa, Antwerpen
donderdag 22 november 2018
20:00
Dubioza Kolektiv
013, Tilburg
Kylie Minogue
AFAS Live, Amsterdam
The Analogues
Ahoy, Rotterdam
19:00
Magique Ludique bij ANNA
Anna Amstelveen, Amstelveen
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
ATLAS Theater, Emmen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Shai Maestro Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Makaya McCraven
BIRD, Rotterdam
Ton Kas - Kakmaker
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Soup & Liquid Landscape
Boerderij, Zoetermeer
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Emil Landman + Jono McCleery (UK)
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Nashville Night - Road to Bluebird Café
Cultura, Ede
18:30
Grand Slam Tour
De Helling, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Vlam
De Maaspoort, Venlo
20:15
Michiel Borstlap - Georg
De Maaspoort, Venlo
20:15
The Fureys
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Paul de Munnik
De Nieuwe Kolk, Assen
Arie & Silvester - Wie?!
De Schakel, Gilze
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
De Weverij, Zierikzee
Freek de Jonge - De Suppoost
Dok6, Panningen
20:30
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Dorpshuis Heerde, Heerde
20:00
Frisse Duyck: Clean Pete e.a
Duycker, Hoofddorp
20:00
Bokoesam
Effenaar, Eindhoven
The Grand East
EKKO, Utrecht
20:30
Stijn Meuris - Tirade
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Ost+front
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Jedi Mind Tricks
Gigant, Apeldoorn
20:30
Sven Hammond
Grenswerk, Venlo
20:30
Gare Du Nord
Hedon, Zwolle
21:00
Money & The Man
Hedon, Zwolle
20:00
Axelle Red
Het Depot, Leuven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Robert Finley
Het Zonnehuis, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Junushoff Theater, Wageningen
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Junushoff Theater, Wageningen
JAGD
Kaffee 't Hof, Middelburg
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Kantine Walhalla, Rotterdam
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
The Analogues
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Herman van Veen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
Beatles & Queen in Symphony
Kursaal Oostende, Oostende
The Breeders
La Madeleine, Brussel
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Live at LOLA: Formosa [GER] + The Bloody Bastards
LOLA050, Groningen
21:00
Marc O'Reilly
Luxor Live, Arnhem
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Racoon
Meervaart, Amsterdam
19:00
Tim Akkerman sings The Boss
Melkweg, Amsterdam
19:00
Omar Apollo
Melkweg, Amsterdam
Roosevelt
Melkweg, Amsterdam
22:00
Scram C. Baby
Merleyn, Nijmegen
19:30
GOODCOOPER|BADCOOPER / HOWRAH / The Ex
Metropool, Hengelo
20:30
Becca Mancari
Metropool, Hengelo
KNARS
Mezz, Breda
Nielson
Mezz, Breda