Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paard
Den Haag
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Cultura
Ede
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
22:00
Flatbar Selwerd 2
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Metropool
Hengelo
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Spot
Middelburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
De Muze
Noordwijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
P3
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Ahoy
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
23:00
Back&Fourth
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Maaspoort
Venlo
19:30
Grenswerk
Venlo
21:30
Grenswerk
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
GC de Melkerij
Zemst
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Dominicus kerk
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
AIR
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Mezz
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater Dakota
Den Haag
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
De Regentenkamer
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
DOOR
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Area 51 Skatepark
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
Estrado
Harderwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
donderdag 25 januari 2018
20:00
Adrian Crowley
Paard, Den Haag
20:15
Adrien Losco Quartet
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Benjamin van der Velden - Ik Ben
Cultura, Ede
12:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Johnny Dowd & Melle de Boer
Altstadt, Eindhoven
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Llama Lands / Parkers
Simplon, Groningen
21:00
Fragment #3: Komplement + Feiertag
Vera, Groningen
22:00
Mr. Knowhow
Flatbar Selwerd 2, Groningen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Velvet Underground - 50 Jaar Tour
Metropool, Hengelo
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ntjam Rosie
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Fuad Hassen - Held
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Kayak
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mister and Mississippi
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Vurro
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Marle Thomson
De Spot, Middelburg
22:00
bFake / Hausmagger
Merleyn, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zinin, Nijverdal
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Muze, Noordwijk
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
P3 Muziekcafé: Swinging through the Countries
P3, Purmerend
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
Yungblud
Rotown, Rotterdam
20:30
Sam Baker
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Sneek, Sneek
20:00
Frans Bauer
De Meenthe, Steenwijk
20:30
New Cool Collective
013, Tilburg
20:30
Marika Hackman
EKKO, Utrecht
23:00
Joost Dekker
Back&Fourth, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
19:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
21:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
Marco Lopes - Moedt
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Leest, Waalwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Daniël Arends - De Afterparty
Zaantheater, Zaandam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
20:00
Novatia
Boerderij, Zoetermeer
21:00
STROHM
Hedon, Zwolle
vrijdag 26 januari 2018
20:00
Gallowstreet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Kayak
Podium Victorie, Alkmaar
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Moss
Paradiso, Amsterdam
J Balvin
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Traudes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Desi Ducrot
Paradiso, Amsterdam
Joost
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Het Westerkamerorkest
Dominicus kerk, Amsterdam
20:30
Django Amsterdam
Bimhuis, Amsterdam
22:00
The Lone Bellow
Paradiso, Amsterdam
23:00
Hitjesgolf met Famke Louise
AIR, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Fuad Hassen - Held
Theater De Kolk, Assen
20:00
SUSTO
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Physical Graffiti / The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical G
Mezz, Breda
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
BREStheater, Brielle
20:00
Natalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Starcrawler
Botanique, Brussel
Marco Lopes - Moedt
Fransche School Culemborg, Culemborg
Ntjam Rosie
Theater Dakota, Den Haag
The Phantom Four
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
19:30
LaBomba
Paard, Den Haag
20:00
Marcin Wasilewski Trio
Paard, Den Haag
20:00
De Raad van Toezicht
Paard, Den Haag
Douwe Bob / Maurice van Hoek
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Simone Pormes
De Regentenkamer, Den Haag
20:00
New Cool Collective
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
Bartek / Charlie & The Lesbians
DOOR, Dordrecht
20:00
Asham Band / U Brown
Bibelot, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
Bibelot, Dordrecht
22:30
Ruben Hoeke Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Batushka / Schammasch
Iduna, Drachten
20:00
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Druten, Druten
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
An Evening With Knives - Album release
Area 51 Skatepark, Eindhoven
21:00
T-99
Altstadt, Eindhoven
20:00
Lizzie And The Banshees
Podium 't Beest, Goes
20:00
Stef Bos - Kern
Theater de Mythe, Goes
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
UB40
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Kift
Vera, Groningen
20:30
The Uppertones
Simplon, Groningen
20:30
Jeru the Damaja
Simplon, Groningen
Pestilence
Patronaat, Haarlem
The Naked Sweat Drips
Estrado, Harderwijk
Claudia de Breij - Nu
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Fay Claassen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond