Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Rotown
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Hedon
Zwolle
19:30
Grenswerk
Venlo
21:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
GC de Melkerij
Zemst
22:00
Flatbar Selwerd 2
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
De Spot
Middelburg
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Bonte Wever
Assen
20:15
Cultura
Ede
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
23:00
Back&Fourth
Utrecht
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vera
Groningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Ludens
Voorburg
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Kolk
Assen
Theater Dakota
Den Haag
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Posttheater
Arnhem
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium 't Beest
Goes
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Mezz
Breda
Metropool
Hengelo
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kulturhus Holten
Holten
donderdag 25 januari 2018
Yungblud
Rotown, Rotterdam
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:45
Navarone
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Grote Prijs van Nederland singer-songwriter
Paard, Den Haag
20:00
Adrian Crowley
Paard, Den Haag
20:00
P3 Muziekcafé: Swinging through the Countries
P3, Purmerend
20:00
Kayak
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mister and Mississippi
Neushoorn, Leeuwarden
12:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Sonics
Mezz, Breda
The Velvet Underground - 50 Jaar Tour
Metropool, Hengelo
22:00
bFake / Hausmagger
Merleyn, Nijmegen
Afro Cuban All Stars
Luxor Live, Arnhem
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Tyler Childers
Het Zonnehuis, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
STROHM
Hedon, Zwolle
19:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
21:30
Nao 't Zuuje Ligconcert
Grenswerk, Venlo
20:00
Vurro
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Flying Horseman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Jan Jaap van der Wal - Schoon
GC de Melkerij, Zemst
22:00
Mr. Knowhow
Flatbar Selwerd 2, Groningen
20:30
Marika Hackman
EKKO, Utrecht
20:00
Marle Thomson
De Spot, Middelburg
18:00
COOKIN' JAZZ: EVA & THE TRACIES
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Adrien Losco Quartet
De Regentenkamer, Den Haag
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Muze, Noordwijk
20:00
Frans Bauer
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Maaspoort, Venlo
Fuad Hassen - Held
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Zonder verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Bert Heerink
De Bonte Wever, Assen
20:15
Benjamin van der Velden - Ik Ben
Cultura, Ede
20:30
Dane Baptiste
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Novatia
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Liima
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Aruan Ortiz
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Debby Petter
Beauforthuis, Austerlitz
23:00
Joost Dekker
Back&Fourth, Utrecht
19:00
36 Crazyfists
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Johnny Dowd & Melle de Boer
Altstadt, Eindhoven
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
20:30
New Cool Collective
013, Tilburg
vrijdag 26 januari 2018
20:30
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Gallowstreet
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jeroen Zijlstra - Waterman
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
JW Roy & The Royal Family
Vorstin, Hilversum
20:00
De Kift
Vera, Groningen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
van Beresteyn, Veendam
21:00
Aruan Ortiz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
George & Eran
Theater Zuidplein, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater PePijn, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
Theater Ludens, Voorburg
Douwe Bob / Maurice van Hoek
Theater in de Steeg, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Stef Bos - Kern
Theater de Mythe, Goes
Fuad Hassen - Held
Theater De Kolk, Assen
Ntjam Rosie
Theater Dakota, Den Haag
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Bellevue, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater 't Speelhuis, Helmond
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
The Uppertones
Simplon, Groningen
20:30
Jeru the Damaja
Simplon, Groningen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Billie - Lady Sings the Blues
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Posttheater, Arnhem
Kayak
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Zorita
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Lizzie And The Banshees
Podium 't Beest, Goes
Pestilence
Patronaat, Haarlem
20:30
Fay Claassen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Moss
Paradiso, Amsterdam
20:00
Desi Ducrot
Paradiso, Amsterdam
22:00
The Lone Bellow
Paradiso, Amsterdam
19:30
LaBomba
Paard, Den Haag
20:00
Marcin Wasilewski Trio
Paard, Den Haag
20:00
De Raad van Toezicht
Paard, Den Haag
21:00
Band Four
P3, Purmerend
20:00
Tamarin Desert / The Black Marble Selection
Oefenbunker, Landgraaf
19:30
The Sound of Friesland
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Electric Hollers
Neushoorn, Leeuwarden
22:30
Ruben Hoeke Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
philharmonie zuidnederland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Physical Graffiti / The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical G
Mezz, Breda
The Dirty Daddies
Metropool, Hengelo
21:00
Mumford & Sons by The Hillbilly Moonshiners
Metropool, Hengelo
20:00
Traudes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dead Head (NL) + Bütcher (B)
Little Devil, Tilburg
Emilio Guzman - Kom dan!
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Piepschuim
Kulturhus Holten, Holten