Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Metropool
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Simplon
Groningen
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Rotown
Rotterdam
Merleyn
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Simplon
Groningen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
013
Tilburg
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
PopEi
Eindhoven
De Helling
Utrecht
20:30
Metropool
Hengelo
Patronaat
Haarlem
Schouwburg Ogterop
Meppel
Nieuwe Nor
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vera
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Spot
Middelburg
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Markant Uden
Uden
20:00
So What!
Gouda
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Zappa
Antwerpen
V11
Rotterdam
Het Depot
Leuven
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
LOLA050
Groningen
22:00
Swaf
Hoorn
22:00
Corneel
Lelystad
20:30
De Bosuil
Weert
Melkweg
Amsterdam
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Xinix
Nieuwendijk
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:30
Gemeenschapshuis De Moost
Neerkant
Boerderij
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Almere
Almere
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
The Bull's Eye
Assen
20:00
Volta
Amsterdam
Porgy en Bess
Terneuzen
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Gigant
Apeldoorn
Ahoy
Rotterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Annabel
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Metropool
Hengelo
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Arminius
Rotterdam
20:00
Mezz
Breda
donderdag 26 oktober 2017
Gramatik
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Metropool, Hengelo
21:00
Hallo Venray
Vorstin, Hilversum
21:00
Husky
Hedon, Zwolle
20:00
Jack and the Weatherman
Paard, Den Haag
20:00
Jan Akkerman 70 & Friends
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jan Beuving - Raaklijn
Theater Hof 88, Almelo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Jonna Fraser
Doornroosje, Nijmegen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Lapalux
Simplon, Groningen
Leon van der Zanden - Kameleon
Het Veur Theater, Leidschendam
Leonie Meijer - Hier.
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Linde Schöne + QuesssWho
Rotown, Rotterdam
Luke Sital-Singh
Merleyn, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Dok6, Panningen
19:30
MilesRocks!
Gebr. De Nobel, Leiden
Morgan Heritage
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Nachtschade
Simplon, Groningen
Naturally 7 - Both Sides Now Tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Omnium Gatherum / Skálmöld / Stam1na
P60, Amstelveen
21:00
Paceshifters
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Paul Sinha
Bitterzoet, Amsterdam
Peter Hook & The Light
013, Tilburg
Pieter Derks - Spot
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Pitou
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Pynarello
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Saga
De Bosuil, Weert
20:00
Sam Times
PopEi, Eindhoven
Satellite Stories
De Helling, Utrecht
20:30
Sleepstorm
Metropool, Hengelo
Starfish
Patronaat, Haarlem
Stephanie Struijk
Schouwburg Ogterop, Meppel
Sven Hammond
Nieuwe Nor, Heerlen
Symphonica in Rosso
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
TenTemPiés
Luxor Live, Arnhem
20:30
The Bluebirds
De Oosterpoort, Groningen
20:15
The Blues Brothers
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
The Fresh & Onlys
Vera, Groningen
The National
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Nits
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
The Picturebooks
V11, Rotterdam
20:30
The Weather Station
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tim Vantol
Paradiso, Amsterdam
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
20:00
Will Samson
De Spot, Middelburg
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater de Mythe, Goes
20:15
Zonder verdoving
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
vrijdag 27 oktober 2017
20:00
'Echte Vrienden': Django Wagner / Frans Duijts / Peter Beense
AFAS Live, Amsterdam
'Forever Amy'
Markant Uden, Uden
20:00
23 SOULGROUND / Absolve / Ashes / Hawser
So What!, Gouda
19:30
Acca Dacca
Gebr. De Nobel, Leiden
After The Burial / Thy Art Is Murder
Zappa, Antwerpen
Alex Lahey + Starcrawler
V11, Rotterdam
Amber Run
Het Depot, Leuven
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
Anna Coogan & Willie B. + Roos Galjaard & Sebastiaan Wiering
LOLA050, Groningen
22:00
Arthur Ebeling
Swaf, Hoorn
22:00
Back & Forward: Re-play
Corneel, Lelystad
20:30
Battle Of The Tribute Bands
De Bosuil, Weert
Billie Eilish
Melkweg, Amsterdam
19:00
Bloodshed Fest
Dynamo, Eindhoven
20:00
Brainpower / DJ TLM / Re:Freshed Orchestra
Bibelot, Dordrecht
22:00
BROMANCE
Xinix, Nieuwendijk
Carol van Dyk / Henk Koorn / Jerry Hormone / Maurits Westerik / The Ta
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:30
CCC Inc
Gemeenschapshuis De Moost, Neerkant
China Crisis
Boerderij, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Dany Lademacher's Wild Romance - Out of Heaven
Schouwburg Almere, Almere
21:00
DDW Music: Frankie Rose / White Reaper
Altstadt, Eindhoven
20:00
De Bossche Jazzsessie
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Chassé Theater, Breda
Donnie (NL)
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Field Day
The Bull's Eye, Assen
20:00
For I Am King & Magnacult
Volta, Amsterdam
Freek de Jonge - Ben ik een Zeeuw?
Porgy en Bess, Terneuzen
Gerson Main
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Gigant Vriendenfeest
Gigant, Apeldoorn
Glennis Grace
Ahoy, Rotterdam
20:00
Golden Earring
De Oosterpoort, Groningen
Gramatik
Annabel, Rotterdam
20:00
Grave Pleasures
Little Devil, Tilburg
20:15
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
20:30
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Metropool, Hengelo
Heather Nova
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Helge Slikker & Pieternel Osinga
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Hurray For The Riff Raff
Doornroosje, Nijmegen
21:00
IDALG
Manifesto, Hoorn
20:00
Jack and the Weatherman
Duycker, Hoofddorp
20:00
Jaimi Faulkner
TivoliVredenburg, Utrecht
Jan Beuving - Raaklijn
Posthuis Theater, Heerenveen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Joep Beving
Arminius, Rotterdam
20:00
Jonna Fraser
Mezz, Breda