Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
Theater Naat Piek
Uden
De Pul
Uden
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
15:00
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
13:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Gigant
Apeldoorn
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
16:45
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Simplon
Groningen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Goffertpark
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
17:00
Irish Pub Home
Eibergen
Woodstock69
Bloemendaal
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Splinter
Venlo
19:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stathe
Utrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
18:00
De Spot
Middelburg
20:00
Vrijthof
Maastricht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Vera
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
Paleis Soestdijk
Baarn
19:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
16:30
Ahoy
Rotterdam
18:30
Grounds
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
Vrijthof
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
23:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
StudioGonz
Gouda
18:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:30
Todo
Best
Paleis Soestdijk
Baarn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Volta
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Fluor
Amersfoort
19:30
De Flux
Zaandam
21:00
Little Devil
Tilburg
16:30
Ahoy
Rotterdam
18:00
Baroeg
Rotterdam
Vrijthof
Maastricht
17:00
Muzykkafee DeVille
Hieslum
Openluchttheater Hertme
Hertme
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Patronaat
Haarlem
Dynamo
Eindhoven
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
16:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
20:00
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Paleis Soestdijk
Baarn
15:45
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Hedon
Zwolle
Ahoy
Rotterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Vrijthof
Maastricht
16:00
Cambrinus Muziekpodium
Horst
15:00
Cacaofabriek
Helmond
zondag 02 juli 2017
14:30
Dear Ernest / Vinyl
Theater Naat Piek, Uden
Anthrax
De Pul, Uden
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
14:00
Dans de zomer in met Blaaskwintet Zuiderwind & sopraan Cynthia Knoch
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
15:00
Mayra Orchestra
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
16:30
Maybe June
't Rozenknopje, Eindhoven
13:00
Isabelle van Keulen
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
Apa
Gigant, Apeldoorn
Lady Dandelion
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
16:45
Shirma Rouse - Shirma sings Aretha
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
The Dirty Nil
Paradiso, Amsterdam
maandag 03 juli 2017
20:00
Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
20:30
Peaking Lights Acid Test
Simplon, Groningen
Kurt Vile & The Violators
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Brian Wilson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Martha Wainwright
Tolhuistuin, Amsterdam
dinsdag 04 juli 2017
20:00
Brian Wilson
Kursaal Oostende, Oostende
Robbie Williams
Goffertpark, Nijmegen
Animals as Leaders
Patronaat, Haarlem
17:00
Shawn James & The Shapeshifters
Irish Pub Home, Eibergen
Jeremy Loops
Woodstock69, Bloemendaal
19:30
Residente
Melkweg, Amsterdam
Grandaddy
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Phoebe Bridgers
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Ali Farka Toure Band / Terakaft
Paradiso, Amsterdam
woensdag 05 juli 2017
20:00
The Insect Surfers / The TomorrowMen
De Splinter, Venlo
19:30
Thailo
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Brian Wilson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Shivas
Stathe, Utrecht
20:00
Coely
BIRD, Rotterdam
Grandaddy
Doornroosje, Nijmegen
19:30
American Young
Melkweg, Amsterdam
Tyler The Creator
Paradiso, Amsterdam
donderdag 06 juli 2017
20:00
Mike Portnoy's Shattered Fortress
013, Tilburg
20:00
Uneven Structure
Little Devil, Tilburg
18:00
Isabel Provoost
De Spot, Middelburg
20:00
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:00
Jeremy Loops
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Basokin
Vera, Groningen
Ludovico Einaudi
Vorst Nationaal, Brussel
Bløf
Paleis Soestdijk, Baarn
19:15
Johnny Moped
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Shivas
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
vrijdag 07 juli 2017
20:00
Continental Ceili Band
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Suicidal Angels
Little Devil, Tilburg
16:30
North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
18:30
Benefietavond “Je suis Rif”
Grounds, Rotterdam
21:00
The Shivas
V11, Rotterdam
21:00
Stöma & Doktor Schnitt play Beastie Boys
Rotown, Rotterdam
The Levellers
Doornroosje, Nijmegen
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
20:00
SING IT! Live
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Sheesham & Lotus & ‘Son
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:30
Disquiet / Grim Ordeal / X-Tinxion
Vorstin, Hilversum
20:00
Bløf
Openluchttheater Hertme, Hertme
23:00
BLOND:ISH
Patronaat, Haarlem
21:00
Zeke
Vera, Groningen
21:00
Braindrive / Super Star Gods
LOLA050, Groningen
Jason Waterfalls
StudioGonz, Gouda
18:00
ROCK 'N GRILL - The Maraboos
PopEi, Eindhoven
20:30
Reverend Bart and The Shepherds of Blues
Bibelot, Dordrecht
Hoogtevrees
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Common Linnets
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:30
Zwelbastard
Todo, Best
Doe Maar
Paleis Soestdijk, Baarn
21:00
Sean Koch Trio
Luxor Live, Arnhem
20:00
– BLACK ACID INVITES _
Volta, Amsterdam
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Steffen Morrison, Melissa Roos
North Sea Jazz Club, Amsterdam
23:30
Hashashin / Phobia / Ringo live
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
A Tribute to Chris Cornell
Fluor, Amersfoort
zaterdag 08 juli 2017
19:30
Jeannine La Rose
De Flux, Zaandam
21:00
Infinity
Little Devil, Tilburg
16:30
North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
18:00
Wavefest
Baroeg, Rotterdam
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
17:00
Dwayne Verheyden
Muzykkafee DeVille, Hieslum
Metropool Open Air met Jett Rebel
Openluchttheater Hertme, Hertme
20:30
Archie and the Bunkers
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Mirage / The Fortunate Sons
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
The Queers
Patronaat, Haarlem
Death Angel + Vicious Rumors + Razend + Disquiet
Dynamo, Eindhoven
20:30
The Urban Voodoo Machine
Blue Collar Hotel, Eindhoven
16:00
Yann Tiersen
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
Yann Tiersen
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
20:00
The Common Linnets
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
The Pilgrims
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Van Morrison
Paleis Soestdijk, Baarn
15:45
Clash of the Coverbands - Finale
Paradiso, Amsterdam
Jeangu Macrooy
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Ludovico Einaudi
AFAS Live, Amsterdam
20:30
James Oesi
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
an other dimension
P60, Amstelveen
20:00
Her Majesty
Podium Victorie, Alkmaar
zondag 09 juli 2017
Sepultura
Hedon, Zwolle
North Sea Jazz
Ahoy, Rotterdam
20:15
Valerie June
Doornroosje, Nijmegen
André Rieu
Vrijthof, Maastricht
16:00
Violet's Tale
Cambrinus Muziekpodium, Horst
15:00
The Cactus Blossoms
Cacaofabriek, Helmond