Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Hal 25
Alkmaar
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Riche
Boxmeer
13:00
So What!
Gouda
Trix
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
17:00
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
OT301
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
De Helling
Utrecht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Altstadt
Eindhoven
20:00
Atak
Enschede
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
Grenswerk
Venlo
21:00
P3
Purmerend
20:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Atak
Enschede
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:15
De Helling
Utrecht
De Pul
Uden
De Zwarte Ruiter
Den Haag
19:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Hedon
Zwolle
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
P60
Amstelveen
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Trix
Antwerpen
De Bosuil
Weert
Effenaar
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Ahoy
Rotterdam
De Helling
Utrecht
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Paradiso
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Vera
Groningen
Baroeg
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Corneel
Lelystad
20:00
De Pul
Uden
Fluor
Amersfoort
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
Hedon
Zwolle
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
20:00
So What!
Gouda
20:00
The Jack
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
dB's
Utrecht
22:00
De Bosuil
Weert
De Pul
Uden
zaterdag 13 mei 2017
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
20:00
Randy Hansen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Het Zesde Metaal
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Release Fest
Hal 25, Alkmaar
19:00
Underoath
Melkweg, Amsterdam
22:00
LIVE: Snaggletoöth
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Loud & Rising: No Turning Back + For I Am King + support
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Indian Askin
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Hallo Venray
Paard, Den Haag
20:30
Steak Number Eight
Podium 't Beest, Goes
20:00
Bartek / Dead Giveaway / The Sleeper
Riche, Boxmeer
13:00
Blind Justice / Grenadeers / Venhill
So What!, Gouda
Enter Shikari
Trix, Antwerpen
20:30
God Dethroned / The Heritance / Visionary666
Vera, Groningen
zondag 14 mei 2017
19:30
Belphegor / Dead End / Misanthropia / Wombbath
Gebr. De Nobel, Leiden
15:00
Bob Wayne
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The Brew
Luxor Live, Arnhem
20:00
Randy Hansen
Muziekgieterij, Maastricht
17:00
Mr. Knowhow
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
dinsdag 16 mei 2017
19:00
Bella Union Anniversary Show: Mammút / Pavo Pavo
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 17 mei 2017
20:00
Hayseed Dixie
De Helling, Utrecht
19:00
DE BESTE SAUS
Melkweg, Amsterdam
Yung
OT301, Amsterdam
20:00
Mew
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ed Prosek
Sugar Factory, Amsterdam
19:45
Howe Gelb
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Paul Collins
V11, Rotterdam
donderdag 18 mei 2017
The Doors Alive
De Helling, Utrecht
20:00
Guitar Night met Navarone & Friends
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
No Turning Back
P60, Amstelveen
20:30
Paul Collins
Patronaat, Haarlem
20:00
Hayseed Dixie
Patronaat, Haarlem
20:00
Nervana
Q-Factory, Amsterdam
21:00
Orange Skyline
Vera, Groningen
vrijdag 19 mei 2017
Hallo Venray
Altstadt, Eindhoven
20:00
No Turning Back
Atak, Enschede
20:30
David Cross / David Jackson
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Queen Forever
De Flux, Zaandam
20:00
Hans Vandenburg
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Brutus / It It Anita / Yung
De Zwerver, Oostende
20:00
Def Americans
Duycker, Hoofddorp
Hayseed Dixie
Effenaar, Eindhoven
The Doors Alive
Grenswerk, Venlo
21:00
Nervana
P3, Purmerend
20:00
King of the World
P60, Amstelveen
Orange Skyline
Paradiso, Amsterdam
20:00
Warhola
Paradiso, Amsterdam
20:00
Automatic Sam + The Cubical
Podium Asteriks, Leeuwarden
zaterdag 20 mei 2017
20:30
Hayseed Dixie
Atak, Enschede
19:00
Radar Men From the Moon / Spaceslug / The Fur / Toner Low
Baroeg, Rotterdam
20:00
For I Am King / No Turning Back
Corneel, Lelystad
20:15
Orange Skyline
De Helling, Utrecht
Nervana
De Pul, Uden
The Cubical
De Zwarte Ruiter, Den Haag
19:45
The Doors Alive
Gebouw-T, Bergen op Zoom
King of the World
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Blaas Of Glory
Hedon, Zwolle
Hallo Venray
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Queen Forever
P60, Amstelveen
19:30
Blaudzun
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Def Americans
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Mew
Trix, Antwerpen
zondag 21 mei 2017
Future Thieves
De Bosuil, Weert
Napalm Death / Brujeria / Power Trip
Effenaar, Eindhoven
19:00
Them
Little Devil, Tilburg
16:00
The Cubical / The Shady Greys
Luxor Live, Arnhem
The Doors Alive
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hayseed Dixie
Mezz, Breda
19:00
Holographic Human Element
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Nervana
Nieuwe Nor, Heerlen
woensdag 24 mei 2017
Kiss
Ahoy, Rotterdam
Millionaire
De Helling, Utrecht
20:30
Riverside (PL)
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
The Pheromones
Paradiso, Amsterdam
White Lies
Podium Victorie, Alkmaar
Anouk
Ziggo Dome, Amsterdam
donderdag 25 mei 2017
22:00
Nachtcollege
013, Tilburg
Föllakzoid / The Blind Shake
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Riverside (PL)
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Nervana
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Rats On Rafts/De Kift
Paard, Den Haag
20:30
Preoccupations
Vera, Groningen
vrijdag 26 mei 2017
Batushka
Baroeg, Rotterdam
Antillectual
Bibelot, Dordrecht
20:00
Burgerpop presents: Blonde & Dreadful / Blue Marble / Lune
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Def Americans
Corneel, Lelystad
20:00
Musest / Re-editors
De Pul, Uden
Hallo Venray
Fluor, Amersfoort
19:00
Heidevolk
Gebr. De Nobel, Leiden
Nervana
Gigant, Apeldoorn
Riverside (PL)
Hedon, Zwolle
20:30
King of the World
Luxor Live, Arnhem
20:00
Stormbringer / Whatever You Want (Deep Purple / Status Quo tributeband
Mezz, Breda
20:00
No Turning Back + For I Am King + 2 T.B.A.
So What!, Gouda
20:00
After All / Goe Vur In Den Otto
The Jack, Eindhoven
zaterdag 27 mei 2017
Eddie Vedder
AFAS Live, Amsterdam
21:00
King of the World
Bibelot, Dordrecht
20:00
Bis Ass Metal Fest met Martyr + After All + Insurrection
dB's, Utrecht
22:00
Abstrakt
De Bosuil, Weert
Riverside (PL)
De Pul, Uden