Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
P60
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Mezz
Breda
19:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Molenberg
Delfzijl
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Het Dolhuys
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
15:00
Oosterkerk Hoorn
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Kees
Huissen
19:00
't Ukien
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rotown
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
dB's
Utrecht
20:30
Molen De Ster
Utrecht
21:00
Hofman
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
De Maaspoort
Venlo
Schouwburg Venray
Venray
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
P60
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
donderdag 30 maart 2017
20:30
The Legendary Shack Shakers
P60, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Formation
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Shins
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Homesick
De School, Amsterdam
20:00
Earthlings?
Melkweg, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
Simone Croes - Pick up Your Bass
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:30
Kid Ink
Trix, Antwerpen
20:00
Moss
Trix, Antwerpen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater De Kolk, Assen
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schaffelaartheater, Barneveld
Paul de Munnik
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Nirvana door Zapp4
De Weijer, Boxmeer
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders - 40 jaar Exodus 2017 tour
Mezz, Breda
19:00
Terminal Cheesecake
Magasin 4, Brussel
20:00
Coely
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Van Dik Hout - Het Best Van
De Molenberg, Delfzijl
Lucas Hamming
Paard, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Whitney Rose
Café Wilhelmina, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Ali B - Je Suis Ali
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Hocico
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:15
Typhoon - Moro lobi
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
South African Roadtrip
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Iris Penning
Het Dolhuys, Haarlem
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. De Pas, Heesch
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cpunt Theater, Hoofddorp
15:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Oosterkerk Hoorn, Hoorn
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
LOS - VAST
Theater Kees, Huissen
19:00
Quintus samenspeelweek presentatie
't Ukien, Kampen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
André Manuel - De Onzen
De Harmonie, Leeuwarden
Marco Lopes - Saudade
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Vetrar Draugurinn
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Mister and Mississippi
De Spot, Middelburg
20:15
Her Majesty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
George van Houts - Kom Plot
Lindenberg Theater, Nijmegen
My Baby
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Bohemian Betyars
Merleyn, Nijmegen
20:15
Tangarine
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
Daniel Lohues - Moi
Hoftheater, Raalte
Philippe Geubels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Alejandro Escovedo
Rotown, Rotterdam
New Model Army
Maassilo, Rotterdam
21:00
Joy Wellboy
V11, Rotterdam
22:00
Popunie Live presents Petrol
BIRD, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Melonhead
Cul de Sac, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Markant Uden, Uden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:30
SFB
TivoliVredenburg, Utrecht
Club 3voor12 presents Alcuna Wilds / Ann White
dB's, Utrecht
20:30
Jonny Fritz
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Hofman Live: Judy Blank / Will Whisson
Hofman, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Mini & Maxi
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
Pater Moeskroen - Fiesta!
Schouwburg Venray, Venray
Karsu
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
20:00
Wende Snijders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jonna Fraser
Hedon, Zwolle
vrijdag 31 maart 2017
Jochen Otten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soen
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kirsten van Teijn - Zalf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Gregory Page
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kurt Rosa
P60, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Swans
Paradiso, Amsterdam
Tedeschi Trucks Band
AFAS Live, Amsterdam
20:00
JeBroer
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tom Tukker
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam