Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
dB's
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Hoftheater
Raalte
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
Hofman
Utrecht
19:30
Het Dolhuys
Haarlem
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:15
Diligentia
Den Haag
C.C. De Pas
Heesch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Molen De Ster
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kampanje
Den Helder
19:30
Trix
Antwerpen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Kees
Huissen
Paard
Den Haag
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
Cul de Sac
Tilburg
15:00
Oosterkerk Hoorn
Hoorn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Trix
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Maassilo
Rotterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Venray
Venray
Kennemer Theater
Beverwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
BIRD
Rotterdam
19:00
't Ukien
Kampen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Magasin 4
Brussel
20:00
De School
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Mezz
Breda
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:15
G.C. Tentakel
Zonhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Munttheater
Weert
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Iduna
Drachten
Altstadt
Eindhoven
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Workship op de Ceuvel
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
ATLAS Theater
Emmen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Corneel
Lelystad
Lotto Arena
Antwerpen
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
donderdag 30 maart 2017
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Theater Bouwkunde, Deventer
22:00
Bohemian Betyars
Merleyn, Nijmegen
20:15
Cabarestafette
Theater De Leest, Waalwijk
Club 3voor12 presents Alcuna Wilds / Ann White
dB's, Utrecht
20:00
Coely
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Daniel Lohues - Moi
Hoftheater, Raalte
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Earthlings?
Melkweg, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Formation
Paradiso, Amsterdam
20:00
George van Houts - Kom Plot
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Her Majesty
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Hocico
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Hofman Live: Judy Blank / Will Whisson
Hofman, Utrecht
19:30
Iris Penning
Het Dolhuys, Haarlem
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater De Kolk, Assen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Diligentia, Den Haag
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. De Pas, Heesch
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jonna Fraser
Hedon, Zwolle
20:30
Jonny Fritz
Molen De Ster, Utrecht
21:00
Joy Wellboy
V11, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Markant Uden, Uden
Karsu
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kampanje, Den Helder
19:30
Kid Ink
Trix, Antwerpen
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:00
LOS - VAST
Theater Kees, Huissen
Lucas Hamming
Paard, Den Haag
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Marco Lopes - Saudade
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Melonhead
Cul de Sac, Tilburg
15:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Oosterkerk Hoorn, Hoorn
20:00
Mini & Maxi
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Mister and Mississippi
De Spot, Middelburg
20:00
Moss
Trix, Antwerpen
My Baby
Doornroosje, Nijmegen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
New Model Army
Maassilo, Rotterdam
20:15
Nirvana door Zapp4
De Weijer, Boxmeer
Pater Moeskroen - Fiesta!
Schouwburg Venray, Venray
Paul de Munnik
Kennemer Theater, Beverwijk
Philippe Geubels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Popunie Live presents Petrol
BIRD, Rotterdam
19:00
Quintus samenspeelweek presentatie
't Ukien, Kampen
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
AFAS Live, Amsterdam
19:30
SFB
TivoliVredenburg, Utrecht
Simone Croes - Pick up Your Bass
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
South African Roadtrip
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Tangarine
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Terminal Cheesecake
Magasin 4, Brussel
20:00
The Homesick
De School, Amsterdam
20:30
The Legendary Shack Shakers
P60, Amstelveen
20:00
The Shins
Paradiso, Amsterdam
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Chassé Theater, Breda
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Maaspoort, Venlo
20:30
Tribute2BobMarley by Rootsriders - 40 jaar Exodus 2017 tour
Mezz, Breda
20:15
Typhoon - Moro lobi
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Dik Hout - Het Best Van
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Vetrar Draugurinn
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Waylon
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Wende Snijders
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Whitney Rose
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:15
William Boeva - Reset
G.C. Tentakel, Zonhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Munttheater, Weert
Youp van 't Hek - Licht
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 31 maart 2017
20:00
Schirenc Plays Pungent Stench
Iduna, Drachten
Afterpartees
Altstadt, Eindhoven
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Amber Kamminga
Workship op de Ceuvel, Amsterdam
21:00
Anna Rune
Mezz, Breda
20:00
ANNIKA, HunterStreet en Symius
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
ATLAS Theater, Emmen
22:00
Automatic Sam
Merleyn, Nijmegen
Avalanche Quartet speelt Leonard Cohen
Corneel, Lelystad
Bazart
Lotto Arena, Antwerpen
21:30
Beers, burgers & bands: Lara Leaves
Hofman, Utrecht
21:00
Bertus Borgers & The Young Retro's
Luxor Live, Arnhem
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Boo Boo Davis
DRU-Cultuurfabriek, Ulft