Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
P3
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Groene Engel
Oss
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Music Club Kampen
Kampen
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Duycker
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
23:00
Patronaat
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
19:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
BREStheater
Brielle
20:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Todo
Best
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Taverne
Bergen
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Meester
Almere
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Victorie
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadscafé De Basiliek
's-Hertogenbosch
19:15
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
19:30
Hedon
Zwolle
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ZIMIHC theater Zuilen
Utrecht
Molen De Ster
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
22:00
RASA
Utrecht
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
vrijdag 30 september 2016
Tommy Emmanuel
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
JMSN
BIRD, Rotterdam
Kurt Rosenwinkel Trio
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
The Glücks
V11, Rotterdam
20:15
Vreemde Kostgangers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
KingFisher Sky / Sleeping Romance
P3, Purmerend
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
FS Green & Mc Fit + Nixus, Seth
Groene Engel, Oss
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Kom, Nieuwegein
André Manuel - De Onzen
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
New Model Army
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
De Deeldeliers
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Brückenbauer + Fools & Pretenders + Rebel Radio
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
Stahlzeit
Music Club Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
20:00
NUHR
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Hiphop
Duycker, Hoofddorp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Krachtstroom met o.a. White Miles
Vorstin, Hilversum
20:30
Soulmachine
Vorstin, Hilversum
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Dijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
red ribbon army ['Interracial' release party]
Nieuwe Nor, Heerlen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Bars and Melody
Patronaat, Haarlem
20:00
Babyshakers (punk) / Boycot / Hang Youth / Od kids / The Anomalys / Th
Patronaat, Haarlem
20:30
Monomyth
Patronaat, Haarlem
23:00
DJ Signal / Emperor / Kasra / Mefjus
Patronaat, Haarlem
The Boxer Rebellion
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Jaimi Faulkner
Simplon, Groningen
19:30
Kelten zonder Grenzen
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Nederlands Kamerkoor
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
Satan
Altstadt, Eindhoven
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Iduna, Drachten
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
3J'S
Bibelot, Dordrecht
22:00
Ruben Hoeke Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
My Baby
Burgerweeshuis, Deventer
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Hidden Agenda Deluxe
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Life`s Electric
Paard, Den Haag
22:00
Enter The Gallow
Paard, Den Haag
Maaike Ouboter
Theater De Veste, Delft
20:00
Moderat
Vorst Nationaal, Brussel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
20:00
Coma Commander / Drunktank
Mezz, Breda
20:30
Julian Sas + support
Mezz, Breda
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Deposit
Todo, Best
19:30
Fris
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
Delain
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
21:00
Liwet's Eye albumrelease
Luxor Live, Arnhem
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Orpheus, Apeldoorn
Nickelback
Lotto Arena, Antwerpen
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Låpsley
Melkweg, Amsterdam
John Coffey
Paradiso, Amsterdam
Lil Kleine - Topdown Tour The Grand Final
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Dandelion
Tolhuistuin, Amsterdam
A Balladeer
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Brenda Frans
Billie's Bar, Amsterdam
22:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
22:00
Cassie Ramone / Colleen Green
Paradiso, Amsterdam
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Bier, Bands & Bunkeren
De Meester, Almere
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nirvana - 25 Years of Nevermind
Victorie, Alkmaar
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martha Jane & The Talisman
Stadscafé De Basiliek, 's-Hertogenbosch
19:15
Jasper Schalks / Pitou / Rosemary & Garlic / The Rising Sun
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
zaterdag 01 oktober 2016
19:30
LEO / ROO/ BRY
Hedon, Zwolle
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Papenstraattheater, Zwolle
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Cabarestafette
De Speeldoos, Vught
Minou Bosua - Minoux
Theater Ludens, Voorburg
21:00
20 Jaar Conspiracy
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Border Collective: Ellen Allien
Grenswerk, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Paul de Munnik
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
The Paper Kites
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Iris Penning / Menno Smit / Stoomboot
ZIMIHC theater Zuilen, Utrecht
Sunday Sun
Molen De Ster, Utrecht
20:30
The T.S. Eliot Appreciation Society (release show)
EKKO, Utrecht
20:30
The Kik
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Werftheater, Utrecht
22:00
Afrodisiac: Pax Nicholas & the Ridimtaksi
RASA, Utrecht
Epic Metal Fest
013, Tilburg
20:00
Heretic
Little Devil, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Scheldetheater, Terneuzen