Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Billie's Bar
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Taverne
Bergen
De Weijer
Boxmeer
19:30
Mezz
Breda
21:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kleine Willem
Enschede
19:00
Atak
Enschede
Vooruit
Gent
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Lux
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Café Trianon
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Kursaal Oostende
Oostende
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Ludens
Voorburg
Café de Zaaier
Wageningen
Café Loburg
Wageningen
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Statenzaal
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadscafé De Basiliek
's-Hertogenbosch
19:15
Jheronimus Bosch Art Center
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:45
Paradiso
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Taverne
Bergen
19:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Todo
Best
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Theater De Veste
Delft
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
22:00
Paard
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
donderdag 29 september 2016
John Coffey
Melkweg, Amsterdam
Bryan Ferry
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Legend of Zelda: Symphony of the Goddesses
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Metá Metá
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Grote Prijs van Nederland Kwartfinale Hiphop
Winston, Amsterdam
20:00
Robbert Fossen & Thomas Toussaint
Billie's Bar, Amsterdam
21:00
Bishop Nehru
Bitterzoet, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
Orpheus, Apeldoorn
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Tim Knol
De Weijer, Boxmeer
19:30
Breda’s Most Wanted
Mezz, Breda
21:00
Student Welcome- Ertebrekers / Protection Patrol Pinkerton / The Whate
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
St. Tropez
Paard, Den Haag
20:30
Scallywag
Paard, Den Haag
20:30
Menno Gootjes / Thijs van Leer
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Kleine Willem, Enschede
19:00
Suicidal Angels
Atak, Enschede
Krankland
Vooruit, Gent
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Patronaat, Haarlem
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
My Baby
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
The Doors Alive
Metropool, Hengelo
20:30
Intronaut / Obsidian Kingdom / Shining (Noorwegen)
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
AA Nights
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Lindenberg Theater, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
A Balladeer
Lux, Nijmegen
The Boxer Rebellion
Doornroosje, Nijmegen
Cymbaline / Foxlane / Taveneer
Café Trianon, Nijmegen
Exist Immortal / Vola
Merleyn, Nijmegen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Maaike Ouboter
Theater De Lievekamp, Oss
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam
Låpsley
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Dool
V11, Rotterdam
20:00
Lesoir / Port Noir
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Idea, Soest
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Black Bottle Riot
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Joy
Little Devil, Tilburg
Tommy Emmanuel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Werftheater, Utrecht
21:00
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Hofman Live: Einfach Kurt i.s.m. ESN Utrecht
Hofman, Utrecht
20:00
NUHR
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
Martha Jane & The Talisman
Café de Zaaier, Wageningen
AVI ON FIRE
Café Loburg, Wageningen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
Black Oak
Statenzaal, Zwolle
vrijdag 30 september 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Martha Jane & The Talisman
Stadscafé De Basiliek, 's-Hertogenbosch
19:15
Jasper Schalks / Pitou / Rosemary & Garlic / The Rising Sun
Jheronimus Bosch Art Center, 's-Hertogenbosch
Wilfried de Jong & Bruut!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nirvana - 25 Years of Nevermind
Victorie, Alkmaar
20:00
Bier, Bands & Bunkeren
De Meester, Almere
20:00
Mini & Maxi
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
Låpsley
Melkweg, Amsterdam
John Coffey
Paradiso, Amsterdam
Lil Kleine - Topdown Tour The Grand Final
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Dandelion
Tolhuistuin, Amsterdam
A Balladeer
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Brenda Frans
Billie's Bar, Amsterdam
22:00
King Champion Sounds
Paradiso, Amsterdam
22:00
Cassie Ramone / Colleen Green
Paradiso, Amsterdam
23:45
Boss
Paradiso, Amsterdam
Nickelback
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Orpheus, Apeldoorn
Delain
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
21:00
Liwet's Eye albumrelease
Luxor Live, Arnhem
22:00
Aanwijsstokjes
Taverne, Bergen
19:30
Fris
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Deposit
Todo, Best
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Coma Commander / Drunktank
Mezz, Breda
20:30
Julian Sas + support
Mezz, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
20:00
Moderat
Vorst Nationaal, Brussel
Maaike Ouboter
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Hidden Agenda Deluxe
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Life`s Electric
Paard, Den Haag
22:00
Enter The Gallow
Paard, Den Haag
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
My Baby
Burgerweeshuis, Deventer