Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Amsterdam Roest
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
19:00
Het Bos
Antwerpen
22:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:45
Het Podium
Hoogeveen
20:00
De Pul
Uden
Annabel
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Theater de Mythe
Goes
19:30
Hedon
Zwolle
Theater Hofpoort
Coevorden
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
16:00
Vondelpark
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Club Antre
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
16:00
Concerto
Amsterdam
Mezz
Breda
20:00
Extase
Tilburg
20:30
STECK
Delft
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
15:00
Hofman
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:30
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Kolk
Assen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:30
V11
Rotterdam
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
Parktheater
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Toestanden op Podium
Bemmel
15:00
Dassenakker Live
Houten
15:30
Café Trianon
Nijmegen
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
21:30
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
Zaantheater
Zaandam
15:00
Baroeg
Rotterdam
19:30
Mezz
Breda
15:00
STECK
Delft
Schouwburg Almere
Almere
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
13:30
Figi Theater
Zeist
19:30
Vorstin
Hilversum
15:00
Grounds
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
10:30
Figi Theater
Zeist
22:00
Merleyn
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
14:00
Maison Erard
Amsterdam
20:15
Spant!
Bussum
16:00
The Lane
Oostburg
15:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Bootstraat
Hasselt
16:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Victorie
Alkmaar
Effenaar
Eindhoven
't Nonnetje
Amersfoort
16:30
De Oosterpoort
Groningen
Crown theater
Aalsmeer
Paradiso
Amsterdam
20:30
Grand Theatre
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Zaantheater
Zaandam
17:00
Taverne
Bergen
15:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:30
Mezz
Breda
15:00
De Vermaning
Zaandam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Stella by Starlight
Arnhem
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Vera
Groningen
zaterdag 13 februari 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Erik de Zwart / Jeroen Nieuwenhuize
Vorstin, Hilversum
20:30
Ebonit Saxophone Quartet
Amsterdam Roest, Amsterdam
Drums United
Theater Zinin, Nijverdal
19:00
Dragged Into Sunlight / Gnaw Their Tongues / Laster / Terzij De Horde
Het Bos, Antwerpen
22:00
Dj Dionysius / Dj Robert Smit / POPTRASH
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Discipline X Lerrie
Merleyn, Nijmegen
19:45
Dirty East Godverdomme / Intense / Swim or Drown / Troops of Doom / We
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Devon Allman
De Pul, Uden
De Staat
Annabel, Rotterdam
20:30
Dazzled Sticks
Simplon, Groningen
Danny Vera
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniel Lohues
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
19:30
Crazy Daze - EP Release
Hedon, Zwolle
Comedy Kitchen
Theater Hofpoort, Coevorden
Chris Chameleon - Drie Vriende
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
16:00
Camerata RCO
Vondelpark, Amsterdam
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Bosphorus waves
Club Antre, Amsterdam
17:00
Bone Machine
Café de Pilaren, Alkmaar
16:00
Bombay
Concerto, Amsterdam
Bird on the Wire / Blue Crime
Mezz, Breda
20:00
Bazzookas / Larica / Skippabeat
Extase, Tilburg
20:30
Bas Paardekooper / Ralph de Jongh
STECK, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Artvark / Ntjam Rosie - Homelands
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:30
Angel Haze
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
Alex Roeka - Voort!
Theater De Kolk, Assen
20:30
Aafke Romeijn (album release)
EKKO, Utrecht
20:00
3J'S - Tour 7
Orpheus, Apeldoorn
zondag 14 februari 2016
21:30
Yung
V11, Rotterdam
15:00
Vollek
Boerderij Kamps, Rolde
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Urbanus & De Fanfaar
TivoliVredenburg, Utrecht
Toto
De Oosterpoort, Groningen
Tonight Alive
Melkweg, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
15:00
The Oldtime Stringband
Dassenakker Live, Houten
15:30
The Mulligan Brothers
Café Trianon, Nijmegen
16:30
the EB bluesband
cafe de twee wezen, Sassenheim
16:15
The Bronze Medal
Gigant, Apeldoorn
15:30
Tennessee Studs
Paradiso, Amsterdam
16:00
Symphonie Pastorale
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
21:30
Stöma Plays Tool
Rotown, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Zaantheater, Zaandam
15:00
Ram
Baroeg, Rotterdam
19:30
Nico Dijkshoorn & Herman Brusselmans
Mezz, Breda
15:00
Mr. Boogie Woogie
STECK, Delft
Ming's Pretty Heroes
Schouwburg Almere, Almere
16:00
Matty Charles
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
13:30
Marcus Baban
Figi Theater, Zeist
19:30
Lsb Experience & Dolf Jansen
Vorstin, Hilversum
15:00
Lithuanian Collective
Grounds, Rotterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
10:30
Juf Félice & Trio Krul
Figi Theater, Zeist
22:00
Jordi Repkes + Ruben Schaap
Merleyn, Nijmegen
16:00
Jeroen Kant & Björn van der Doelen
Roepaen, Ottersum
14:00
Jaap Wisselink / Jan Willem Baljet / Sabine Poiesz
Maison Erard, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Spant!, Bussum
16:00
Guy Verlinde one man band
The Lane, Oostburg
15:00
Guus Tangelder Bigband presents: Valentines Day
Luxor Live, Arnhem
20:30
Frode Haltli & Rembrandt Frerichs Trio - Northern Lights / Trygve Seim
LantarenVenster, Rotterdam
15:00
Fred Hissink / Paul Mulder / Theo Scholten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Flying Horseman
Paradiso, Amsterdam
Escape the Fate
Bootstraat, Hasselt
16:00
Eric Vaarzon Morel
Concerto, Amsterdam
20:00
Dragged Into Sunlight
Patronaat, Haarlem
20:00
Devon Allman
Victorie, Alkmaar
De Staat
Effenaar, Eindhoven
De Fonk
't Nonnetje, Amersfoort
16:30
De cellosuites van Bach maar dan anders
De Oosterpoort, Groningen
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Crown theater, Aalsmeer
City And Colour
Paradiso, Amsterdam
20:30
Christopher Paul Stelling
Grand Theatre, Groningen
Chris Chameleon - Drie Vriende
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Boudewijn de Groot
Zaantheater, Zaandam
17:00
Bald As Love
Taverne, Bergen
15:00
Avalanche Quartet - The Guests
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:30
Adam Barnes (UK)
Mezz, Breda
15:00
A La Rum
De Vermaning, Zaandam
maandag 15 februari 2016
20:00
Tony Scott
Paradiso, Amsterdam
21:00
Philipp Rüttgers Trio / Vincent Houdijk
Stella by Starlight, Arnhem
21:00
Matty Charles
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 16 februari 2016
19:30
Walk The Moon
Melkweg, Amsterdam
Villagers
Tolhuistuin, Amsterdam
Twenty One Pilots
013, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Spidergawd
Vera, Groningen