Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Vorstin
Hilversum
De Oosterpoort
Groningen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bootstraat
Hasselt
20:30
Simplon
Groningen
21:00
Brandpunt
Breda
De Molenberg
Delfzijl
Het Kielzog
Hoogezand
23:00
Mezz
Breda
De Muze
Noordwijk
20:00
Cul de Sac
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Ledeltheater
Oostburg
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
013
Tilburg
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Effenaar
Eindhoven
Markant Uden
Uden
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Islemunda
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Café de Herberg
Ommen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Fokker Terminal
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Atak
Enschede
20:00
Muziek Organisatie Noord
Groningen
21:00
P3
Purmerend
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:00
013
Tilburg
20:00
Kiehool
Burgum
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Simplon
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
RASA
Utrecht
21:30
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Patronaat
Haarlem
21:00
De Walrus
Groningen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
van Beresteyn
Veendam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
dB's
Utrecht
20:30
WORM
Rotterdam
Cultuurkapel Deurne
Deurne
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Musis
Arnhem
Vera
Groningen
20:00
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Area 51 Skatepark
Eindhoven
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
vrijdag 27 november 2015
20:15
Cristina Branco
Schouwburg Almere, Almere
Daredevils
Vorstin, Hilversum
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
De Partizanen - De Partizanen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Deez Nuts
Bootstraat, Hasselt
20:30
Diff
Simplon, Groningen
21:00
Disco 101 DJs / Lili Grace
Brandpunt, Breda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Molenberg, Delfzijl
Drums United
Het Kielzog, Hoogezand
23:00
Enter The Void: Bambounou (FR) + William Kouam Djoko + Eb & Vloed
Mezz, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Muze, Noordwijk
20:00
Everyday Robots / Johnny Jester
Cul de Sac, Tilburg
Everything Everything
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fannelle / HuSo / LGHTNNG
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Feuerengel
Bibelot, Dordrecht
20:30
Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Ledeltheater, Oostburg
21:00
Fresku
Gigant, Apeldoorn
20:00
Gare Du Nord
013, Tilburg
22:00
Gerson Main
Merleyn, Nijmegen
20:15
Gotcha! + Extince
Effenaar, Eindhoven
Hans Teeuwen en The Painkillers
Markant Uden, Uden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Muzeval, Emmen
Hozier
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Jacqueline Govaert
Theater De Leest, Waalwijk
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Janne Schra
Effenaar, Eindhoven
20:30
Jay-Way / Lady Shaynah
Islemunda, Rotterdam
Joey Bada$$
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Journey Tribute
Café de Herberg, Ommen
JP & The Seeger Session Band
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kizzy
Fokker Terminal, Den Haag
Kommil Foo - Schoft
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Krystl
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lianne La Havas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lieve Bertha
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Lonely The Brave
Metropool, Hengelo
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Maison Du Malheur
Estrado, Harderwijk
20:00
Maria Mendes
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Mister and Mississippi
Atak, Enschede
20:00
Mr. Knowhow
Muziek Organisatie Noord, Groningen
21:00
My Propane + Aeverium (DE)
P3, Purmerend
21:00
Nachtmusik
TivoliVredenburg, Utrecht
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nationaal Orkest België / Ozark Henry
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
NOTORIOUS - RONNIE FLEX
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Ntjam Rosie
Luxor Live, Arnhem
19:00
Operation: Mindcrime
013, Tilburg
20:00
Pentagram (Chi)
Kiehool, Burgum
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Piet Hein Eek, Eindhoven
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
R.A. The Rugged Man
Simplon, Groningen
20:00
Reservoir Dogs Band
De Bosuil, Weert
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Sabrina Starke
Grenswerk, Venlo
20:30
Savina Yannatou & Primavera en Salonico
RASA, Utrecht
21:30
Sef
Rotown, Rotterdam
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Single Pilot / The Cool Quest
Groene Engel, Oss
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Skere Heren
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Sleaze Express: The Deaf / zZz / Green Hornet
Fluor, Amersfoort
20:00
SonA
Poppodium Volt, Sittard
SPEKTRUM XL invites BLACKOUT
Patronaat, Haarlem
21:00
Stakbabber
De Walrus, Groningen
20:15
Steef de Jong
De Weijer, Boxmeer
20:30
Stevie Ann
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sven Ratzke - STARMAN
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:00
SYMPHONIC JUNCTION #13: RESIDENTIE ORKEST IN ARABIAN NIGHT
Paard, Den Haag
Tangerine - In Stereo
van Beresteyn, Veendam
21:00
TenTemPiés
Hedon, Zwolle
20:00
The Analogues
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
The Atomic Bitchwax
dB's, Utrecht
20:30
The Drip Dry Man & the Beat Revolver / The Surfaders
WORM, Rotterdam
The Empty Hearts
Cultuurkapel Deurne, Deurne
23:00
The Flexican / Wantigga
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Kik
Musis, Arnhem
The Slow Show
Vera, Groningen
20:00
The Westies
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Tigran Hamasyan Trio
Bimhuis, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Turnstile
Area 51 Skatepark, Eindhoven
21:00
UNDERCOVERSESSIE THE BLACK KEYS
Roepaen, Ottersum
20:00
Valentine
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
23:00
Violet Fall
Paradiso, Amsterdam
20:30
VooDRiSH
De Doelen, Rotterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Het Veur Theater, Leidschendam