Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Perron-3
Rosmalen
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
WORM
Rotterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
De Pul
Uden
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
RASA
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Wageningen Campus
Wageningen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
19:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
Theater de Griffioen
Amstelveen
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Willemeen
Arnhem
18:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:30
Mezz
Breda
19:30
Vk*
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:30
Flagey
Brussel
20:15
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Boekhandel Praamstra
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Popcentrale
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Piet Hein Eek
Eindhoven
21:00
TAC
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
NiXenMeer
Enschede
20:15
De Dialoog
Ermelo
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vera
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Harderwijk
Harderwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:30
Metropool
Hengelo
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Bistro Den Bascuul
Lokeren
Muziekgieterij
Maastricht
De Klif
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
Ledeltheater
Oostburg
20:30
C.C. Den Blank
Overijse
21:00
P3
Purmerend
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
18:00
De verlichte geest
Roeselare
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
22:00
Ernesto's
Sittard
21:00
Het Bolwerk
Sneek
donderdag 08 oktober 2015
Mark van de Veerdonk - TOF
Perron-3, Rosmalen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Walhalla, Rotterdam
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Cruachan + Ereb Altor
Baroeg, Rotterdam
20:00
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
BIRD, Rotterdam
20:30
Harald Sack Ziegler + Doctorella
WORM, Rotterdam
21:30
The Five
BIRD, Rotterdam
Rayen Panday - Vrijspraak
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Exist Immortal + Prospect (NL)
Poppodium Volt, Sittard
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Daniël Arends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Maaike Ouboter - En hoe het dan ook weer dag wordt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Uli Jon Roth - Scorpions Revisited Tour
De Pul, Uden
20:00
Identity Circus (EP release)
EKKO, Utrecht
20:00
Ali Bahrami Fard / Derya Türkan / Kayhan Kalhor / Sokratis Sinopoulos
RASA, Utrecht
20:00
Rachèl Louise / Sandyland
Hofman, Utrecht
Gregory Porter
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Kovacs
TivoliVredenburg, Utrecht
The Simon & Garfunkel Story
De Maaspoort, Venlo
20:00
Pat McManus
Spirit of 66, Verviers
20:30
Bruut!
Wageningen Campus, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Danny Vera
Het Klooster, Woerden
20:00
Lieve Bertha
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 09 oktober 2015
20:00
Bark / Bliksem / Diablo BLVD / Evil Invaders
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
19:30
Sabrina Starke
Victorie, Alkmaar
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Mister and Mississippi
Fluor, Amersfoort
Circle Percussion - Crash test drummers
Theater de Griffioen, Amstelveen
17:00
Julian Primeaux
Concerto, Amsterdam
20:00
R5
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maison Du Malheur
OT301, Amsterdam
20:00
Nomii
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Gregory Porter
Paradiso, Amsterdam
21:00
Gare Du Nord - Stronger!
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Stormzy
Melkweg, Amsterdam
21:30
Diren
Paradiso, Amsterdam
21:00
Extince
Gigant, Apeldoorn
00:00
Popronde met: Alumna + The Homesick
Willemeen, Arnhem
18:00
Geldersch Metal Treffen
Willemeen, Arnhem
20:30
Popronde
Luxor Live, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Kolk, Assen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Youp van 't Hek
De Weijer, Boxmeer
20:30
The Maureens
Mezz, Breda
19:30
Odesza
Vk*, Brussel
20:00
Ibeyi
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:30
Chilly Gonzales
Flagey, Brussel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Spant!, Bussum
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater PePijn, Den Haag
20:30
The Hague Idiots / The Hearted
Paard, Den Haag
20:00
SQY
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
20:00
Janne Schra
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Karel J. Schepers
Boekhandel Praamstra, Deventer
20:00
Sassenachs
Bibelot, Dordrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Palio Superspeed Donkey
Popcentrale, Dordrecht
21:00
Palio Superspeed Donkey
Bibelot, Dordrecht
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Piet Hein Eek, Eindhoven
21:00
Naked Wolf
TAC, Eindhoven
20:00
Maaike Ouboter
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jeff Finlin
NiXenMeer, Enschede
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Dialoog, Ermelo
Mark van de Veerdonk - TOF
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Gentle Storm + Stream of Passion
Vera, Groningen
20:00
Kenny B
Patronaat, Haarlem
20:00
Vetiver
Patronaat, Haarlem
Tim Knol - Lost & Found
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Battle
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ton Kas - JABROER
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Maiden UniteD
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Henny Vrienten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tangerine - In Stereo
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Izaline Calister / Leoni Jansen - Barricade
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:30
Kovacs
Metropool, Hengelo
Amazing Stroopwafels - All you can eat
Theater Achterom, Hilversum
20:00
Big One
Manifesto, Hoorn
20:30
Hélène Gelèns / Jan de Rijk / K. Michel / Lena Hessels / N.V. de Nieuw
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
21:00
Dorpsvreugd #2
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
bassekou Kouyate / Ngoni Ba
30CC/Schouwburg, Leuven
20:00
Derek
Bistro Den Bascuul, Lokeren
Jon Spencer Blues Explosion
Muziekgieterij, Maastricht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Klif, Nijmegen
19:45
Saybia
Doornroosje, Nijmegen
Digitzz / Maydien
Merleyn, Nijmegen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Ledeltheater, Oostburg
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
C.C. Den Blank, Overijse
21:00
GENERATIES met o.a. Def P, Engel & Just, Lucifer en 1eKeuz
P3, Purmerend
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
18:00
Antimatter
De verlichte geest, Roeselare
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Diana Krall
De Doelen, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - MV²
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kraak & Smaak
BIRD, Rotterdam
22:00
Muyayo Riff
Ernesto's, Sittard
21:00
Erwin Nyhoff plays The Boss!
Het Bolwerk, Sneek