Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Taverne
Bergen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Melkweg
Amsterdam
Dok6
Panningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:00
Mezz
Breda
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Musicon
Den Haag
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
Roepaen
Ottersum
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
P3
Purmerend
23:00
Vera
Groningen
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:30
Hedon
Zwolle
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
C.C. Palethe
Overpelt
20:00
Magasin 4
Brussel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Diligentia
Den Haag
17:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
23:00
Arcade
Eindhoven
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Dok6
Panningen
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Centrale
Gent
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Wolbodo
Delft
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Café de Viersprong
Nieuw-Amsterdam
Kaffee 't Hof
Middelburg
20:00
Amsterdam ArenA
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Spant!
Bussum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Willemeen
Arnhem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
EKKO
Utrecht
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
19:45
Metropool
Hengelo
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradijskerk
Rotterdam
19:30
De Pul
Uden
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
16:00
EKKO
Utrecht
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
De Pul
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
donderdag 28 mei 2015
21:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dat Schilt
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Danny Vera
P60, Amstelveen
20:00
Danny De Munk
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - Carte Blanche
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Chris Daniels & the Kings
Patronaat, Haarlem
19:00
Candy Dulfer / Frankie D. & Mulat / Hans Dulfer / Joris Feijertag & Da
Melkweg, Amsterdam
Buitenstaanders
Dok6, Panningen
20:30
Bourgondische Belgen III
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ariana Grande
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Applescal
Paradiso, Amsterdam
20:00
Anuar - Integer
Markant Uden, Uden
20:00
Andrea Gibson
Vondelkerk, Amsterdam
21:00
All Comes Down / The Unterribles
Paard, Den Haag
vrijdag 29 mei 2015
20:00
Vicious Rumors
Mezz, Breda
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Under My Skin * Hosted by Loïs Lane Feat. Henk Schiffmacher, DJ Coverg
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Tsar Bompa
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Trouble In Paradise + Maconics
Musicon, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Thorbjorn Risager & The Black Tornado
De Bosuil, Weert
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Chassé Theater, Breda
20:00
The Pretty Things
Manifesto, Hoorn
20:30
The Dreamboats
Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:00
The Cure - Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
19:00
The Afterveins
Baroeg, Rotterdam
20:30
Strawbs Acoustic Ft. Dave Cousins, Dave Lambert & Chas Cronk
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Sticky Fingers (Aus)
Patronaat, Haarlem
20:00
Steak Number Eight
Little Devil, Tilburg
21:00
Splendid
Gigant, Apeldoorn
20:00
Skepta
Melkweg, Amsterdam
20:00
Sexteto Milonguero + Milonga
Korzo, Den Haag
20:00
Schudden - Perrongeluk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Ryan McGarvey + AJ and the Wildgrooves
Groene Engel, Oss
21:00
Risk It
So What!, Gouda
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Phlebotomized
StudioGonz, Gouda
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
P3 Rock'n Blues Night
P3, Purmerend
23:00
NNO & Noisia: NNO In The Club
Vera, Groningen
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:30
Michael Prins
Hedon, Zwolle
20:15
Micha Wertheim | Micha Wertheim voor zichzelf
Meervaart, Amsterdam
20:00
Meghan Trainor
Paradiso, Amsterdam
Martin Simek - Enkelspel
Posttheater, Arnhem
20:00
Luke Winslow King
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
C.C. Palethe, Overpelt
20:00
Kawabata Makoto / KK Null
Magasin 4, Brussel
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Joy Division Undercover
Paard, Den Haag
20:30
Johan Frauenfelder / Marcel Verreck - De weg naar huis
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jesse Malin
Paradiso, Amsterdam
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Diligentia, Den Haag
17:00
graham robins
Concerto, Amsterdam
20:30
Gotcha!
Luxor Live, Arnhem
21:00
Gloria Lewis / Kickin' Back
De Bakkerij, Castricum
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
23:00
Flako
Arcade, Eindhoven
20:30
Evil Plan
Vorstin, Hilversum
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid
Dok6, Panningen
21:00
Elvis Returns
Bibelot, Dordrecht
20:00
El Juntacadáveres
De Centrale, Gent
20:00
Edwin Evers Band theatershow
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Eddie Next Door / Monday Special / The Four
Wolbodo, Delft
20:30
Dope D.O.D.
Burgerweeshuis, Deventer
Dilana Smith
Café de Viersprong, Nieuw-Amsterdam
Dead Bronco
Kaffee 't Hof, Middelburg
20:00
De Toppers - De toppers in concert
Amsterdam ArenA, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Dijk
Doornroosje, Nijmegen
Daniël Arends - Carte Blanche
Spant!, Bussum
20:00
Crime / Nueva Manteca
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Contorted Mind
Willemeen, Arnhem
22:00
Coasts
Paradiso, Amsterdam
20:00
Club 3voor12 Gelderland Clubavond: The Hubschrauber en Jellephant
Luxor Live, Arnhem
Claw Boys Claw
Bibelot, Dordrecht
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Clash of the Titans (halve finale #2)
EKKO, Utrecht
21:00
Chris Smither
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Bløf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Blanc-It
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
19:45
Big Moose / Crystalised / Daniel Cane & The Rebellion / Lune / Maanlan
Metropool, Hengelo
20:15
Ben van Gelder / Concertgebouw Jazz Orchestra / Roos Jonker
Concertgebouw, Amsterdam
Ariana Grande
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Andrea Gibson
Paradijskerk, Rotterdam
19:30
Akwasi
De Pul, Uden
Airbourne
Wilminktheater, Enschede
20:15
Ad Vanderveen
Theater in de Steeg, Den Haag
zaterdag 30 mei 2015
16:00
Woodlum
EKKO, Utrecht
17:00
Whiskeymo's
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
VicFest
De Pul, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Markant Uden, Uden