Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
Paradiso
Amsterdam
19:30
Duycker
Hoofddorp
Lotto Arena
Antwerpen
P60
Amstelveen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
013
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
Podium 't Beest
Goes
20:00
Vorstin
Hilversum
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
dB's
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Merleyn
Nijmegen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
De Amer
Amen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
De Meester
Almere
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Lazarus
Leiden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Perron-3
Rosmalen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
Atak
Enschede
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
PopEi
Eindhoven
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Blanko
Emmen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Hedon
Zwolle
21:00
Mezz
Breda
Vera
Groningen
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
N9
Eeklo
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Mezz
Breda
21:00
So What!
Gouda
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Winston
Amsterdam
21:30
V11
Rotterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Groene Engel
Oss
22:00
Paard
Den Haag
22:00
De Fles
Spijkenisse
22:15
Rotown
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
Muziekstroom
Dordrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
17:00
Sugar Factory
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
De Pul
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Panama
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 03 oktober 2014
Future Islands
Melkweg, Amsterdam
19:00
Antemasque
Melkweg, Amsterdam
19:30
How About Eve
De Pul, Uden
The Antlers
Paradiso, Amsterdam
19:30
Lil' Kleine / Ronnie Flex
Duycker, Hoofddorp
Passenger
Lotto Arena, Antwerpen
De Jeugd Van Tegenwoordig
P60, Amstelveen
20:00
UPF (United Progressive Fraternity)
Nieuwe Nor, Heerlen
The Kik
Effenaar, Eindhoven
20:00
Mark Foggo
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
De Beste Singer-Songwriter van Nederland
De Oosterpoort, Groningen
Ziggo presents: Marco Borsato - Duizend Spiegels
013, Tilburg
20:00
Master (USA) + Vomitile (CY) + Acid Death (GR) + Scargod (A)
Little Devil, Tilburg
Paceshifters
Podium 't Beest, Goes
20:00
Herder
Vorstin, Hilversum
Hadewych Minis
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Wooden Wand
dB's, Utrecht
20:00
Lavinia Meijer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Roger McGuinn
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Judy Blank
Merleyn, Nijmegen
20:00
Darkane
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Fris
Effenaar, Eindhoven
20:00
Diolegacy / Volbeat (tribute)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Fixkes
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Martyn Joseph
De Amer, Amen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Friday Night Out
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Theaterpop V
Pitboel Theater, Sittard
20:00
Shit is Bangin' | Live: Kraantje Pappie showcase
De Meester, Almere
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Rocktober: The Wytches + Desert Mountain Tribe + The Sweet Release Of
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out)
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
MAAR ONDERTUSSEN
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Brokstukken - Heavy Balls
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Playyard
Lazarus, Leiden
20:00
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Popronde 2014: Menhir (stonerrock) + Capcap... cap (postrock/triphop)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Urbanus Zelf!
Dok6, Panningen
20:00
Cabaretteketet
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Max Raabe & Palast Orchester
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Emil Landman
De Helling, Utrecht
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
In Gesprek Met Mijn Moordenaar
Perron-3, Rosmalen
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fish
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jay Brannan
Paradiso, Amsterdam
20:30
Falloch / Lantlôs
Luxor Live, Arnhem
20:30
Drie Keer Niks / Paul Mulder
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Hallo Venray
Atak, Enschede
20:30
Mangrove
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Metaalfabriek
PopEi, Eindhoven
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Jan van Besouw, Goirle
20:30
AM444
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dobermann + Bail + Helldriver
De Bosuil, Weert
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg
BREStheater, Brielle
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pulse / Rancho Mosquito / The Anti-D's
Blanko, Emmen
21:00
Colin Blunstone
Luxor Live, Arnhem
Def Americans
Hedon, Zwolle
21:00
De Dijk
Mezz, Breda
Navarone
Vera, Groningen
Rowwen Heze
Bibelot, Dordrecht
Moss
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
The Hackensaw Boys
N9, Eeklo
21:00
The Doors in Concert
De Flux, Zaandam
21:00
The Vagary
Mezz, Breda
21:00
Petter Carlsen
So What!, Gouda
21:00
Backgammon
Hedon, Zwolle
21:00
BURLESQUE KINGDOM + ELECTROSWING NIGHT
Winston, Amsterdam
21:30
Nouveau Vélo
V11, Rotterdam
22:00
Judy Blank
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Nachtbeest Snelle Jelle + Wantigga
Groene Engel, Oss
22:00
F / Splendid
Paard, Den Haag
22:00
Cell 29
De Fles, Spijkenisse
22:15
Nouveau Vélo // Locatie: V11
Rotown, Rotterdam
zaterdag 04 oktober 2014
Eefje De Visser
Orpheus, Apeldoorn
Heineken Starclub 2014: Out Of This World
Ziggo Dome, Amsterdam
Daniel von Piekartz / Benjamin Herman
Muziekstroom, Dordrecht
16:00
Judy Blank
Concerto, Amsterdam
17:00
Martyn Joseph
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
17:00
Akrasial / Hologram Earth / Illucinoma / Seita / Selfmachine / The Ule
Sugar Factory, Amsterdam
17:00
Als de Brandweer
Café de Pilaren, Alkmaar
Fish
De Pul, Uden
19:30
Morning Parade
Melkweg, Amsterdam
19:30
Eläkeläiset
Paradiso, Amsterdam
20:00
Def Americans
Patronaat, Haarlem
20:00
The Kik
Hedon, Zwolle
20:00
Max Raabe & Palast Orchester
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Pimp showcase
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Dublin Legends
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Fixkes
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Ares
Mezz, Breda
20:00
Planet Rose Opening Night
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Robin S.
Panama, Amsterdam
Hadewych Minis
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Aliyah
Melkweg, Amsterdam