Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
De Fles
Spijkenisse
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Willemeen
Arnhem
21:15
De Pul
Uden
Le Forum
Liège
22:00
Het Bolwerk
Sneek
22:00
Little Devil
Tilburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Amer
Amen
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:30
Stathe
Utrecht
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
16:00
De Noot
Amersfoort
17:00
De Fles
Spijkenisse
14:00
De Fles
Spijkenisse
18:30
Baroeg
Rotterdam
18:30
Heezen
Steenderen
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
19:30
De Kreun
Kortrijk
Dynamo
Eindhoven
Trix
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Iduna
Drachten
17:00
De Fles
Spijkenisse
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
16:30
Mezz
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
Trix
Antwerpen
Beauforthuis
Austerlitz
12:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
14:30
Kunst in het kerkje
Velp
14:30
Dynamo
Eindhoven
14:30
Ernesto's
Sittard
15:00
dB's
Utrecht
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Paard
Den Haag
16:00
Het Huis Verloren
Hoorn
16:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
16:00
Dizzy
Rotterdam
16:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
Perron 55
Venlo
21:30
Rotown
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
BackStage Hotel Amsterdam
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
The Waterhole
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Bibelot
Dordrecht
20:30
EKKO
Utrecht
21:30
Cafe Camelot
Nijmegen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Jazz in Arnhem
Arnhem
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Sojo
Leuven
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Jan van Besouw
Goirle
013
Tilburg
De Helling
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:15
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Patronaat
Haarlem
zaterdag 26 april 2014
15:30
Farstreet
De Fles, Spijkenisse
Ampline
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Inter Arma
Willemeen, Arnhem
21:15
UB40
De Pul, Uden
Hooverphonic
Le Forum, Liège
22:00
90'S NOW
Het Bolwerk, Sneek
22:00
The New Dominion
Little Devil, Tilburg
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Silent Servant
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Duo Mandolino
Edesche Concertzaal, Ede
20:00
NeoGenesis Tour: Diabolical
Hedon, Zwolle
20:00
Dan Bern
De Amer, Amen
14:00
Oranje Franje Festival
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:30
Portonova
Stathe, Utrecht
14:00
Back tot Basic
De Badcuyp, Amsterdam
16:00
Ryan McGarvey
De Noot, Amersfoort
17:00
Lightning Guy & The Mighty Gators
De Fles, Spijkenisse
14:00
Binger
De Fles, Spijkenisse
18:30
Officium Triste
Baroeg, Rotterdam
18:30
Ivangh & The Nightcats
Heezen, Steenderen
19:00
Mokum Foli & Ussu N'djai & the New Balansa @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Heeren van Oranje
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
TRIBUTE2BOBMARLEY 2014: CONSCIOUS PARTY DOOR ROOTSRIDERS
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Novastar + Ganashake
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Katie Melua
Markant Uden, Uden
20:00
Residentie Orkest: Queensize Concert
Paard, Den Haag
20:00
Margriet Bolding
Theater de Schuur, Zevenbergen
19:30
Despised Icon
De Kreun, Kortrijk
zondag 27 april 2014
Metal Church
Dynamo, Eindhoven
Clutch
Trix, Antwerpen
Augustines
Melkweg, Amsterdam
Rowwen Heze
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
UB40
Philharmonie Haarlem, Haarlem
GEANNULEERD: Blues Pills + Supports
Iduna, Drachten
17:00
Coen Wolters Band
De Fles, Spijkenisse
20:00
Sunday Night Jazz met Jamie Peet & Friends
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Willeke Alberti
De Maaspoort, Venlo
20:00
Novastar
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Vince Staples
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alex Carpani Band with David Jackson (VDGG) + Fabi
Boerderij, Zoetermeer
16:30
Rina Mushonga
Mezz, Breda
16:15
Niels Duffhuës
Gigant, Apeldoorn
Pentatonix
Trix, Antwerpen
Stef Bos
Beauforthuis, Austerlitz
12:00
The Gents & Wishful Singing
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
14:30
Marike Jager
Kunst in het kerkje, Velp
14:30
Ex Libris
Dynamo, Eindhoven
14:30
Mo's Maffe Muziek Middag
Ernesto's, Sittard
15:00
John Paul Keith / Jon Auer
dB's, Utrecht
16:00
Fischer-Z
De Bosuil, Weert
16:00
Big Daddy Kane
Paard, Den Haag
16:00
Dan Bern
Het Huis Verloren, Hoorn
16:00
Vocal jam and singalong @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
16:00
Ben van den Dungen Kwartet
Dizzy, Rotterdam
16:00
Gitaarlem 105Live
Patronaat, Haarlem
maandag 28 april 2014
20:00
Justin Timberlake
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
BoySetsFire / Funeral For A Friend
Melkweg, Amsterdam
Panic At The Disco
013, Tilburg
JeBroer
Perron 55, Venlo
21:30
Minor Alps
Rotown, Rotterdam
21:00
Los Vigilantes / Paint Fumes
Vera, Groningen
21:00
Dan Bern & Wink Bercham - Ad van Meurs presenteert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Phox
BackStage Hotel Amsterdam, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Mudhoney / Shearwater
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Diederik van Vleuten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Golden Earring
Chassé Theater, Breda
Erika
The Waterhole, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 29 april 2014
20:00
Biohazard / Final Prayer / Madball
Melkweg, Amsterdam
Within Temptation
Lotto Arena, Antwerpen
UB40
Bibelot, Dordrecht
20:30
Listener
EKKO, Utrecht
21:30
The Happy Few
Cafe Camelot, Nijmegen
21:00
Pentatonix
Paradiso, Amsterdam
20:30
Miguel Rodriguez
Jazz in Arnhem, Arnhem
20:00
Dinerconcert Tarkenskeen- Rorby
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Heeren van Oranje
Schouwburg Venray, Venray
21:30
Aïscha Traida
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Wilminktheater, Enschede
20:00
Marieke Visser
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Anne Jan Toonstra
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dames voor na Vieren
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Tim Akkerman
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Entrance Band
Sojo, Leuven
19:00
Magic Gumball Night & Open Mic --> 29-04-2014
CC Muziekcafé, Amsterdam
Stef Bos
Jan van Besouw, Goirle
woensdag 30 april 2014
Epica
013, Tilburg
Moss
De Helling, Utrecht
Handsome Family
Paradiso, Amsterdam
Pentatonix
Paradiso, Amsterdam
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
20:00
Dinerconcert met Hernan Ruiz
De Badcuyp, Amsterdam
20:15
Diablo BLVD
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Victor Wooten Band
Boerderij, Zoetermeer
20:30
De selectie - De grote WK show
Posttheater, Arnhem
21:00
Die Anarchistische Abendunterhaltung
Patronaat, Haarlem