Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Rodahal
Kerkrade
21:00
Music Club Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Vera
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
23:00
De Oosterpoort
Groningen
Podium 't Beest
Goes
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
Bar Twinns
Ermelo
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
21:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:00
Iduna
Drachten
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
De Bakkerij
Castricum
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
Beauforthuis
Austerlitz
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Musis
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
14:30
Stathe
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:00
Markant Uden
Uden
21:15
De Pul
Uden
22:00
Little Devil
Tilburg
18:30
Heezen
Steenderen
14:00
De Fles
Spijkenisse
15:30
De Fles
Spijkenisse
17:00
De Fles
Spijkenisse
22:00
Het Bolwerk
Sneek
18:30
Baroeg
Rotterdam
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Zwerver
Oostende
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Mafcentrum
Maasbree
Le Forum
Liège
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:30
Buitenlust
Landhorst
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
19:30
De Kreun
Kortrijk
Cacaofabriek
Helmond
23:30
Vera
Groningen
17:45
Effenaar
Eindhoven
20:00
Edesche Concertzaal
Ede
13:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
21:00
SuperMarkt
Den Haag
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Willemeen
Arnhem
De Nieuwe Anita
Amsterdam
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
16:00
De Noot
Amersfoort
20:00
De Amer
Amen
Victorie
Alkmaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
De Bosuil
Weert
20:00
De Maaspoort
Venlo
14:30
Kunst in het kerkje
Velp
15:00
dB's
Utrecht
17:00
De Fles
Spijkenisse
14:30
Ernesto's
Sittard
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
vrijdag 25 april 2014
20:00
Eric Koller
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Erik van Muiswinkel
Leidse Schouwburg, Leiden
Fischer-Z
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Marco Borsato
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Jaya The Cat
Podium Asteriks, Leeuwarden
UB40
Rodahal, Kerkrade
21:00
Koningsnacht XXL met Gerard Joling
Music Club Kampen, Kampen
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Thijs van Domburg met De Wraak van de Koolmees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Customs
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Wende Snijders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dolf Jansen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kris Berry & Perquisite
Patronaat, Haarlem
20:00
M.O.B. presents: Vorst in de grond-fest
Patronaat, Haarlem
20:00
Castle / Conan / The Graviators
Vera, Groningen
20:00
Tribute 2 Bob Marley
Simplon, Groningen
23:00
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
Triggerfinger
Podium 't Beest, Goes
20:00
Too Many Parrots
J.C. De Bunker, Gemert
Kingsnight Ermelo
Bar Twinns, Ermelo
20:15
Slagerij van Kampen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Chef'Special
Effenaar, Eindhoven
21:00
Queenscore
Dynamo, Eindhoven
21:00
74 Miles Away / Liz A Ku
N9, Eeklo
20:00
The Henhouse Prowlers + Jack Bottleneck
Iduna, Drachten
Alain Clark
Bibelot, Dordrecht
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Electric Eel Shock
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Maarten van der Grinten / Mathilde Santing
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jodymoon
Diligentia, Den Haag
20:30
Midas / Nosoyo
Paard, Den Haag
Ampline
De Bakkerij, Castricum
Pater Moeskroen - Karavaan
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Dan Bern & Paul Kuhn
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
Stef Bos
Beauforthuis, Austerlitz
Tim Knol
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
Live From Buena Vista
Musis, Arnhem
20:30
René van Meurs - Voor de storm
Posttheater, Arnhem
Of Mice and Men
Melkweg, Amsterdam
19:00
May Janis & JamiroVibe @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Admiral Freebee
Paradiso, Amsterdam
20:00
Graindelavoix Zaouia / Urban Trance
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Back to Basic presents Kingsnight
De Badcuyp, Amsterdam
Bløf
Paradiso, Amsterdam
22:00
Dave Clarke / ESHU / Estroe / Josh Wink / Mike Dehnert / Mister Jones
Melkweg, Amsterdam
22:00
Popstrangers
Paradiso, Amsterdam
22:00
Juliana Braga e Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Dodgy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zaterdag 26 april 2014
20:00
NeoGenesis Tour: Diabolical
Hedon, Zwolle
20:00
Margriet Bolding
Theater de Schuur, Zevenbergen
14:30
Portonova
Stathe, Utrecht
20:30
Gruppo Di Pawlowski / The Ex
EKKO, Utrecht
UB40
Markant Uden, Uden
20:00
Katie Melua
Markant Uden, Uden
21:15
UB40
De Pul, Uden
22:00
The New Dominion
Little Devil, Tilburg
18:30
Ivangh & The Nightcats
Heezen, Steenderen
14:00
Binger
De Fles, Spijkenisse
15:30
Farstreet
De Fles, Spijkenisse
17:00
Lightning Guy & The Mighty Gators
De Fles, Spijkenisse
22:00
90'S NOW
Het Bolwerk, Sneek
18:30
Officium Triste
Baroeg, Rotterdam
14:00
Oranje Franje Festival
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Heeren van Oranje
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Verse Vis
De Zwerver, Oostende
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Silent Servant
Doornroosje, Nijmegen
Hallo Venray + Bettie Serveert
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Joan of Arc
Mafcentrum, Maasbree
Hooverphonic
Le Forum, Liège
20:00
TRIBUTE2BOBMARLEY 2014: CONSCIOUS PARTY DOOR ROOTSRIDERS
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:30
The Dinosaur Truckers
Buitenlust, Landhorst
20:00
Amish Winehouse / Natugal Mystic / Seymour Sachs / The Whims Of The Gr
Oefenbunker, Landgraaf
19:30
Despised Icon
De Kreun, Kortrijk
Carach Angren
Cacaofabriek, Helmond
23:30
King Pong
Vera, Groningen
17:45
Wacken Metal Battle (NL)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Duo Mandolino
Edesche Concertzaal, Ede
13:00
Brabantse Wal Festival
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Residentie Orkest: Queensize Concert
Paard, Den Haag
21:00
Rude Rich and the High Notes
SuperMarkt, Den Haag
20:00
Novastar + Ganashake
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:30
Best of Foo: tribute to Foo Fighters
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Inter Arma
Willemeen, Arnhem
Ampline
De Nieuwe Anita, Amsterdam
14:00
Back tot Basic
De Badcuyp, Amsterdam
19:00
Mokum Foli & Ussu N'djai & the New Balansa @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
16:00
Ryan McGarvey
De Noot, Amersfoort
20:00
Dan Bern
De Amer, Amen
Fischer-Z / John Watts
Victorie, Alkmaar
zondag 27 april 2014
20:30
Alex Carpani Band with David Jackson (VDGG) + Fabi
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Fischer-Z
De Bosuil, Weert
20:00
Willeke Alberti
De Maaspoort, Venlo
14:30
Marike Jager
Kunst in het kerkje, Velp
15:00
John Paul Keith / Jon Auer
dB's, Utrecht
17:00
Coen Wolters Band
De Fles, Spijkenisse
14:30
Mo's Maffe Muziek Middag
Ernesto's, Sittard
20:00
Novastar
De Casino, Sint-Niklaas