Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Helling
Utrecht
De Muze
Noordwijk
21:30
Burgerweeshuis
Deventer
Rotown
Rotterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paard
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
N9
Eeklo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
De Bakkerij
Castricum
22:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
De Spot
Middelburg
20:30
De Klomp Ovezande
Ovezande
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
22:00
De Fles
Spijkenisse
Paradiso
Amsterdam
22:00
dB's
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Vera
Groningen
Effenaar
Eindhoven
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Oude Remise
Bad Nieuweschans
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
De Pul
Uden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Cafe Daniels
Wageningen
20:00
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
De Badcuyp
Amsterdam
Bar Twinns
Ermelo
Cafe Averechts
Utrecht
21:00
Music Club Kampen
Kampen
21:30
Hedon
Zwolle
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater Sneek
Sneek
Musis
Arnhem
00:00
Theater het Hof
Arnhem
22:00
V11
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Janskerk
Utrecht
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Tivoli
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Paard
Den Haag
23:00
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Cafe de Preek
Uden
20:00
Iduna
Drachten
23:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Simplon
Groningen
Podium 't Beest
Goes
Rodahal
Kerkrade
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
De Nieuwe Anita
Amsterdam
14:00
De Badcuyp
Amsterdam
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
14:00
De Fles
Spijkenisse
23:00
Doornroosje
Nijmegen
donderdag 24 april 2014
20:15
Scott Stapp
De Helling, Utrecht
Stef Bos
De Muze, Noordwijk
21:30
Stuurbaard Bakkebaard
Burgerweeshuis, Deventer
traumahelikopter + Afterpartees
Rotown, Rotterdam
20:30
Tribute2 BobMarley by Rootsriders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Triggerfinger
Paard, Den Haag
20:00
Youp van 't Hek & Thomas Verbogt - Mooie verhalen
ECI Cultuurfabriek, Roermond
vrijdag 25 april 2014
21:00
74 Miles Away / Liz A Ku
N9, Eeklo
Abstract Division / Chris Liebing / Jackmaster / Nina Kraviz / Point G
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Admiral Freebee
Paradiso, Amsterdam
Alain Clark
Bibelot, Dordrecht
Ampline
De Bakkerij, Castricum
22:00
ASG
Doornroosje, Nijmegen
21:00
At The Juke Joint
De Spot, Middelburg
20:30
Baby Face Nelson / Hammerlock / Otis / The Rites
De Klomp Ovezande, Ovezande
20:00
Back to Basic presents Kingsnight
De Badcuyp, Amsterdam
22:00
Black Jack
De Fles, Spijkenisse
Bløf
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bong Ra / Deformer
dB's, Utrecht
20:00
Cabarestafette
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Castle / Conan / The Graviators
Vera, Groningen
Chef'Special
Effenaar, Eindhoven
Customs
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Dan Bern & Paul Kuhn
De Oude Remise, Bad Nieuweschans
22:00
Dave Clarke / ESHU / Estroe / Josh Wink / Mike Dehnert / Mister Jones
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Dead Ghosts
De Zwerver, Oostende
20:00
Dodgy
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
Doghouse Gallows
Little Devil, Tilburg
20:00
Dolf Jansen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dub Trio + Horses Blew Fire
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Electric Eel Shock
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Emilio Guzman
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Eric Koller
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Erik van Muiswinkel
Leidse Schouwburg, Leiden
Fischer-Z
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
Flowerkings
De Pul, Uden
Frank Boeijen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Graindelavoix Zaouia / Urban Trance
De Brakke Grond, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Heeren van Oranje
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ilse DeLange
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Incubated Music: Sir Richard Bishop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jacqueline Govaert
013, Tilburg
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jaya The Cat
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Jim Cruppa Band
Cafe Daniels, Wageningen
20:00
Jodymoon
Diligentia, Den Haag
23:00
Johannes Heil / Len Faki
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Juliana Braga e Convidados
De Badcuyp, Amsterdam
Kingsnight Ermelo
Bar Twinns, Ermelo
Koningsnacht Café Averechts
Cafe Averechts, Utrecht
21:00
Koningsnacht XXL met Gerard Joling
Music Club Kampen, Kampen
21:30
Kraak & Smaak
Hedon, Zwolle
20:00
Kris Berry & Perquisite
Patronaat, Haarlem
20:30
Lefties Soul Connection
Groene Engel, Oss
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Lenette van Dongen
Theater Sneek, Sneek
Live From Buena Vista
Musis, Arnhem
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
22:00
Los Vigilantes
V11, Rotterdam
20:00
M.O.B. presents: Vorst in de grond-fest
Patronaat, Haarlem
20:30
Maarten van der Grinten / Mathilde Santing
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Madelijne Kool - Kool aan de Gang
Janskerk, Utrecht
20:00
Marco Borsato
De Harmonie, Leeuwarden
Marissa Nadler
Tivoli, Utrecht
20:00
Martijn Koning
Zaantheater, Zaandam
19:00
May Janis & JamiroVibe @ CC Muziekcafé
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Midas / Nosoyo
Paard, Den Haag
23:00
Noisia Invites
De Oosterpoort, Groningen
Of Mice and Men
Melkweg, Amsterdam
Pater Moeskroen - Karavaan
De Maagd, Bergen op Zoom
22:00
Popstrangers
Paradiso, Amsterdam
21:00
Queenscore
Dynamo, Eindhoven
20:00
Rene Shuman & Angel-Eye
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
René van Meurs - Voor de storm
Posttheater, Arnhem
20:30
Roy Hargrove Quintet
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Slagerij van Kampen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Stef Bos
Beauforthuis, Austerlitz
19:00
The Battles of 1977
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Eightball Boppers
Cafe de Preek, Uden
20:00
The Henhouse Prowlers + Jack Bottleneck
Iduna, Drachten
23:00
The Kik
Rotown, Rotterdam
20:15
Thijs van Domburg met De Wraak van de Koolmees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Tim Knol
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Tommy Ebben
Hedon, Zwolle
20:00
Too Many Parrots
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Tribute 2 Bob Marley
Simplon, Groningen
Triggerfinger
Podium 't Beest, Goes
UB40
Rodahal, Kerkrade
20:00
Vivien Lalu
De Bosuil, Weert
20:00
Wende Snijders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 26 april 2014
22:00
90'S NOW
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Amish Winehouse / Natugal Mystic / Seymour Sachs / The Whims Of The Gr
Oefenbunker, Landgraaf
Ampline
De Nieuwe Anita, Amsterdam
14:00
Back tot Basic
De Badcuyp, Amsterdam
21:30
Best of Foo: tribute to Foo Fighters
Gebouw-T, Bergen op Zoom
14:00
Binger
De Fles, Spijkenisse
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen