Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Botanique
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Dynamo
Eindhoven
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schuur
Haarlem
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kubus
Lelystad
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Merleyn
Nijmegen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Zappa
Antwerpen
20:00
Luxor Live
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
00:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Paleis 12
Brussel
Vorst Nationaal
Brussel
Spant!
Bussum
Fransche School Culemborg
Culemborg
Theater De Veste
Delft
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
Parktheater
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
dinsdag 20 november 2018
20:00
The Dire Straits Experience
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Maya Fridman, cello solo
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
De Wëreldbänd - Släpstick
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Flip Noorman - De Big One
Theater de Griffioen, Amstelveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Avec
Melkweg, Amsterdam
19:30
Talib Kweli
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tom Misch
Paradiso, Amsterdam
Bring Me The Horizon
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Klaus Johann Grobe
Cinetol, Amsterdam
20:00
Blac Rabbit
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Lolo Zouaï
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
Wand
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Vera Sola
Paradiso, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Gregory Alan Isakov
Botanique, Brussel
20:00
Sigrid
La Madeleine, Brussel
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
Doe Maar
Paard, Den Haag
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tonight Alive
Dynamo, Eindhoven
20:00
Within Temptation
Rockhal, Esch zur Alzette
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Blue my mind
Vera, Groningen
21:00
Live at LOLA: Screamin' Rebel Angels [US] + Support
LOLA050, Groningen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Schuur, Haarlem
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ton Kas - Kakmaker
Leidse Schouwburg, Leiden
Kim Wilde
De Kubus, Lelystad
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jungle
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Kadinja / The Algorithm
Merleyn, Nijmegen
William Boeva - Reset
Schouwburg De Kring, Roosendaal
The Analogues
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Purper - Purper's Passie
Agnietenhof, Tiel
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ben Howard
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
JP Harris & The Tough Choices
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
John Grant
TivoliVredenburg, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Systyr 'Skin-'Nerd
Spirit of 66, Verviers
20:00
Gus G.
Boerderij, Zoetermeer
woensdag 21 november 2018
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:30
jokkebrokker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Dik Hout - Het beste van
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Flint, Amersfoort
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Casper / Marteria
Melkweg, Amsterdam
19:30
Gumbo Kings EP release
Sugar Factory, Amsterdam
The Analogues
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Julia Zahra
Paradiso, Amsterdam
Alina Baraz
Melkweg, Amsterdam
20:00
Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:30
Tom Misch
Paradiso, Amsterdam
Suburban Living
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Minyeshu
Bimhuis, Amsterdam
Nelly
Q-Factory, Amsterdam
21:30
Lydmor
Paradiso, Amsterdam
23:30
Charly
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Danko Jones
Zappa, Antwerpen
20:00
Avec
Luxor Live, Arnhem
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Speeldoos, Baarn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Heritage Orchestra / Pete Tong
Paleis 12, Brussel
Liam Gallagher
Vorst Nationaal, Brussel
Racoon
Spant!, Bussum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fransche School Culemborg, Culemborg
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater De Veste, Delft
Herman van Veen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Diligentia, Den Haag
20:00
John Parish
Paard, Den Haag
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater PePijn, Den Haag
J.C. Satàn / Jessica 93
Paard, Den Haag
Martijn Kardol - Bang
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
The Heck / The Kryng
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater Bouwkunde, Deventer
Ali B - Koorts
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Cultura, Ede
Jan Beuving - Rotatie
Parktheater, Eindhoven
Tonight Alive
Dynamo, Eindhoven
20:00
Thomas Acda - Motel
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Goudse Schouwburg, Gouda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bløf
De Oosterpoort, Groningen
20:00
The Algorithm
Patronaat, Haarlem
20:15
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard