Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:30
Vera
Groningen
19:45
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Schalm
Assen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater 't Web
Bleiswijk
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Spant!
Bussum
20:30
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
S-Plaza
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:15
P3
Purmerend
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Manifesto
Hoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
La Madeleine
Brussel
zaterdag 15 februari 2020
Halsey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:30
Dulfer
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Xinix, Nieuwendijk
20:15
Evelina Vorontsova
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:30
Downstage: OUST + GIF
Vera, Groningen
19:45
Sean McConnell
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Magda Mendes - Oliveiras
TivoliVredenburg, Utrecht
Orchestral Manoeuvres in the Dark
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tess et les moutons
TivoliVredenburg, Utrecht
Mr Scruff
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Fay Claassen
Theaterkerk Hemels, Twisk
20:30
Tim Teunissen - Sandra gaat avondvullend
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater Hof 88, Almelo
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Veste, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Theater de Speeldoos, Baarn
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Danny Vera - Lone Stranger
Theater De Schalm, Assen
20:30
Vera Mann - Goesting
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater De Leest, Waalwijk
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Fabulous Fif-teen
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater Aan de Slinger, Houten
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Destructo / Lucifericon / Slaughter Mesiah
The Jack, Eindhoven
21:00
Borokov Borokov
Stroomhuis, Eindhoven
Eric Vloeimans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Dutch Eagles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Opera Melancholica
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:00
Waylon
Spant!, Bussum
20:30
Mercy John
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
20:00
Het Gezelschap
Simplon, Groningen
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Iris Hond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Sara Correia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
The Billy Joel Experience
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Death Star Discotheque
S-Plaza, Eindhoven
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
20:00
Chris Jagger
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Podium Victorie, Alkmaar
16:00
Skrrt
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
19:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Stephanie Struijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
20:00
GoldmanMania
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
19:30
Twin Peaks
Paard, Den Haag
19:30
Ruben Hein & NJJO
Paard, Den Haag
21:15
H6 een avondje haze
P3, Purmerend
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
The Rad Pack
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Tom Beek Kwartet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
16:00
Alexander van Popta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
LIVE: Thomas Toussaint Band & Friends
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Comedytunes Comedynight
Metropool, Hengelo
19:00
The Band Camino
Melkweg, Amsterdam
Caravan Palace
Melkweg, Amsterdam
20:00
UK Subs
Melkweg, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:30
Johnny Logan / The Best of Ireland
Markant Uden, Uden
Toontje Lager
Manifesto, Hoorn
20:00
Milow
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Gauvain Sers
La Madeleine, Brussel