Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
De Doelen
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Omval
Diemen
Manifesto
Hoorn
Capitole
Gent
00:00
De Kattendans
Bergeijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Bouwkunde
Deventer
Agnietenhof
Tiel
C.C. Cayen
Enkhuizen
Theater PePijn
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posttheater
Arnhem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
00:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Orpheus
Apeldoorn
De Kubus
Lelystad
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater De Tuin
Leusden
00:00
Theater Ludens
Voorburg
De Nieuwe Regentes
Den Haag
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
HAL60
Roelofarendsveen
Theater 't Web
Bleiswijk
00:00
Theaterkerk Hemels
Twisk
00:00
't Kerkhuys Spanbroek
Spanbroek
De Blinkerd
Schoorl
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Hedon
Zwolle
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Het Pompstation
Amsterdam
19:30
De Helling
Utrecht
19:30
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Hedon
Zwolle
19:30
Dynamo
Eindhoven
19:45
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
013
Tilburg
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Parkgebouw
Rijssen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Theater De Schalm
Assen
20:00
Overasselt Theater
Overasselt
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Pand P
Eindhoven
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
Huis van Eemnes
Eemnes
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
zaterdag 15 februari 2020
Eric Vloeimans
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
De Doelen, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater de Schalm, Veldhoven
Rayen Panday - Trigger
Theater De Omval, Diemen
Toontje Lager
Manifesto, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Capitole, Gent
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
De Kattendans, Bergeijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Sara Kroos - Verte
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
René van Meurs - Hunkert
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Broeder Dieleman - Theatertour
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
X Raiders
C.C. Cayen, Enkhuizen
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Theater PePijn, Den Haag
Leids cabaret festival 2020
Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
The Doors in Concert - Fifty Years of Sex and Death
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
Lebbis - De Ervaring
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater 't Onderdak, Sassenheim
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater De Winsinghhof, Roden
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Orpheus, Apeldoorn
The Dirty Daddies
De Kubus, Lelystad
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Tuin, Leusden
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Theater Ludens, Voorburg
Sven Ratzke - Where are we now
De Nieuwe Regentes, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
HAL60, Roelofarendsveen
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Theater 't Web, Bleiswijk
00:00
Fay Claassen
Theaterkerk Hemels, Twisk
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
't Kerkhuys Spanbroek, Spanbroek
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
De Blinkerd, Schoorl
16:00
Alexander van Popta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Skrrt
Podium Asteriks, Leeuwarden
19:00
The Band Camino
Melkweg, Amsterdam
19:00
Alternatieve Dansavond: Alternative Nation + Black Dog Forge
Baroeg, Rotterdam
19:00
Physical Graffiti
Hedon, Zwolle
19:00
philharmonie zuidnederland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Saskia Laroo's Jazzkia
Het Pompstation, Amsterdam
19:30
EZG
De Helling, Utrecht
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Twin Peaks
Paard, Den Haag
19:30
Ruben Hein & NJJO
Paard, Den Haag
19:30
Rilan & The Bombardiers
Hedon, Zwolle
19:30
Hot Milk
Dynamo, Eindhoven
19:45
Sean McConnell
Tolhuistuin, Amsterdam
Caravan Palace
Melkweg, Amsterdam
20:00
UK Subs
Melkweg, Amsterdam
Melanie Martinez
013, Tilburg
20:00
Lövestad
013, Tilburg
20:00
O'G3NE
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tim Akkerman & The Ivy League
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Het Gezelschap
Simplon, Groningen
20:00
Raymond van het Groenewoud
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Bojangles
Groene Engel, Oss
20:00
Defacement / Turia
dB's, Utrecht
20:00
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
Xinix, Nieuwendijk
20:00
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sara Correia
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Waylon
Spant!, Bussum
20:00
Frans Bauer - Live in Concert
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Milow
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Iris Hond
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Parkgebouw, Rijssen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
LIVE: Thomas Toussaint Band & Friends
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Stef Bos - Tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
The Billy Joel Experience
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Brothers of a Feather
Tolhuistuin, Amsterdam
Halsey
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Destructo / Lucifericon / Slaughter Mesiah
The Jack, Eindhoven
20:00
The Bootleg Beatles
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Danny Vera - Lone Stranger
Theater De Schalm, Assen
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Overasselt Theater, Overasselt
20:00
GoldmanMania
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Magda Mendes - Oliveiras
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Chris Jagger
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Van Dik Hout
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Gauvain Sers
La Madeleine, Brussel
20:00
Man, man, man, de Podcast
Pand P, Eindhoven
20:00
The Wieners Play The Everly Brothers
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Kacy and Clayton
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Fabulous Fif-teen
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Roos Blufpand - De Roos
Huis van Eemnes, Eemnes
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
20:15
Dutch Eagles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Dominic Seldis
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
TAGO - Korean Drum
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss