Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Werftheater
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Cardo
Groesbeek
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
19:00
The Rock
Amsterdam
19:00
Synagoge
Groningen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
19:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
00:00
Lux
Nijmegen
21:00
LOLA050
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
HAN Campustheater
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
21:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Zwarte Ruiter
Den Haag
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Chassé Theater
Breda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
donderdag 17 januari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Zaantheater, Zaandam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Wilminktheater, Enschede
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht
20:30
Beets meets Rosenberg | Django Tribute
Vorstin, Hilversum
Lavinia Meijer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Eric Vaarzon Morel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Judy Collins
TivoliVredenburg, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater Sneek, Sneek
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
'Born In The U.S.A.' - Legendary Albums Live - Bruce Springsteen
Theater De Veste, Delft
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lakshmi - Adem
Theater De Leest, Waalwijk
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Bertolf - Soelaas
Theater Concordia, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Cardo, Groesbeek
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
19:00
The Bad
The Rock, Amsterdam
19:00
Cast Glass / Mevrouw Tamara / Vikings in Tibet
Synagoge, Groningen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Bertolf - soelaas (try out)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Dutch Eagles - Fly Like An Eagle
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
19:00
MHD
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Powersolo
Patronaat, Haarlem
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Talentklas - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Alison Moyet
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alpha Robot
Paard, Den Haag
20:30
Popkoor amstelveen
P60, Amstelveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Musis, Arnhem
20:00
You Me At Six
Melkweg, Amsterdam
The Sore Losers
Luxor Live, Arnhem
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Lux, Nijmegen
21:00
ESNS in LOLA met Perro, Vulpynes, Lazer Viking
LOLA050, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Kennemer Theater, Beverwijk
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Flip Noorman - De Big One
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Hoftheater, Raalte
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Het Veur Theater, Leidschendam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Fortunate Sons
Gebr. De Nobel, Leiden
21:30
Club 3voor12/Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
20:15
Yungblud
Doornroosje, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
The Cards
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Meenthe, Steenwijk
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Clash of the Titans met Gas Giant, Under My Boors, Keek en No Silver B
dB's, Utrecht
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Paul de Munnik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Kari Ikonen trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jeremy Loops
Annabel, Rotterdam