Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Agnietenhof
Tiel
Ahoy
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Chassé Theater
Breda
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:00
dB's
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
LOLA050
Groningen
00:00
Lux
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Synagoge
Groningen
19:00
The Rock
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Cardo
Groesbeek
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Concordia
Enschede
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
donderdag 17 januari 2019
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jeremy Loops
Annabel, Rotterdam
20:30
Kari Ikonen trio
Bimhuis, Amsterdam
Paul de Munnik
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - Het leven an sich
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Chassé Theater, Breda
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:00
Clash of the Titans met Gas Giant, Under My Boors, Keek en No Silver B
dB's, Utrecht
Bert Gabriels - Gelukzoeker
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maaspoort, Venlo
20:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Meenthe, Steenwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
De Nieuwe Kolk, Assen
The Cards
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:15
Yungblud
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Club 3voor12/Eindhoven
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Fortunate Sons
Gebr. De Nobel, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Goudse Schouwburg, Gouda
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Hoftheater, Raalte
20:30
Flip Noorman - De Big One
Junushoff Theater, Wageningen
Rayen Panday - Fenomeen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
ESNS in LOLA met Perro, Vulpynes, Lazer Viking
LOLA050, Groningen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Lux, Nijmegen
The Sore Losers
Luxor Live, Arnhem
20:00
You Me At Six
Melkweg, Amsterdam
20:30
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Musis, Arnhem
Alex Ploeg Ultimatum
Orpheus, Apeldoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Popkoor amstelveen
P60, Amstelveen
20:30
Alpha Robot
Paard, Den Haag
20:30
Alison Moyet
Paradiso, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Talentklas - Conservatorium Maastricht
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parktheater, Eindhoven
20:00
Powersolo
Patronaat, Haarlem
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Open Podium
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
MHD
Rockhal, Esch zur Alzette
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schaffelaartheater, Barneveld
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Patrick Laureij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Dutch Eagles - Fly Like An Eagle
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Bertolf - soelaas (try out)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schouwburg Het Park, Hoorn
Matroesjka - Brainwash
Singer Theater, Laren
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Cast Glass / Mevrouw Tamara / Vikings in Tibet
Synagoge, Groningen
19:00
The Bad
The Rock, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Aan de Slinger, Houten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Theater Cardo, Groesbeek
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Bertolf - Soelaas
Theater Concordia, Enschede
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Kom, Nieuwegein
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Koornbeurs, Franeker
Lakshmi - Adem
Theater De Leest, Waalwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater de Stoep, Spijkenisse
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
'Born In The U.S.A.' - Legendary Albums Live - Bruce Springsteen
Theater De Veste, Delft
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Maartje & Kine - Vibrato
Theater De Winsinghhof, Roden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Harderwijk, Harderwijk
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater PePijn, Den Haag
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater Sneek, Sneek
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Sneek, Sneek
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Walhalla, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Zinin, Nijverdal
Lavinia Meijer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Eric Vaarzon Morel
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Judy Collins
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Beets meets Rosenberg | Django Tribute
Vorstin, Hilversum
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Werftheater, Utrecht