Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
013
Tilburg
Rotown
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
19:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
20:30
Patronaat
Haarlem
Willemeen
Arnhem
21:00
Vera
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
21:00
LOLA050
Groningen
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Xinix
Nieuwendijk
013
Tilburg
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
The Jack
Eindhoven
19:30
De Helling
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
19:30
Baroeg
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Baroeg
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
Café De Meister
Geleen
Melkweg
Amsterdam
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Amstelkerk
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
Willemeen
Arnhem
20:00
Dynamo
Eindhoven
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Baroeg
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
LOLA050
Groningen
Dynamo
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
14:00
Gigant
Apeldoorn
13:00
Mezz
Breda
20:00
Wolbodo
Delft
19:30
De Helling
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Rotown
Rotterdam
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:30
Dynamo
Eindhoven
Burgerweeshuis
Deventer
Luxor Live
Arnhem
Sugar Factory
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
19:45
Dynamo
Eindhoven
20:00
P60
Amstelveen
Gelredome
Arnhem
20:30
EKKO
Utrecht
19:00
Willemeen
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
14:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
16:00
De Bosuil
Weert
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
19:00
Melkweg
Amsterdam
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Vera
Groningen
20:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
Slottuintheater
Zeist
20:30
EKKO
Utrecht
18:30
Mezz
Breda
Paard
Den Haag
22:00
Vera
Groningen
woensdag 18 juli 2018
20:00
De Hitklup
Paradiso, Amsterdam
donderdag 19 juli 2018
Loudness
Metropool, Hengelo
20:00
Gene Simmons Band
013, Tilburg
vrijdag 20 juli 2018
The Tambles Plays The Rolling Stones
Rotown, Rotterdam
20:00
The Queers
dB's, Utrecht
20:00
Loudness
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Kitchenette
De Meester, Almere
Elvis: The Comeback Special
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
19:00
Elusion
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
zaterdag 21 juli 2018
20:30
The Queers
Patronaat, Haarlem
The Adolescents
Willemeen, Arnhem
21:00
Santa Fé
Vera, Groningen
dinsdag 24 juli 2018
Wolfmother
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nervosa
dB's, Utrecht
21:00
Live at LOLA: Doctor Krapula (COL) + The Sketchers
LOLA050, Groningen
woensdag 25 juli 2018
Wolfmother
013, Tilburg
19:30
The Skatalites
Melkweg, Amsterdam
21:00
Powerslave
Den Heilige Cornelius, Roermond
donderdag 26 juli 2018
19:30
T.S.O.L.
Melkweg, Amsterdam
21:00
De Staat
Xinix, Nieuwendijk
vrijdag 27 juli 2018
The Gaslight Anthem
013, Tilburg
De Staat
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
zaterdag 28 juli 2018
20:00
Nervosa
The Jack, Eindhoven
zondag 29 juli 2018
19:30
Skeletonwitch
De Helling, Utrecht
16:00
Lich King / Skeletonwitch
dB's, Utrecht
dinsdag 31 juli 2018
19:30
Municipal Waste / Siberian Meat Grinder
Baroeg, Rotterdam
woensdag 01 augustus 2018
Cannibal Corpse
Baroeg, Rotterdam
donderdag 02 augustus 2018
20:30
White Cowbell Oklahoma
Patronaat, Haarlem
vrijdag 03 augustus 2018
20:00
White Cowbell Oklahoma
Blue Collar Hotel, Eindhoven
zaterdag 04 augustus 2018
21:00
Hallowed Fire
Little Devil, Tilburg
Cyberia Reunion
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 05 augustus 2018
White Cowbell Oklahoma
Q-Factory, Amsterdam
The Menzingers
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Niekse / Potman Jr. / Sven Agaath
Podium Hoge Woerd, De Meern
Combichrist / Wednesday 13
Baroeg, Rotterdam
maandag 06 augustus 2018
Bad Religion
TivoliVredenburg, Utrecht
dinsdag 07 augustus 2018
18:00
Sworn Enemy
Café De Meister, Geleen
Fishbone
Melkweg, Amsterdam
woensdag 08 augustus 2018
Fishbone
Gebouw-T, Bergen op Zoom
donderdag 09 augustus 2018
20:00
Vintage Trouble
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
The Magpie Salute
Amstelkerk, Amsterdam
Nick Oliveri
Little Devil, Tilburg
21:00
Into The Grave preparty: Brujeria + Hibakusha + Super Star Gods
Neushoorn, Leeuwarden
vrijdag 10 augustus 2018
Cannibal Corpse
Willemeen, Arnhem
20:00
Armored Saint
Dynamo, Eindhoven
zaterdag 11 augustus 2018
Into The Grave Afterparty: The Black Dahlia Murder + Teethgrinder
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Electric Eel Shock
Little Devil, Tilburg
19:30
Disturbance + Acidez + Neuroot + F.I.S.T.
Baroeg, Rotterdam
maandag 13 augustus 2018
The Brian Jonestown Massacre
Paradiso, Amsterdam
19:45
H2O
Dynamo, Eindhoven
dinsdag 14 augustus 2018
20:30
Larry & His Flask
Patronaat, Haarlem
Föllakzoid / Moaning / Omni
Rotown, Rotterdam
woensdag 15 augustus 2018
19:30
Slightly Stoopid
Melkweg, Amsterdam
20:30
Moaning
Cinetol, Amsterdam
Misery Index
Baroeg, Rotterdam
donderdag 16 augustus 2018
20:45
Protomartyr
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Live at LOLA: Disturbance / Breakout / R.C. Sullivan
LOLA050, Groningen
vrijdag 17 augustus 2018
Municipal Waste
Dynamo, Eindhoven
zaterdag 18 augustus 2018
Incubus
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 19 augustus 2018
20:00
The Lords of Altamont
dB's, Utrecht
14:00
StadsOase - o.a. Thaïti + Silent Poetry Disco
Gigant, Apeldoorn
13:00
Erik van Haaren / The Spvrk
Mezz, Breda
dinsdag 21 augustus 2018
20:00
Wolpop: Andere Koek! / Stennis / Gully Flowers / Hutspot
Wolbodo, Delft
19:30
Die Krupps / Front line assembly
De Helling, Utrecht
woensdag 22 augustus 2018
The Real McKenzies
Melkweg, Amsterdam
Flogging Molly
013, Tilburg
Beartooth
013, Tilburg
donderdag 23 augustus 2018
20:00
The Living End
Rotown, Rotterdam
22:00
Tangarine
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
In Flames
Effenaar, Eindhoven
vrijdag 24 augustus 2018
20:00
The Living End @ Dynamo
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:30
The Living End
Dynamo, Eindhoven
Madball
Burgerweeshuis, Deventer
Lagwagon
Luxor Live, Arnhem
King Tuff
Sugar Factory, Amsterdam
In Flames
TivoliVredenburg, Utrecht
zaterdag 25 augustus 2018
20:00
Uitmarkt: Thaïti, Faradays, Baer Traa
Sugar Factory, Amsterdam
19:45
Pro-Pain
Dynamo, Eindhoven
20:00
Misery Index
P60, Amstelveen
Imagine Dragons
Gelredome, Arnhem
20:30
A Place to Bury Strangers
EKKO, Utrecht
zondag 26 augustus 2018
19:00
The Royal + Of Virtue + ASTRAEA in Willemeen
Willemeen, Arnhem
Sick Of It All
Melkweg, Amsterdam
15:30
Sheer Terror / The Patrons
Baroeg, Rotterdam
20:00
Ramallah
Blue Collar Hotel, Eindhoven
14:00
Funtain / Mozes and the Firstborn / Pangea / rate / Supersonic
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Einstürzende Neubauten - Lament - 'Cultura Nova
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Einstürzende Neubauten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
16:00
Devon Allman / Duane Betts
De Bosuil, Weert
Alt-J
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
maandag 27 augustus 2018
19:00
Waterparks
Melkweg, Amsterdam
Alt-J
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
dinsdag 28 augustus 2018
Prong
Vera, Groningen
woensdag 29 augustus 2018
20:00
Prong
Dynamo, Eindhoven
19:30
Camel
Paard, Den Haag
Blaudzun
Slottuintheater, Zeist
donderdag 30 augustus 2018
20:30
Cut Worms / Moaning
EKKO, Utrecht
vrijdag 31 augustus 2018
18:30
Punkrock Riot
Mezz, Breda
Paard van Stal
Paard, Den Haag
22:00
Moaning
Vera, Groningen