Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Kavka
Antwerpen
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
Schouwburg de Lawei
Drachten
Alter Schlachthof
Eupen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Metropool
Hengelo
Baroeg
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
21:30
De Flux
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Meester
Almere
Theater de Griffioen
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
The Jack
Eindhoven
19:00
Musykfabryk
Heerenveen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Metropool
Hengelo
De Kreun
Kortrijk
20:00
O.J.C. De Trucker
Pijnacker
dB's
Utrecht
19:45
Duycker
Hoofddorp
11:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
AFAS Live
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
14:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Hedon
Zwolle
Sugar Factory
Amsterdam
Klein Berlijn
Apeldoorn
20:00
Boerderij Beekbergen
Beekbergen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Paard
Den Haag
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
P3
Purmerend
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
De Oosterpoort
Groningen
14:00
Patronaat
Haarlem
11:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Kompleks
Heerhugowaard
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
14:15
't Ukien
Kampen
20:00
P3
Purmerend
19:30
Baroeg
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
14:00
Iduna
Drachten
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
De Buitenpoort
Huissen
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
16:00
De Pul
Uden
16:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Biebob
Vosselaar
Melkweg
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
19:30
013
Tilburg
20:30
Orangerie
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Metropool
Hengelo
woensdag 21 februari 2018
20:00
Reiger
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Autobahn / Partisan
Patronaat, Haarlem
donderdag 22 februari 2018
20:00
As It Is
Kavka, Antwerpen
20:00
Afterpartees
Blue Collar Hotel, Eindhoven
19:00
The Front Bottoms
Dynamo, Eindhoven
20:30
Afterpartees
Effenaar, Eindhoven
Kensington
Doornroosje, Nijmegen
Danny Vera
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Adam & The Relevants / Frank / Yip Roc
dB's, Utrecht
vrijdag 23 februari 2018
20:00
Def Americans
Paard, Den Haag
The Analogues - The White Album
Schouwburg de Lawei, Drachten
Millionaire
Alter Schlachthof, Eupen
20:00
Memphis Maniacs
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Sisters Of Suffocation
Metropool, Hengelo
The Midnight Ghost Train
Baroeg, Rotterdam
20:00
Them
Little Devil, Tilburg
Kensington
013, Tilburg
20:30
Hans Vandenburg / Van Piekeren
De Kargadoor, Utrecht
21:30
King of the World
De Flux, Zaandam
Björn Riis
Boerderij, Zoetermeer
zaterdag 24 februari 2018
20:00
Meesterlijk Metaal XXVII
De Meester, Almere
Danny Vera
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kensington
Paard, Den Haag
20:30
Drive By Wire
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Memphis Maniacs
Effenaar, Eindhoven
21:00
Tape Toy
Altstadt, Eindhoven
21:00
Komatsu
The Jack, Eindhoven
19:00
From The Heart / Krupskaya / Massive Assault / My Minds Mine / Swim or
Musykfabryk, Heerenveen
20:30
Björn Riis
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Colorwave / The Interns
Metropool, Hengelo
Anvil
De Kreun, Kortrijk
20:00
Acres Of Pain Fest Part 4
O.J.C. De Trucker, Pijnacker
The Midnight Ghost Train
dB's, Utrecht
zondag 25 februari 2018
19:45
Damnations Day / POEM
Duycker, Hoofddorp
11:00
Dirk Scheele - Feest!!!
C.C. Achterolmen, Maaseik
maandag 26 februari 2018
Elbow
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 27 februari 2018
Elbow
Lotto Arena, Antwerpen
Dire Straits’ Brothers in Arms / Erwin Nyhoff / Marcel de Groot
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Saxon
013, Tilburg
woensdag 28 februari 2018
The Killers
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
10 jaar Backstage Hotel
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Albert Hammond Jr
Paradiso, Amsterdam
Elbow
AFAS Live, Amsterdam
14:30
Dirk Scheele - Feest!!!
Wilminktheater, Enschede
donderdag 01 maart 2018
20:00
Cradle Of Filth / Moonspell
Trix, Antwerpen
Kensington
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Tricklebolt
Hedon, Zwolle
vrijdag 02 maart 2018
Andy Burrows
Sugar Factory, Amsterdam
Grim Tim / Tricklebolt
Klein Berlijn, Apeldoorn
20:00
Bökkers
Boerderij Beekbergen, Beekbergen
20:30
Legends of Rock: 16 Dollars / In Your Honor / Snaggletoöth
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Reiger
Paard, Den Haag
20:15
Dis
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Leif de Leeuw Band
P3, Purmerend
Girls In Hawaii
De Helling, Utrecht
The Boxer Rebellion
TivoliVredenburg, Utrecht
Tusky (album release)
EKKO, Utrecht
zaterdag 03 maart 2018
20:00
Turbonegro
Tolhuistuin, Amsterdam
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
20:30
Danny Vera
De Nieuwe Kolk, Assen
16:00
No Ninja Am I
BHC (Bij Huize Corné), Breda
Kensington
De Oosterpoort, Groningen
14:00
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
11:00
Dirk Scheele
Patronaat, Haarlem
20:00
Beukfest
Kompleks, Heerhugowaard
Fu Manchu
Metropool, Hengelo
Tricklebolt
Metropool, Hengelo
20:00
Imitallica
The BOX, Hilvarenbeek
14:15
Hippe Gasten
't Ukien, Kampen
20:00
Rhinorino / Stories from Shamehill
P3, Purmerend
19:30
No Excuse / Sticky Sweet / Rot van de Dam / Bliss
Baroeg, Rotterdam
The Boxer Rebellion
Maassilo, Rotterdam
zondag 04 maart 2018
Otis
Melkweg, Amsterdam
14:00
Lucas Hamming / Okke Punt huiskamer XL
Iduna, Drachten
AmenRa + Boris
Patronaat, Haarlem
20:00
LIVE: Nona!
Muziekcafé Helmond, Helmond
The Brew
De Buitenpoort, Huissen
18:00
The beats girls
Den Heilige Cornelius, Roermond
16:00
Tricklebolt
De Pul, Uden
16:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Obituary
Biebob, Vosselaar
maandag 05 maart 2018
JD McPherson
Melkweg, Amsterdam
The Boxer Rebellion
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 06 maart 2018
19:30
Brian Fallon
Melkweg, Amsterdam
Alvvays
Tolhuistuin, Amsterdam
The Killers
Sportpaleis, Antwerpen
Hayseed Dixie
Paard, Den Haag
Satyricon
Patronaat, Haarlem
woensdag 07 maart 2018
Blue October
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cocker Rocks
Paard, Den Haag
Hayseed Dixie
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
As It Is
Dynamo, Eindhoven
Alvvays
Doornroosje, Nijmegen
19:30
At the Drive-In
013, Tilburg
donderdag 08 maart 2018
20:30
Cocker Rocks
Orangerie, 's-Hertogenbosch
20:30
Cocker Rocks
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Hayseed Dixie
Podium Victorie, Alkmaar
Danny Vera
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Yukka
Metropool, Hengelo