Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Café Café
Hasselt
20:00
NEST
Gent
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Theater PePijn
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Muze
Noordwijk
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Brebl
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Café Knarie
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Parktheater
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Maagd
Bergen op Zoom
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Hedon
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Ahoy
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Verwachting
Ritthem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de wildeman
Linschoten
Theater De Tuin
Leusden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Buitenpoort
Huissen
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:30
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Café Knarie
Groningen
21:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
Drommedaris
Enkhuizen
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
18:00
De Regentenkamer
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
20:15
De Regentenkamer
Den Haag
Mezz
Breda
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Papenstraattheater
Zwolle
20:30
Hedon
Zwolle
20:15
Figi Theater
Zeist
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
Grenswerk
Venlo
Theater De Musketon
Utrecht
Werftheater
Utrecht
16:30
TivoliVredenburg
Utrecht
dinsdag 16 januari 2018
20:00
Uniformed Fools
Neushoorn, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yungblud
Café Café, Hasselt
20:00
Pumarosa
NEST, Gent
20:15
Diamanda Dramm
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Peter Kernel
Stroomhuis, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Paramore
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Carla Bruni
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Celebrating David Bowie
Paradiso, Amsterdam
woensdag 17 januari 2018
Joep Beving
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Celebrating David Bowie
TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Groenendijk - Om alles
Markant Uden, Uden
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Mevrouw Tamara / Toon Tellegen
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Muze, Noordwijk
19:45
Golden Earring
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Anderson-Bennink-Glerum-Van Kemenade 4tet
Brebl, Nijmegen
22:00
Hannah Williams & The Affirmations
Merleyn, Nijmegen
20:15
Stef Bos - Kern
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 1
Café Knarie, Groningen
20:30
Eurosonic Noorderslag
Vera, Groningen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Parktheater, Eindhoven
21:00
The Pearls
Burgerweeshuis, Deventer
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater PePijn, Den Haag
Wende Snijders
Paard, Den Haag
20:00
Tjens Matic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Ali B - Koorts
De Maagd, Bergen op Zoom
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
18:30
Phlake
Melkweg, Amsterdam
20:00
Falling In Reverse
Melkweg, Amsterdam
21:00
Lucas Jussen
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 18 januari 2018
20:00
EP Release Tim Kamphuis
Hedon, Zwolle
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Vrienden van Amstel Live!
Ahoy, Rotterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater De Winsinghhof, Roden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater De Verwachting, Ritthem
André Manuel - De Onzen
Lindenberg Theater, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Theater de wildeman, Linschoten
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater De Tuin, Leusden
Richard Groenendijk - Om alles
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Master of Ceremony: Jeroen Pater / Paul London / Wouter Monden
De Buitenpoort, Huissen
20:00
Matt Bianco
Duycker, Hoofddorp
19:30
Music Masters
Vorstin, Hilversum
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
ESNS at Cafe Knarie - dag 2
Café Knarie, Groningen
21:30
Mr. Knowhow
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
Jeroen Zijlstra - Waterman
Drommedaris, Enkhuizen
12:30
Sneakpreview: Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
12:30
Storioni Festival
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Agora Theater Druten, Druten
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Smoking Alaska
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam
Theater De Omval, Diemen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
18:00
Cookin’ Jazz: The Green Groove
De Regentenkamer, Den Haag
19:30
Metal Café | Musicon presents Callous Intent + Razorblade Messiah + Wa
Paardcafe, Den Haag
20:15
ENNO SPAANDERMAN / REMCO HOFMAN QUINTET
De Regentenkamer, Den Haag
WENDE
Mezz, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Posttheater, Arnhem
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fischer-Z
Paradiso, Amsterdam
20:00
SUSANA RAYA FEAT. IRA COLEMAN, CLIFFORD CARTER, RHANI KRIJA
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Isaac Gracie
Paradiso, Amsterdam
20:30
Sultan
Volta, Amsterdam
20:30
Keir
Sugar Factory, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Griffioen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Zonder verdoving
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Joe Sumner
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Munnely en Muller
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:00
Muziek op donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
vrijdag 19 januari 2018
Lebbis - De Bovengrens
Papenstraattheater, Zwolle
20:30
Apophys
Hedon, Zwolle
20:15
Steven Brunswijk
Figi Theater, Zeist
Johan Goossens - Vlam
Het Klooster, Woerden
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Absolutely Floyd
De Bosuil, Weert
20:30
New Cool Collective
Grenswerk, Venlo
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Musketon, Utrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Werftheater, Utrecht
16:30
EMP Persistence Tour 2018
TivoliVredenburg, Utrecht