Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
13:30
De Kargadoor
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
EKKO
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
De Amer
Amen
’t Kleine Kerkje
Gieterveen
20:15
Diligentia
Den Haag
14:30
Theater Sneek
Sneek
16:00
The Lane
Oostburg
20:00
Café Camille
Beverwijk
20:15
De Doelen
Rotterdam
13:00
Hedon
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Het Tijdelijke Verblijf
Rutten
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
13:00
Hedon
Zwolle
20:00
WORM
Rotterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
IJsselhallen
Zwolle
IJsselhallen
Zwolle
16:00
Paradiso
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
C.C. Zomerloos
Gistel
17:00
Laporte
Meppel
16:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:30
De Flux
Zaandam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
13:30
Het Kielzog
Hoogezand
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Willemeen
Arnhem
12:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Paard
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
18:30
Café Central Venlo
Venlo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Spirit of 66
Verviers
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Café De Stad Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Merleyn
Nijmegen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
11:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Trix
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Stathe
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Posttheater
Arnhem
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
zondag 26 februari 2017
13:30
Zoumana Diarra Trio
De Kargadoor, Utrecht
20:00
Wormrot
dB's, Utrecht
Wende Snijders
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Hof 88, Almelo
20:30
The Guitar Hero: Een hommage aan Paco de Lucia
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Dan Reed Network
Boerderij, Zoetermeer
Teus Nobel - Social Music
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Strand Of Oaks
EKKO, Utrecht
State Champs
Melkweg, Amsterdam
Stackhouse
De Amer, Amen
Snowapple
’t Kleine Kerkje, Gieterveen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Diligentia, Den Haag
14:30
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater Sneek, Sneek
16:00
Roger Hubbard
The Lane, Oostburg
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Café Camille, Beverwijk
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
De Doelen, Rotterdam
13:00
Raw Essence - Dance & Rap Battles
Hedon, Zwolle
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Oliver Alexander
Paradiso, Amsterdam
16:00
Moo Sessions // Evan Dain & Band
Het Tijdelijke Verblijf, Rutten
16:15
Matt Winson
Gigant, Apeldoorn
15:00
Legends: Greetje Kauffeld + Dolf de Vries Trio
Neushoorn, Leeuwarden
13:00
Kunstbende DJ-voorronde
Hedon, Zwolle
20:00
King Champion Sounds
WORM, Rotterdam
21:00
Karl Blau
De Spieghel, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Molenberg, Delfzijl
K3
IJsselhallen, Zwolle
K3
IJsselhallen, Zwolle
16:00
JW Roy & Band
Paradiso, Amsterdam
14:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Dakota, Den Haag
Jools Holland met Louise Marshall en Ruby Turner
TivoliVredenburg, Utrecht
Joanne Shaw Taylor
C.C. Zomerloos, Gistel
17:00
JJ Sharp band
Laporte, Meppel
16:00
Israel Nash
Roepaen, Ottersum
20:00
Hopsin
Melkweg, Amsterdam
Highly Suspect
Melkweg, Amsterdam
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
14:15
Erwin Rommert Weerstra
D' Engelenburgh, Fijnaart
13:30
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Het Kielzog, Hoogezand
Drake
Ziggo Dome, Amsterdam
15:00
Daniel Meade / Lloyd Reid
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Barathrum + Countess + Blackdeath + special guest
Willemeen, Arnhem
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
maandag 27 februari 2017
20:00
Yellow Lounge
Paradiso, Amsterdam
21:30
Wallis Bird
Paradiso, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
The Dandy Warhols
Paard, Den Haag
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Pusha T
Melkweg, Amsterdam
20:00
Peter Peter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
18:30
Kwante Hippe
Café Central Venlo, Venlo
20:00
Kuma
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
King of the World
Bibelot, Dordrecht
20:00
Karl Blau
Bitterzoet, Amsterdam
Jools Holland met Louise Marshall en Ruby Turner
De Oosterpoort, Groningen
Joanne Shaw Taylor
Spirit of 66, Verviers
19:30
Fatherson
Melkweg, Amsterdam
20:30
Daniel Meade
Café De Stad Utrecht, Utrecht
dinsdag 28 februari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Wende Snijders
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
We're like Adele - Afstudeerconcert
Neushoorn, Leeuwarden
Wallis Bird
Merleyn, Nijmegen
Two Door Cinema Club
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
20:00
The Dandy Warhols
Doornroosje, Nijmegen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Mezzoforte
Melkweg, Amsterdam
20:30
Matroesjka - Brainwash
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Loyle Carner
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Lose Control
Mezz, Breda
19:30
Lil Yachty
Melkweg, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:00
Kadhja Bonet
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Frank Boeijen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
FEWS
Paradiso, Amsterdam
Drake
Sportpaleis, Antwerpen
22:00
David Simard
Paradiso, Amsterdam
11:00
Brandweerman Sam Live!
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Ben Hobbs
Sugar Factory, Amsterdam
Band Of Horses
Paradiso, Amsterdam
Asking Alexandria
Trix, Antwerpen
woensdag 01 maart 2017
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Vrije Geluiden Live
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Tonstartssbandht
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Thievery Corporation
Paradiso, Amsterdam
20:00
The XX
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tangarine
ATLAS Theater, Emmen
Stathe Sessie: Témé Tan
Stathe, Utrecht
20:00
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posttheater, Arnhem
23:00
Nightshade
Neushoorn, Leeuwarden