Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:30
P60
Amstelveen
Melkweg
Amsterdam
17:00
Billie's Bar
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Theater De Molen
Beuningen
15:00
Café Camille
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
14:30
Houtje Touwtje Strogebouwtje
Breda
20:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
14:30
De Perifeer
Deventer
15:00
PopEi
Eindhoven
17:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
Café Buckshot
Groningen
15:00
De Kapel
Hilversum
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
16:00
Lux
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Roepaen
Ottersum
SplotsZ
Roelofarendsveen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
11:00
Winterland Schiedam
Schiedam
15:00
013
Tilburg
16:00
Little Devil
Tilburg
Markant Uden
Uden
20:00
De Pul
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
ACU
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
15:00
De Bosuil
Weert
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
20:00
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Parktheater
Eindhoven
De Dialoog
Ermelo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Kubus
Lelystad
20:30
Theater Floralis
Lisse
De Spil
Roeselare
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Compagnietheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
14:30
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schuur
Haarlem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Depot
Leuven
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
013
Tilburg
20:30
De Kargadoor
Utrecht
zondag 11 december 2016
15:30
Slagwerkgroep Bovenkerk
P60, Amstelveen
The Rowland Brothers
Melkweg, Amsterdam
17:00
Pierre Balda trio
Billie's Bar, Amsterdam
The Amity Affliction
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hydrogen Sea
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ana Moura
Bimhuis, Amsterdam
Lucas Hamming
Paradiso, Amsterdam
21:00
Mac Arnold & Plate Full O'Blues
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Anúna
Orpheus, Apeldoorn
Crying Boys Cafe
Gigant, Apeldoorn
DeWolff
Gigant, Apeldoorn
20:00
Tjing Tjing
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
LOS - VAST
Theater De Molen, Beuningen
15:00
Boys Named Sue
Café Camille, Beverwijk
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Chassé Theater, Breda
14:30
Charles Koster / Wendy Lina & The Moonlight Heroes
Houtje Touwtje Strogebouwtje, Breda
20:00
Awash / Myllie Tunes / No More Jack / There There / Tunnelvisie / Wind
Mezz, Breda
The T.S. Eliot Appreciation Society
Mezz, Breda
14:30
Moonstones
De Perifeer, Deventer
15:00
Emma van Dooren
PopEi, Eindhoven
17:00
Matchbox
Altstadt, Eindhoven
20:00
Sandra van Nieuwland
Effenaar, Eindhoven
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
20:30
Her Majesty (Déjà Vu - A Tribute to CSNY)
Effenaar, Eindhoven
21:00
A Giant Dog
Stroomhuis, Eindhoven
Yellow Grass
Café Buckshot, Groningen
15:00
Merain
De Kapel, Hilversum
14:00
Nepomuk Kwintet NNO - Schubert en Williams
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
14:00
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Agora Theater Lelystad, Lelystad
16:00
Margriet Sjoerdsma
Lux, Nijmegen
Charles Bradley & His Extraordinaires
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Lievekamp, Oss
Venice
Roepaen, Ottersum
Jasper van Kuijk - Onder de streep
SplotsZ, Roelofarendsveen
16:00
La Blusa
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:00
The Sunshine Boys
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lavinia Meijer
LantarenVenster, Rotterdam
11:00
Kizzy
Winterland Schiedam, Schiedam
15:00
Incubate: Boris + Year of No Light + Thaw
013, Tilburg
16:00
Incubate: Possessed + Belphegor + Sorcery + Goat Torment + .....
Little Devil, Tilburg
3J'S - Acoustic Christmas
Markant Uden, Uden
20:00
Sjako!
De Pul, Uden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:45
Mbongwana Star
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Lubomyr Melnyk
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Conflict
dB's, Utrecht
20:00
Dulce Pontes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
King of the World
De Helling, Utrecht
20:30
Flamingods
ACU, Utrecht
Vreemde Kostgangers
De Maaspoort, Venlo
20:00
Harmonie Koningsbosch / Pollux
Grenswerk, Venlo
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Maaspoort, Venlo
15:00
Bökkers / Giles Robson / The Dirty Aces
De Bosuil, Weert
15:00
Thijs Kemperink
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
20:00
Emil Landman
Hedon, Zwolle
maandag 12 december 2016
Lebbis - Good News Show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Throws
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Dialoog, Ermelo
Maaike Ouboter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
A Giant Dog + support
Vera, Groningen
20:00
The Dubliners
De Kubus, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Floralis, Lisse
Trixie Whitley
De Spil, Roeselare
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 13 december 2016
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater de Griffioen, Amstelveen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Compagnietheater, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Joanne Shaw Taylor
Paradiso, Amsterdam
20:00
Against Me!
Melkweg, Amsterdam
Selah Sue
Paradiso, Amsterdam
20:00
Clipping.
Sugar Factory, Amsterdam
Highs
Paradiso, Amsterdam
14:30
LOS - VAST
Orpheus, Apeldoorn
20:00
NUHR
Chassé Theater, Breda
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Simplon, Groningen
20:30
Sam Lee and Friends
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
Schuur, Haarlem
Anúna
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Flip Noorman - Make-up
Witte Theater, IJmuiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Leidse Schouwburg, Leiden
Trixie Whitley
Het Depot, Leuven
20:30
The Hidden Camera's
Merleyn, Nijmegen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
3J'S - Acoustic Christmas
Theater Sneek, Sneek
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Agnietenhof, Tiel
20:00
The Doors Alive
013, Tilburg
20:30
Open Mic
De Kargadoor, Utrecht